کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی)

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی)  کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی)

 کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی)

              مجموع :اموزش بافتني   

 

کلاه های پسرانه تنوع بسیار زیادی دارد ما سعی بر این داریم که بسیاری از این مدل ها را به شما آموزش دهیم ؛ در این پست برای شما آموزش یک نوع کلاه قلاب بافی را آموزش می دهیم.

 

مدل جدیدکلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی),آموزش بافت مدل جدید کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی)

 

اندازه دورسر زنجیره بزنید و گرد کنید
رج اول هر زنجیره را یک پایه بلند ببافید


بعد کشباف یک زیر یک رو ببافید حدود 4سانت بعد شروع به بافت پایه بلند کنید وهر 6پایه درمیان یک نخ به بلندی یک پایه بلند بین بافت نگهدارید مثل بافت انگشتی و انتهای ان را به پایه قبل بست بزنید هر رج رنگ نختونو عوض کنید و در رجهای دیگه هم این نخ نگهداشتن باید تو یک راه باشد .


همینطور که به بالای کلاه رسیدید از پایه های بلند کم کنید تا مرکز کلاه حالا باید دانه های انگشتی را دانه دانه در یک مسیر با هم ببافید و به سر کلاه برسانید و در انتهای سر همه دانه های جمع شده را باهم یکی کنید .نکته این کلاه را میشود خیلی ساده تر بافت بجای نگهداشتن نخ در ان قسمت پایه زیر ببافید مثل عکس زیر که میفرستم ولی چون رنگ بافت برجسته با رنگ رج قبل همرنگ است فکر کنم با این روش باید ببافید.

 

 

 

منبع سایت:کانال تلگرام

 

 


برچسب ها : بافتنی , سایت بافتنی , آموزش بافتنی , سایت آموزش بافتنی , کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی) , بافت کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی) , آموزش بافت کلاه پسرانه راه راه , مدل جدیدکلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی) , آموزش بافت مدل جدید کلاه پسرانه راه راه (قلاب بافی) ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام