دکوراسیون شگفت انگیز خانه با گیاهان جادویی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دکوراسیون شگفت انگیز خانه با گیاهان جادویی دکوراسیون شگفت انگیز خانه با گیاهان جادویی

دکوراسیون شگفت انگیز خانه با گیاهان جادویی

              مجموع :مدل و دکوراسیون

 

 

 

گیاهان تزئینی برای داخل خانه متنوع هستند ولی برخی از گیاهان به داخل خانه حساسیت دارند و ممکن است وقتی که به داخل خانه انتقال میدهید پژمرده شود و تغییر رنگ دهند برخی از گیاهان نیز حدود یک هفته اول این خاصیت را پیدا میکنند و رفته رفته خود را با محیط داخل خانه تطبیق میدهند.

 

آموزش تزئین داخل خانه با گیاهان سنتی

 

نکاتی برای استفاده از گیاهان به عنوان اکسسوری

هر زمان که صحبت از دکوراسیون می شود ذهن ما ناخود آگاه به سمت مبل، صندلی، میز و… می رود. اما در سال های اخیر استفاده از اکسسوری ها به خصوص گیاهان بسیار ترند می باشند. گیاهان سبز و گلدار تا زمانیکه مورد توجه و مراقبت قرار گیرند باعث ایجاد محیطی بسیار زیبا در منزل می شوند. با نکاتی در مورد استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل آشنا شوید :

 

 

دکوراسیون داخل خانه با استفاده از گلدان های تزئینی

 

اهمیت انتخاب گیاه

انتخاب گیاهان برای منزل از لحاظ شکل، جنس و نحوه مراقبت آن ها بسیار اهمیت دارد. در مرحله اول باید نحوه مراقبت از گیاه را بدانیم زیرا در غیر این صورت گیاه از بین می رود و جنبه زیبایی خود را از دست می دهد. گیاهان ایده آل برای دکوراسیون منزل کاکتوس های تراریوم، درخت لیمو، بنجامین، کاج، نخل های مناسب منزل و … می باشد که با توجه به نوع نگهداری و آب و هوای محیط شما باید انتخاب شود. این گیاهان سبز زیبا گاهی با گل داردن باعث افزایش انرژی منزل می شوند. گیاهانی مانند ارکیده، لیلیوم، آرترویم و… گیاهان گلدار هستند.

 

پرورش گیاهان داخل خانه

 

اکسسوری های گیاهان

علاوه بر جنس و شکل گیاهان محل قرار گیری آن ها و اکسسوری مورد استفاده برای آن ها نیز اهمیت خاصی برخورداراست. شما باید برای استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل از میزهای مناسب برای قرار دادن بر روی آن ها استفاده کنید. همچنین برای استفاده از گیاهان بر روی دیوار می توانید از اکسسوری هایی مانند نرده بان و… استفاده کنید. می توانید در فانوس های شیشه ای از گیاهان کاکتوس و… استفاده کنید. استفاده از گیاهان در اتاق کار مخصوصا برای دفع اشعه مضر صفحه کامپیوتر پیشنهاد می شود.

 

تزئین و چیدمان خانه,تزئین اتاق با گیاه

 

استفاده از گیاهان در اتاق خواب

استفاده از گیاهان در اتاق خواب نیز ایده جالبی است. علاوه بر آن گیاهان هنگام روز اکسیژن تولید می کنند و همین امر باعث بهبود هوا منزل شما می گردد. گیاهان در مانی را نیز می توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید. گیاهانی مانند بابونه، اسطوخودوس، یاسمن و … می توانند باعث بهبود کیفیت خواب شما شوند.

 

مدل و دکوراسیون اتاق ها

 

دکوراسیون ورودی خانه فروشگاه شما

شما حتی میتوانید با استفاده از گیاهان تزئینی و فانتزی ورودی خانه و فروشگاه خود را دکوراسیونه کنید.استفاده از این گیاهان در خیلی از مغازه ها و فروشگاه های ذنجیره ای برای جذب مشتری به کار میرود و میتواند تنوع و زیبایی خاصی به اطراف شما بدهد

 


گردآوری : boyeharam.ir

 

برچسب ها : مدل و دکوراسیون , سایت مدل و دکوراسیون , دکوراسیون خانه , مدل و دکوراسیون اتاق ها , تزئین و چیدمان خانه , تزئین اتاق با گیاه , دکوراسیون خانه با گیاهان پرروشی , پرورش گیاهان داخل خانه , آموزش تزئین اتاق با گیاهان سنتی , آموزش دکوراسیون داخل خانه با گیاهان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام