فایل های سنگین را چگونه با gmail ارسال کنیم?

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
فایل های سنگین را چگونه با gmail ارسال کنیم? فایل های سنگین را چگونه با gmail ارسال کنیم?

فایل های سنگین را چگونه با gmail ارسال کنیم?

              مجموع :کامپیوترو اینترنت

 

 

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران پست الکترونیک جی‌میل با آن مواجهند، اشتراک‌گذاری فایل‌های با حجم بالای ۲۵ مگابایت از طریق سرویس جی‌میل است.


کامپیوتر و اینترنتی,آموزش های اینترنتی,ارسال فایل با جیمیل

کارشناسان در واکنش به یکی از بزرگترین سوالات کاربران در این خصوص پاسخ داده‌اند که این گزارش به تشریح آن خواهد پرداخت. کاربران همواره در اشتراک گذاری و ارسال فایل‌های ورد، پی‌دی‌اف، عکس و غیره که حجمی بیشتر از ۲۵ مگابایت دارد، از طریق پلتفرم سرویس جی میل مشکل دارند و بسیاری از آنها نمی‌دانند که در این مواقع باید چکار کنند.

بر اساس گزارش وب سایت بیزینس توپلاس، یکی از نخستین راهکارهای ممکن و آسان، کوچک کردن و کم کردن حجم فایل مورنظر از طریق تبدیل فرمت آن به فرمت‌های سبک‌تر و کم حجم‌تر است. بعنوان مثال، در صورتی که کاربران نتوانند فایلی با فرمت ورد ( Word) را ضمیمه ایمیل خود کنند؛ باید آن را به فرمتی دیگر همچون پی‌دی‌اف ( PDF ) و یا زیپ ( ZIP) تبدیل کنند. در بسیاری از مواقع، مشکل حجم بالای فایل با این راهکار برطرف شده و کاربران به راحتی قادر خواهند بود فایل موردنظر خود را به پست الکترونیکی جی‌میل خود ضمیمه کرده و برای مخاطب خود بفرستند.

 

 

ارسال فایل با جیمیل,با جیمیل چگونه فایل ارسال کنیم؟,فایل سنگین را چگونه با جیمیل ارسال کنیم؟

 

 

اما در صورتی که حجم فایل موردنظر کاربران بسیار بیشتر از آن چیزی باشد که با تبدیل فرمت کاهش یابد و حتی با تبدیل فرمت نیز حجم آن همچنان بالاتر از ۲۵ مگابایت بماند، کاربران قادر خواهند بود بجای کلیک بر روی گزینه ضمیمه عادی ( attach) که با نماد یک سنجاق در قسمت زیرین ارسال پست جی‌میل وجود دارد، بر روی گزینه ضمیمه فایل از طریق گوگل درایو که نمادی مثلثی شکل دارد، کلیک کرده و فایل موردنظر خود را آپلود کرده و آن را برای مخاطب خود ارسال کنند.

 

 

ارسال فایل با جیمیل,با جیمیل چگونه فایل ارسال کنیم؟,فایل سنگین را چگونه با جیمیل ارسال کنیم؟

آیا می توان هر فایلی را با جیمیل ارسال کرد؟

 

 

ارسال فایل با جیمیل,با جیمیل چگونه فایل ارسال کنیم؟,فایل سنگین را چگونه با جیمیل ارسال کنیم؟

Send the file with gmail

 

 

 

منبع سایت:bartarinha.ir

 

 

برچسب ها : کامپیوتر و اینترنتی , آموزش های اینترنتی , ارسال فایل با جیمیل , با جیمیل چگونه فایل ارسال کنیم؟ , فایل سنگین را چگونه با جیمیل ارسال کنیم؟ , ترفند ارسال فایل با جیمیل , چگونه فایل های مختلف ر با جیمیل ارسال کنیم؟ , آیا می توان هر فایلی را با جیمیل ارسال کرد؟ , Send the file with gmail ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام