آموزش بافت مدل لانه زنبوری

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت مدل لانه زنبوری آموزش بافت مدل لانه زنبوری

آموزش بافت مدل لانه زنبوری

              مجموع :اموزش بافتني

 

  بافت لانه زنبوری , بافتی زیبا و متفاوت که از آن در بافت شال , دستکش , ساق دست , بلوز و ..... میتوانید استفاده کنید .

 بافت کندویی,آموزش بافت کندویی,آموزش مدل بافت کندویی,نحوه بافت مدل لانه زنبوری,شیوه بافت مدل کندویی

 

 

آموزش رج به رج بافت مدل لانه زنبوری

با دومیل سایز 7، 26 دونه سربگیرید.

رج 1: تمام دانه ها از رو

رج 2: تمام دانه ها از زیر

رج 3: تمام دانه ها از رو

رج 4: یکی از زیر، *( 3 تا از رو، 2تا دونه با نخ در جلو رد کنید، 3 تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 5: یکی از زیر، *( 3 تا از زیر، 2تا دونه با نخ در پشت رد کنید، 3 تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 6: یکی از زیر، *( 3 تا از رو، 2تا دونه با نخ در جلو رد کنید، 3 تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 7: یکی از زیر، *( 3 تا از زیر، 2تا دونه با نخ در پشت رد کنید، 3 تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 8: یکی از زیر، *( 3 تا از رو، 2تا دونه با نخ در جلو رد کنید، 3 تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 9: یکی از زیر، *( 3 تا از زیر، 2تا دونه با نخ در پشت رد کنید، 3 تا از زیر) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 10: یکی از زیر، *( 3 تا از رو، 2تا دونه با نخ در جلو رد کنید، 3 تا از رو) * تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 11: تمام دانه ها از رو

رج 12: تمام دانه ها از زیر

رج 13: تمام دانه ها از رو

رج 14: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، 6 تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 15: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، 6 تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 16: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، 6 تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 17: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، 6 تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 18: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، 6 تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 19: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در پشت رد کنید ، 6 تا از زیر ، یک دونه با نخ در پشت رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 20: یکی از زیر، * (یک دونه با نخ در جلو رد کنید ، 6 تا از رو ، یک دونه با نخ در جلو رد کنید ) * ، تا دانه ی آخر ادامه دهید، دانه ی آخر: از زیر.

رج 21 تا 40: تکرار رج 1 تا 20

رج 41: تمام دانه ها از رو

رج 42: تمام دانه ها از زیر

رج 43: تمام دانه ها از رو

کور کنید.

قسمت لبه های راست و چپ با قلاب بافته شده.

 

 

 

برچسب ها : بافتنی , آموزش بافتنی , سایت بافتنی , سایت آموزش بافتنی , بافت مدل های جدید , آموزش بافت لانه زنبوری , آموزش بافت مدل های جدید , مدل جدید بافت لانه زنبوری , بافت لانه زنبوری , آموزش تصویری بافت کندویی , بافت کندویی , آموزش بافت کندویی , آموزش مدل بافت کندویی , نحوه بافت مدل لانه زنبوری , شیوه بافت مدل کندویی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام