مدل های جدید لباس طرح دار2018

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
مدل های جدید لباس طرح دار2018 مدل های جدید لباس طرح دار2018

مدل های جدید لباس طرح دار2018

              مجموع :مدل و دکوراسیون

 

 اگر چه پیراهن های زنانه همیشه طرفداران خود را دارند و روی مد هستند اما چیزی که اهمیت دارد مدل آنهاست که هر سال تغییر می کند. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل پیراهن زنانه ای در سال 2019 مد می شود، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.


پیراهن های طرحدار


پیراهن طرحدار,مدل لباس پفی,مدل لباس سبک بوهیما,لباس طرح پلنگی

 

در سال 2019 پیراهن هایی با طرح های بولد و رنگی زیادی را در بازار خواهید دید. بنابراین اگر عاشق تنوع هستید، می توانید از این مدل لباس ها به تن کنید. البته باید حواس تان باشد که در کنار این مدل لباس  اکسسوری های ساده انتخاب کنید که شلوغی بیش از حد ظاهرتان توی ذوق نزند.


لباس های پفی


پیراهن طرحدار,مدل لباس پفی,مدل لباس سبک بوهیما,لباس طرح پلنگی


لباس های پفی در دهه 80 میلادی در میان زنان طرفداران زیادی داشت اما امسال بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد. آستین های پفی یکی از مدل های محبوب لباس در میان دختران و زنان است. اگر شما هم به این مدل علاقه دارید، می توانید برای میهمانی های سال پیش رویتان، این مدل لباس را به تن کنید. رنگ های بولد و جسورانه نیز بهترین انتخاب برای این مدل لباس می باشند. 


سبک بوهیما


پیراهن طرحدار,مدل لباس پفی,مدل لباس سبک بوهیما,لباس طرح پلنگی


سبک بوهیما یکی از سبک هایی ست که در دهه های 1960 و 1970 در میان جوانان غربی محبوب شد. لباس های چین دار و گشاد با پارچه های نازک و رنگ های خنثی از ویژگی های اصلی این سبک می باشند.


طرح پلنگی


مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹


حتما شما هم تا به حال متوجه شده اید که یکی از ترندهای امسال طرح های حیوانی به خصوص پلنگی ست. شما نه تنها لباس، بلکه کیف و کفش تان را هم می توانید به این طرح انتخاب کنید. طرح های پلنگی لباس به شما سبکی کلاسیک و شیک می دهند. بهتر است که در انتخاب اکسسوری هایتان هم دقت کنید. زیورآلات طلایی رنگ بهترین انتخاب در کنار این مدل لباس خواهند بود.


طرح خال خالی


مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹


یکی دیگر از طرح هایی که در سال 2019 به مراتب می بینیم، طرح های خال خالی ست. این طرح پارچه لباس نیز از گذشته الهام گرفته و بار دیگر ترند سال شده است. خوبی این طرح آن است که ساده و به سبک مینیمالیست بوده و به سادگی با طرح و رنگ های دیگر لباس ست می شود.


پارچه های ترکیبی


مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹


یکی از طرح های متفاوت پیراهن های زنانه در سال 2019، طرح های ترکیبی پارچه است. به عنوان مثال شما لباسی دارید که از تکه های مختلف پارچه با بافت و رنگ های متفاوت تشکیل شده اند. اگر از سادگی لباس های خود خسته شده اید، این مدل می تواند به ظاهرتان تنوع زیادی بخشد.


پلیسه


مدل‌های پیراهن مجلسی زنانه، ترند‌های ۲۰۱۹


پیراهن های پلیسه دار پیراهن هایی ظریف، زنانه و رمانتیک می باشند. اگر چه تاکنون مدل های کوتاه یا روی زانو این پیراهن ها بیشتر مورد توجه بود اما در سال 2019 پیراهن هایی بلند را مشاهده می کنیم. این مدل پیراهن برای خانم هایی که عاشق ظرافت اند، بسیار مناسب است.

 

 

 

منبع سایت:bartarinha.ir

 

 


برچسب ها : مدل و دکوراسیون , سایت مدل , مدل لباس , لباس زنانه , لباس های طرح دار , مدل لباس طرحدار , ایجاد مدل لباس ملسی طرحدار , پیراهن طرحدار , مدل لباس پفی , مدل لباس سبک بوهیما , لباس طرح پلنگی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام