دلایل اصلی بوی بد موی سر حتی بعد از حمام کردن

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دلایل اصلی بوی بد موی سر حتی بعد از حمام کردن دلایل اصلی بوی بد موی سر حتی بعد از حمام کردن

دلایل اصلی بوی بد موی سر حتی بعد از حمام کردن

              مجموع :سلامت

 

 

سوال : من موهام بلنده و سعی میکنم حداقل هر روز یک بار برم حموم و موهامو بشورم ولی بازم اطرافیانم میگن موهات بوی بدی میده با اینکه هر روز میرم حموم ولی نمیدونم چرا اینجوریه.البته این بو رو خودم حس نمیکنم ولی بعده دراومدن از حموم میرم از مامانم میپرسم میگن بازم بو میاد لطفا کمکم کنین.

 

جواب : سلام دوست عزیز بوی بد موی شما از دو دلیل خارج نیس یکی اینکه یا شامپوتون مشکل داره از یه شامپوی آنتی چربی دار استفاده بکنین که کامل چربی سر شما رو بشوره و دوم اینکه شب هنگام خوابیدن سعی کنین روی بالش پارچه ای بخوابین.یک بالشی باشه که هوای سره شما تهویه بشه.از بالش های پلاستیکی  استفاده نکنین.

 

 خوشبو کردن دائمی موی سر,دلایل بوی بد موی سر,دلایل اصلی بوی بد موی سر

 

 

اگر بوی بد موی سر برای خودتان پیش نیامده، حتما در اطرافیانتان دیده اید که با وجود استحمام بسیار، بازهم موهایشان بوی بد می دهد. اگر برای خودتان هم این مساله پیش آمده است و با خود می پرسید چرا موهای سرم بوی بد میدهد؟ این مقاله را بخوانید.

 

علت بوی بد موی سر

سندروم بوی بد موی سر دربیشتر افراد دیده می شود. این بو پس از شستن مو کاهش پیدا می کند اما طی روز بیشتر می شود. در این مطلب به نقل از «MSN» به علت و درمان این سندروم اشاره شده است که توجه شما را به آن جلب می کنیم.

 چرا موی سرم بوی بدی میدهد؟,خوشبو کردن موی سر

 

 

به طور کلی موی انسان دارای باکتری و میکروب است و بوی نامطبوع زمانی ایجاد می شود که میکروبی روی سر افزایش یابد. میکروب با تغذیه کردن از خود بوی نامطبوعی منتشر می کند. علت دیگر ممکن است عوامل محیطی باشد.

 

جلوگیری از بوی بد مو,پیشگیری از بوی بد مو,چرا مو بوی بدی میدهد

 

 


به عنوان مثال کار کردن در محیط سرشار از مواد شیمیایی در بروز این سندروم تاثیرگذار است. اغلب این سندروم را مشکل بهداشتی می دانند در حالی که با وجود دوش گرفتن و شستن مو به طور روزانه، بو از بین نمی رود.برخی آن را نتیجه تغذیه نادرست یا میزان نامناسب ترشح هورمون ها می دانند. اما واقعیت این است که علت اصلی آن رشد باکتری روی پوست سر است.

 

 

fatemeh.b سه شنبه 09 مرداد 1397
سلامت مو,
3326 نظرات (0)
برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش و زیبایی , سلامت مو , سالم نگه داشتن مو , بوی بد مو , جلوگیری از بوی بد مو , پیشگیری از بوی بد مو , چرا مو بوی بدی میدهد؟ , چرا موی سرم بوی بدی میدهد؟ , خوشبو کردن موی سر , خوشبو کردن دائمی موی سر , دلایل بوی بد موی سر , دلایل اصلی بوی بد موی سر ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام