آموزش بافت کیف زنانه(2)

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت کیف زنانه(2) آموزش بافت کیف زنانه(2)

آموزش بافت کیف زنانه(2)

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

آموزش بافت یک کیف زیبا با طحی شیک و زیبا ر برای شما عزیزان  در این پست خواهیم گذاشت.

 

آموزش بافت کیف زنانه (دومیل),مدل کیف زنانه (دومیل),آموزش بافت مدل جدید کیف زنانه (دومیل)

 

قسمت اول:


90
دانه سربیندازید.
دانه ها را به این شکل تقسیم بندی میکنیم.
رج اول کلیه دانه ها را به رو میبافیم.


رج دوم: 12 دانه به زیر، 2 دانه به رو، 9 دانه به زیر، 2 دانه به رو، 40 دانه به زیر، 2 دانه به رو، 9 دانه به زیر، 2 دانه به رو، 12 دانه به زیر
9
دانه های زیر باید در فواصل مشخص بافت پیچ زده شود.
دانه ها را سه رج ساده بافی میکنیم.


رج چهارم به 9 دانه زیر که رسیدیم شش دانه اول را از رو یک پیچ به سمت چپ میزنیم جای سه دانه دوم را با سه دانه اول عوض میکنیم. سه دانه بعد از نه دانه را ساده میبافیم. ما بقی دانه ها را سرجای خودشان ساده بافی میکنیم. روی نه دانه بعد به زیر همین پیج را تکرار میکنیم.


به فاصله هر سه رج پیچها تکرار میشود. سه رج بعد به پیچ که رسیدیم سه دانه اول را اول را ساده بافی میکنیم و شش دانه بعد را پیچ میزنیم. پیچ در این رج برعکس رج قبل یعنی به سمت راست جا به جا میشود.
حدود 25 سانت بافت را ادامه میدهیم در اخر بافت ده رج رکن میبافیم و در قسمت نه دانه های پیچ، بافت پیچ را ادامه میدهیم.


بعد از ده رج قسمتهایی که رکن بافته شده کور میشوند و نه دانه های پیچ همچنان ادامه پیدا میکنند. تا جایی که میخواهید طول دسته کیف باشد از دو طرف ادامه میدهید و همون سه رج یکبار پیچها تکرار میشوند و در اخر هر دو پیچ کور میشوند و به هم دوخته میشوند.

قسمت دوم کیف:


در این قسمت تعداد دانه ها از قسمت اول کمتر سرانداخته میشوند.
70
دانه سربیندازید و یک رج به رو ببافید.
در رج بعد دانه ها به این شکل تقسیم میشوند.


دو زیر، دو رو، نه زیر، دو رو، چهل دانه زیر، دو رو، نه زیر، دو رو، دو زیر
این بافت را به اندازه قسمت قبلی میبافیم که بافت پیچها در حین بافت مانند روی کار تکرار میشوند و بعد از اینکه قد کار به اندازه ی کار قبل رسید ده رج رکن میبافیم و سپس رکن ها را کور میکنیم و بافت دو پیچ را به اندازه جلوی کیف ادامه میدهیم و کور میکنیم و به هم میدوزیم.برای زیر کیف ده دانه سربیندازید و به اندازه عرض کیف دانه ها را بافت رکن میبافیم و کور میکنیم.
برای وصل این کار از قسمت رو دو تا ده دانه در ابتدا و انتها در نظر بگیرید برای پهلوهای کیف و قسمت هفتاد دانه پشت را به دو قسمت کناری نود دانه را بدوزید. قسمت انتهای کار را به لبه ی کفه ی کیف که جداگانه بافته بودید بدوزید.


طول کفه ی کیف به پهلوی قسمت اصلی وصل میشود.
برای اینکه کیف به حالت قالبی دربیاد باید از آستری به جنس نایلونی استفاده کنید. این آستری ها به شکل اماده در بازار موجود هستند.


و یا از طلق استفاده کنید. این برگه ها را از لوازم التحریری ها میتوانید تهیه کنیو و یا از طلق های رادیولوژی اگر در خانه دارید استفاده کنید. انها را به اندازه قسمتهای بافته شده کیف برش بزنید و از داخل با چسب حرارتی به کیف بچسبونید.


برای دسته ها هم میتوانید از این روش استفاده کنید

 

 

منبع سایت:کانال تلگرام

 

 


برچسب ها : بافتنی , سایت بافتنی , آموزش بافتنی , سایت آموزش بافتنی , کیف زنانه (دومیل) , بافت کیف زنانه (دومیل) , آموزش بافت کیف زنانه (دومیل) , مدل کیف زنانه (دومیل) , آموزش بافت مدل جدید کیف زنانه (دومیل) ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام