پودینگ تخم شربتی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
پودینگ تخم شربتی پودینگ تخم شربتی

پودینگ تخم شربتی

              مجموع :آموزش آشپزی

 

 همانطور که میدانید تخم شربتی خواص فوق العاده ای دارد که خوردن آن برای همه سنین لازم است اگر بچه هاتون از تخم شربتی که با آب درست میشود خوششان نمی آید پس برای آن ها پودینگ تخم شربتی را درست کنید شک نکنید که طرفدار این پودینگ خوشمزه می شوند.

 

درست کردن پودینگ تخم شربتی,دستور درست کردن پودینگ تخم شربتی

 

 

طرز تهیه پودینگ تخم شربتی :


برای لایه اول تخم شربتی را از شب قبل شسته بعد با کمی شیر نارگیل مخلوط می کنیم و تا صبح، داخل یخچال می گذاریم بعد یک قاشق عسل به آن اضافه می کنیم برای شیرینی بهتر است با قاشق انتهای ظرف سرو می ریزیم.

 

 

برای لایه دوم


آناناس را کمی داخل فریزر نگه دارید تا حالت یخی بگیرد بعد داخل میکسر کاملا میکس می کنیم اگر دوست داشتید کمی عسل بزنید (من نزدم).

 

 

لایه سوم (اخر)


توت فرنگی را مثل آناناس داخل فریزر می گذارم تا یخی شود و دور آن برفک ببندد بعد داخل میکسر کاملا میکس می کنم و روی لیوان ها کمی گردو و شربت توت فرنگی ریختم و با قاشق میل کردیم.

 

 

 

 

منبع سایت:beytoote.com

 

 

 

 

 

برچسب ها : آشپزی , آموزش آشپزی , سایت آموزش آشپزی , سایت شیرینی پزی , آموزش شیرینی پزی , آموزش انواع پودینگ , پودینگ تخم شربتی , آموزش پودینگ تخم شربتی , طرزتهیه پودینگ تخم شربتی , آموزش درست کردن پودینگ تخم شربتی , درست کردن پودینگ تخم شربتی , دستور درست کردن پودینگ تخم شربتی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام