آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا

آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا

              مجموع :آموزش آشپزی

 

نوتلا جز خوشمزه ترین تنقلات است که آن را میتوان در کیک ها یا کلوچه ها و دسر ها استفاده کرد همانطور که ما در این پست از نوتلا برای درست کردن یک کوکی خوشمزه استفاده کردیم.

 

آموزش طرز تهیه انواع کوکی,آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا,آموزش درست کردن کوکی نوتلا,آموزش درست کردن کوکی

مواد لازم برای تهیه کوکی نوتلا :

 


زرده تخم مرغ  1 عدد 
 وانیل نصف قاشق چایخوری 
 نوتلا یک سوم لیوان 
آرد   یک دوم لیوان سر خالی
نوتلا 4 قاشق غذاخوری
فندق خرد شده 1 قاشق غذاخوری

 

 

طرز تهیه کوکی نوتلا :


همه ی مواد را به غیر از فندق و 4 قاشق غذاخوری نوتلا را داخل غذا ساز،  بریزید خمیر بدست آمده را گلوله کنید و وسط آن را گود کنید و نوتلا و فندق بریزید و داخل سینی فر کاغذ بیاندازید و کوکی ها را روی کاغذ بچینید و به مدت هشت تا ده دقیقه داخل فر 180 بپزید.

 

 

نکته برای کوکی نوتلا :


میزان آرد را به یک سوم پیمانه به اضافه ی یک قاشق غذاخوری تقلیل دادم که آن یک قاشق برای وقتی که ببینیم خمیر خیلی شل است و گرنه ممکن است لازم نباشد، درجه حرارت را به 160 تقلیل دادم چون بافت نرمتری در انتها بدست بیاید و در آخر، همراه وانیل به اندازه ی یک قاشق چایخوری عصاره کارامل هم استفاده کردم که طعم بهتری بدست بیاد.

برچسب ها : آشپزی , آموزش آشپزی , سایت آموزش آشپزی , آموزش شیرینی پزی , سایت آموزش شیرینی پزی , آموزش طرز تهیه انواع کوکی , آموزش طرز تهیه کوکی نوتلا , آموزش درست کردن کوکی نوتلا , آموزش درست کردن کوکی , آموزش کوکی نوتلا , کوکی نوتلا , انواع کوکی , دستور پخت کوکی نوتلا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام