آموزش تکه دوزی روی شال

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش تکه دوزی روی شال آموزش تکه دوزی روی شال

آموزش منجوق دوزی روی شال

              مجموع :خیاطی

 

 

بسیاری از ما از لباس ها و شال های ساده ای که داریم  خسته شده ایم اما این لباس ها را بخاطر نو بودن نمی توانیم دور بیاندازیم پس چه خوب است که در ظاهر این لباس ها تغییری ایجاد کنیم مثل تصویر این شال میبینید که یک شال زمستانی ساده است که با چندتکه برگ چرمی و منجوق ظاهر آن را تغییر دادیم شماهم میتوانید لباس روسری یا شال خود را اینگونه تغییر دهید فقط کافی است کی حوصله و سلیقه بخرج دهید.

 خیاطی,آموزش خیاطی,سایت خیاطی,دوخت انواع لباس,دوخت لباس زنانه

 

تیکه دوزی با چرم

تکه دوزی با چرم کار زیبا و ساده ای هست که به لباس های ساده و بدون طرح جلوه خاصی می دهد. من روی یک شال قهوه ای روشن با چرم قهوه ای تیره  یک شاخه انگور را طراحی کردم. همین طور که می بینید برای تکه دوزی با چرم از منجوق ، ملیله و پولک هم استفاده شده است.

 

تکه های طرح را روی قسمت پشت چرم بگذارید و ببرید (اینجا طرح من برگ و حبه های انگور بوده) با نخ همرنگ چرم ملیله ها را روی چرم و پارچه زیر آن با کوک ساده بدوزید. ملیله ها توی چرم دوزی با دست کار رگبرگ ها هستند که روی برگ دوخته می شوند. برای دوخت شاخه های پیچکی با صابون طرحشان را بکشید و بعد با ملیله بدوزید.

 

 

دایره هائی از چرم به قطر ۱ و ۱/۵ ببرید و با گذاشتن یک پولک و منجوق روی دو دایره بزرگ و کوچک حبه های انگور را روی کار فقط با یک کوک بدوزید .


آموزش تکه دوزی,آموزش چرم دوزی دوزی,تکه دوزی روی لباس,تزئین لباس,آموزش تزئین لباس

 

تکه دوزی با چرم روی پارچه های خیلی لطیف و ظریف خیلی جالب نمی شود و بهتر است پارچه زمینه کمی ضخیم باشد (اینجا روی یک شال زمستانی کار شده است)

 

تزئین لباس زنانه,آموزش منجوق روی لباس,منجوق روی لباس,دوخت برگ و منجوق روی لباس

 

این عکس الگوی برگی است که روی چرم کشیده میشه و درسایز مختلف برش میخورد و روی شال با منجوق می دوزیم

 

تکه دوزی روی شال زنانه,آموزش تکه دوزی روی شال,تزئین شال زنانه

 

منجوق دوزی و تکه دوزی روی شال

 

تزئین شال با منجوق دوزی,تزئین شال با منجوق دوزی,چرم دوزی دوزی چیست؟,آموزش هنر چرم دوزی,

 

 

 

منبع سایت: سایت آکا ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها : خیاطی , آموزش خیاطی , سایت خیاطی , دوخت انواع لباس , دوخت لباس زنانه , آموزش تکه دوزی , تکه دوزی روی لباس , تزئین لباس , آموزش تزئین لباس , تزئین لباس زنانه , آموزش منجوق روی لباس , منجوق روی لباس , دوخت برگ و منجوق روی لباس , تکه دوزی روی شال زنانه , آموزش تکه دوزی روی شال , تزئین شال زنانه , تزئین شال با منجوق دوزی , آموزش هنر چرم دوزی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام