آموزش ساخت گلدان های فانتزی با وسایل بی مصرف

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت گلدان های فانتزی با وسایل بی مصرف آموزش ساخت گلدان های فانتزی با وسایل بی مصرف

آموزش ساخت گلدان های فانتزی با وسایل بی مصرف

              مجموع :کاردستی

 

 

Making a pot with dishes

Making a fantasy pot

Learn to build pot flowers


با استفاده از وسایل اضافی و بدون مصرف میتوانید گلدان های فانتزی زیبا برای تزئین خانه و محل کار خود درست کنید.

 

قوطی چای را دور نیندازید

این بار وقتی قوطی چای تان تمام شد آن را تمیز کنید تا به یک گلدان بازیافتی تبدیل شود. علاوه بر این قوطی های کنسرو خالی شده هم می توانند به عنوان گلدان مورد استفاده قرار گیرند. به این ترتیب با پیروی از قوانین بازیافت به حفظ محیط زیست کمک می شود.


 

ساخت گلدان با بازیافتی ها,درست کردن گلدان

قوطی های کنسرو خالی شده هم می توانند به عنوان گلدان مورد استفاده قرار گیرند


 

آبکش ها هم گلدان می شوند

در صورتی که می خواهید از پله خلاقیت حسابی بالا بروید به آشپزخانه بروید و به دنبال آبکش های رنگی با داشتن منافذ امکان زهکشی آب را برای گلدان فراهم می کنند. داخل شان خاک بریزید و گلدان را در حیاط قرار دهید در جای مناسبی قرار دهید.


 

ساخت گلدان با بازیافتی ها,درست کردن گلدان

داخل آبکش ها خاک بریزید و گلدان را در حیاط قرار دهید در جای مناسبی قرار دهید


 

لاستیک های رنگی در حیاط خانه

این بار هنگام تعویض لاستیک های ساییده شده اتومبیل شخصی تان، آنها را نفروشید. یک وسیله مناسب برای کاشت گلدان دارید که به زیبایی حیاط شما کمک می کند. چند قوطی رنگ بخرید و بعد لاستیک ها را رنگ آمیزی کنید. سپس با سلیقه خودتان آنها را در اطراف حیاط یا کنار هم بچینید، کف شان را یک تخته گرد قرار دهید و بعد داخل شان را با گل های زیبای فصلی پر کنید. می بینید که همگان این ایده شما را تحسین می کنند و گلدان هایی دارید که در هیچ خانه ای پیدا نمی شود! لاستیک دوچرخه یا سه چرخه قدیمی کودکان هم قابلیت تبدیل شدن به گلدان را دارد.


 

کاربرد کیف های قدیمی, کارایی وسایل بازیافتی

در لاستیک های ساییده شده و رنگ شده گل بکارید


 

فلاپی های قدیمی را گلدان کنید

شاید هنگام تمیز کردن یک کمد قدیمی به این نتیجه برسید که فلاپی های قدیمی تان دیگر قابل استفاده نیستند و استفاده از فلاپی در کل منسوخ شده است. در چنین شرایطی دست نگه دارید! کمی صبر کنید! شما یک شیء بازیافتی پیدا کرده اید که برای ساخت گلدان بسیار جالب است. کافیست یک چسب حرارتی داشته باشید و بعد فلاپی ها را طوری به هم بچسبانید که به یک ظرف مربع شکل تبدیل شوند. اگر برای اجرای این ایده از فلاپی های رنگی استفاده کنید گلدان های شما زیباتر می شوند. به این ترتیب می توانید تکنولوژی از رده خارج شده را دوباره به چرخه زندگی وارد کنید.


 

تزیین گلدان فانتزی,ساخت گلدان فانتزی

از فلاپی های رنگی استفاده کنید گلدان های شما زیباتر می شوند


 

کاشت گل در کشوی میز

این هم ایده ای متفاوت است که امکان اجرای آن در بعضی از باغ ها و حیاط ها وجود دارد. اگر می بینید که در خانه یک میز تحریر یا دراور بدون استفاده دارید و تصمیم گرفته اید آن را دور بیندازید، دکمه خلاقیت ذهن تان را روشن کنید. پیشنهاد ما این است که داخل کشوها را با گیاهان آویزان مانند اطلسی پر کنید و بعد منتظر بمانید تا گل ها از داخل کشوها به بیرون سرریز شوند. می توانید روی سطح بالایی میز گلدان های زیبای دیگری قرار دهید و فضای جالبی را ایجاد کنید. این ایده در مورد لوستر قدیمی و از کار افتاده هم قابل اجرا است.


 

درست کردن گلدان, کاربردهای کشوهای قدیمی

داخل کشوها را با گیاهان آویزان مانند اطلسی پر کنید


 

یک گلدان فانتزی

کیف های کهنه و حتی جا جوراب های بلند و چند خانه هم می توانند به شما کمک کنند تا در انتخاب گلدان متفاوت خلاقیت به خرج دهید. فقط کافیست جای مناسبی برایشان پیدا کنید، داخل آنها را با خاک سبکی پر کرده و بذر گیاهان مورد نظر را داخل شان بکارید. البته توصیه می شود که برای کسب نتیجه بهتر گیاهان فصلی را به این صورت کشت دهید چون ریشه نازک و سبکی دارند و در طول چند ماه می توانند در این محیط فانتزی رشد کنند. کف کیف ها یک لایه پلاستیکی را به عنوان عایق قرار دهید تا به دلیل نفوذ رطوبت، گلدان شما به سرعت پوسیده و از کار افتاده نشود. منافذ زهکشی را فراموش نکنید!


 

نحوه ساخت گلدان,ساخت گلدان با بازیافتی ها

کیف های کهنه و حتی جا جوراب های بلند و چند خانه هم می توانند به شما کمک کنند


 

ظروف شکسته را رفو کنید

فنجان مورد علاقه تان شکسته و دلتان نمی آید آن را راهی سطل زباله کنید؟ در این صورت عمر دوباره ای به آن ببخشید. با کمی چسب فنجان را بچسبانید و به عنوان گلدان مورد استفاده قرار دهید. این فنجان های کوچک برای کاشت نشا یا کاکتوس گلدان های خوبی هستند. فقط توصیه می شود که کف فنجان یک منفذ کوچک ایجاد کنید تا امکان خالی شدن آب اضافی وجود داشته باشد.

 

تزیین حیات با کیف پر گل, کاربرد کیف های قدیمی

با چسباندن ظروف شکسته تان گلدان درست کنید


 

منبع : ماهنامه ایران آذین - bartarinha.ir

برچسب ها : کاردستی , سایت کاردستی , ساخت کاردستی , کاردستی بچه گانه , ساخت کاردستی بچه گانه , آموزش ساخت گلدان , گلدان سازی , سایت گلدان سازی , ساخت گلدان فانتزی , آموزش ساخت گلدان فانتزی , ساخت گلدان با وسایل دورریختنی , ساخت گلدان با وسایل بی مصرف ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام