close
دانلود آهنگ جدید

شیوه انتخاب کفش مناسب برای زنان باردار

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
شیوه انتخاب کفش مناسب برای زنان باردار شیوه انتخاب کفش مناسب برای زنان باردار

شیوه انتخاب کفش مناسب برای زنان باردار

              مجموع :مدل و دکوراسیون

 

 

 

زمان بارداری یکی از حساس ترین زمانی هست که باید از پاها محافظت شود چونکه ممکن است ضربه ای به پاها وارد شود و فرد به کمر درد و گردن درد دچار شود برای همین هم باید در زمان بارداری از کفش های بارداری استفاده کرد.

 

انتخاب کفش برای زنان باردار,انتخاب کفش مناسب برای زنان حامله

 

 

کفش راحت لزوماً زشت نیست

پوشیدن کفش های راحتی در آغاز هفته هشتم بارداری که ممکن است کم کم با اضافه وزن رو به رو شوید، توصیه می شود. وقتی صحبت از مدل کفش بارداری می‌شود، خیلی‌ها تصور می کنند کفش مناسب احتمالاً باید ظاهر خوبی نداشته باشد؛ اما اصلاً این‌طور نیست.


 

این روزها آن قدر تنوع کفش زیاد است که برای ست کردن لباس با یک جفت کفش شیک و زیبا اما درعین حال راحت، هیچ مشکلی نخواهید داشت؛ اما تابه حال از خودتان پرسیده‌اید که چرا انتخاب مدل کفش در دوران بارداری اهمیت زیادی دارد؟ به تدریج که در دوران بارداری وزنتان بالا می‌رود به کفشی نیاز پیدا می کنید که بتواند وزن شما را تحمل کند. استفاده از کفش مناسب علاوه بر اینکه پای شما را از آسیب های فیزیکی مانند خراش بر اثر تماس با اشیاء تیز دور نگه می‌‌دارد، مانع عفونت و قارچی شدن پاهایتان نیز می‌شود.


 

کفش های بارداری,مدل کفش های بارداری

در دوران بارداری به کفشی نیاز پیدا می کنید که بتواند وزن شما را تحمل کند

 

 

درد گردن نتیجه یک انتخاب اشتباه

اگر بدون دلیل مشخص یا سابقه بیماری قبلی احساس درد در ناحیه گردن، ران و پشت کمرتان می‌کنید و از قضا یک خانم باردار هم هستید، این اتفاق نشان می‌دهد که ممکن است کفشی که می‌پوشید چندان باکیفیت و راحت نباشد. مدل کفش بارداری شما ارتباط مستقیمی با راحتی سایر اندام‌های شما از جمله گردن و کمر دارد. به همین دلیل باید در این دوران سراغ مناسب ترین و راحت ترین کفش بروید.

 

 

نکات مهم در انتخاب کفش مناسب بارداری

زیره کفش: اگر زیره کفشی که انتخاب می‌کنید مناسب نباشد، ممکن است هنگام راه رفتن بر روی سطوح لغزنده تعادل خود را از دست بدهید. در انتخاب مدل کفش بارداری دقت کنید که زیره کفش مورد نظرتان صاف نباشد. ابتدا زیره کفش را خم‌کنید تا از انعطاف‌پذیری آن مطمئن شوید. علاوه بر زیره کفش حتماً به رویه آن هم توجه کنید. بهترین رویه کفش چرم است و اگر به دنبال یک کفش مناسب برای دورهمی‌های رسمی هستید حتماً رویه کفشتان را چرمی انتخاب کنید.

 

 

تغییر سایز پاها در دوران بارداری

خیلی طبیعی است که در دوران بارداری هم‌زمان با اضافه‌وزنتان سایز پاهایتان نیز تغییر کند. دلیل این اتفاق فشاری است که به پاها وارد می‌شود. تجمع آب در بافت پاها باعث تورم آن‌ها شده و در نتیجه وقتی از کفش معمولی استفاده می‌کنید، احساس راحتی نخواهید کرد. در واقع می‌توان گفت در دوران بارداری سایز پاها تقریباً نیم سایز افزایش پیدا می‌کند و در بعضی از خانم‌ها این افزایش سایز همیشگی است.

 

 

پاهای شما رشد کرده و کفش‌های قدیمی دیگر برایتان تنگ می‌شوند؛ به همین دلیل باید مدل کفش بارداری‌تان را متناسب با تغییرات به وجود آمده انتخاب کنید. انتخاب مدل کفش مناسب برای بارداری علاوه بر اینکه باعث راحتی پاهایتان می‌شود؛ درعین‌حال به حالت و وضعیت ایستادن شما هم کمک زیادی می‌کند. مخصوصاً اینکه از درد کمر و پاشنه پایتان تا حدود زیادی جلوگیری می‌کند.

 

 

کفش های بدون بند و انعطاف پذیر

این مدل کفش بارداری بهترین دوست زنان باردار است. با داشتن این کفش‌ها نیازی به خم شدن و بستن بند کفش نیست و درعین حال خیلی راحت می توانید آن را بپوشید و از پایتان خارج کنید؛ اما در انتخاب این‌گونه کفش‌ها دقت کنید که لایه داخلی کفش پلاستیکی نباشد و وقتی کفش را خم می‌کنید انعطاف‌پذیری داشته باشد.

 

نکته هایی برای انتخاب کفش های بارداری, مهارت های خرید کفش های بارداری

کفش های بدون بند و انعطاف پذیر بهترین دوست زنان باردار است

 

 

کفش های پاشنه کوتاه

اگر دلتان می خواهد کفش تان خیلی تخت و صاف نباشد، هیچ ایرادی ندارد که از کفش پاشنه بلند استفاده کنید. البته این خیلی طبیعی است که مدل کفش بارداری شما پاشنه خیلی بلند نداشته باشد. کفش های راحت و درعین حال زیبایی طراحی شده که با وجود داشتن پاشنه کوتاه برای بارداری مناسب است و در هنگام راه رفتن با آن هیچ آسیبی تهدیدتان نمی کند.

 

راهنمای خرید کفش های بارداری,اصول و نحوه خرید کفش های بارداری

خیلی طبیعی است که مدل کفش بارداری شما پاشنه خیلی بلند نداشته باشد

 

 

کتانی های ورزشی

اگر به دنبال خرید کفش کتانی مناسب در دوران بارداری تان هستید حتماً به جنس کف آن توجه کنید. کفش کتانی که جنس کف آن از لاستیک باشد و در لبه های بیرونی آن نوعی شیار یا دندانه طراحی شده باشد، خطر لغزیدن در هنگام راه رفتن را تا میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این مدل کفش بارداری برای پیاده روی و یا استفاده در باشگاه بسیار مناسب است و در آن احساس راحتی خواهید کرد.

 

انتخاب کفش های بارداری, راهنمای انتخاب کفش های بارداری

هنگام خرید کفش کتانی مناسب در دوران بارداری تان به جنس کف آن توجه کنید

 

 

صندل های راحت

در انتخاب مدل کفش بارداری باید همه نکات کلی که در مورد زیره و رویه کفش برایتان گفته‌ایم، رعایت کنید و فراموش نکنید که در این مورد هیچ استثنایی وجود ندارد؛ برای مثال اگر بنا بر شرایط می‌خواهید از صندل استفاده کنید حتماً به کف صندل توجه کنید. کف صندل نباید به گونه‌ای باشد که در هنگام استفاده باعث لیز خوردن شما شود. همچنین بهتر است صندلی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید آن را بپوشید و مهم‌تر از همه در آن احساس راحتی کنید. از پوشیدن صندل‌های لا انگشتی خودداری کنید، چون از پا حمایت کافی نمی‌کنند و فشار زیادی به کمرتان وارد خواهند کرد.

 

مدل کفش های بارداری,جدیدترین مدل کفش های بارداری

در انتخاب مدل کفش بارداری باید همه نکات کلی که در مورد زیره و رویه کفش را رعایت کنید

 

 

کفش های قوس دار

در انتخاب مدل کفش بارداری حتماً به قوسی که در قسمت وسط کفش وجود دارد، دقت کنید. وجود این قوس باعث می‌شود که در هنگام استفاده از کفش در ناحیه کمرتان درد را تجربه نکنید. این کفش‌ها نسبت به کفش هایی که کف صاف و بدون قوسی دارند، بیشتر مناسب حال و احوال خانم های باردار است.

 

منبع : ninisite.com


برچسب ها : مدل و دکوراسیون , سایت مدل و دکوراسیون , مدل لباس , مدل جدید لباس , مدل لباس زنانه , کفش , مدل کفش , مدل کفش زنانه , کفش حاملگی , کفش بارداری , مدل کفش بارداری , مدل کفش حاملگی , انتخاب کفش برای زنان باردار , انتخاب کفش مناسب برای زنان حامله ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام