آموزش درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا آموزش درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا

آموزش درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا

              مجموع :آموزش آشپزی

 

 

دسر ها و ژله هایی که شب یلدا می توان درست کرد بسیار زیاد و متنوع است و ما سعی بر این داریم که مدل های مختلف دسرهای خوشمزه ویژه شب یلدا را برای شما عزیزان بگذاریم امیدوریم این پست ها مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

 

آموزش طرزتهیه ژله انار ویژه شب یلدا,درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا,دسر ویژه شب یلدا

 

 

ژله انار ویژه شب یلدا:


ردیف اول را با ژله اناری آماده کردم البته با یک لیوان و نیم آب جوش. بن ماری کردم (بن ماری یعنی با آب جوش ژله را حل کردم بعد روی بخار کتری آن را کاملا از لختگی درآوردم که شفاف شود)

 

دانه های انار را کف قالب ریختم بعد ژله را که از داغی افتاده را روی آن ریختم. در حدی که انارها شناور نشود بعد داخل یخچال گذاشتم یک کم که لخته شد بقیه را روی آن ریختم.

 

بعد دوباره داخل یخچال گذاشتم. بعد از لختگی ژله ردیف اول، ژله کیوی را با یک لیوان آب جوش بن ماری کردم وقتی خنک شد با یک لیوان بستنی خوب هم زدم تا کاملا مخلوط شود بعد هم روی ژله ردیف اول ریختم و داخل یخچال گذاشتم تا سفت شود سپس آن را در ظرف مورد نظر بر می گردانیم.

 

 

نکته برای تهیه ژله انار شب یلدا:


اگر ژله ردیف اول خوب ببندد و سقف شود ژله سبز رنگ از آن جدا می شود اگر سفت نشود ژله سبز رنگ مخلوط می شود.

 

 

 

 

 

منبع سایت:beytoote.com

 

 

 

 


 

برچسب ها : آشپزی , آموزش آشپزی , سایت آموزش آشپزی , آموزش شیرینی پزی , سایت شیرینی پزی , ژله انار ویژه شب یلدا , آموزش درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا , طرز تهیه ژله انار ویژه شب یلدا , آموزش طرزتهیه ژله انار ویژه شب یلدا , درست کردن ژله انار ویژه شب یلدا , دسر ویژه شب یلدا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام