آموزش ساخت صابون فانتزی به شکل عروسک

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت صابون فانتزی به شکل عروسک آموزش ساخت صابون فانتزی به شکل عروسک

آموزش ساخت صابون فانتزی به شکل عروسک

              مجموع :کاردستی

 

 

 

با استفاده از عروسک های کوچولوی پلاستیکی میتونین همه مدل کاردستی درست کنین.در اینجا ما آموزش ساخت صابون فانتزی با استفاده از عروسک های پلاستیکی فانتزی رو آموزش میدیم.اگه توی خونتون از این عروسک ها زیاده میتونین با استفاده ازشون یک صابون دکوری زیبا درست کنین.

 

ساخت صابون دکوری,آموزش ساخت صابون دکوری با عروسک

 

روش ساده ی ساخت صابون های تزیینی زیبا برای خانه ی شما

وسایل مورد نیاز

 


 

قالب صابون

 

الکل

 

اسباب‌بازی پلاستیکی کوچک

 

ماکروویو

 

اسانس‌های معطر ( اختیاری )


 

مرحله‌ی یک

 

صابون عروسکی,ساخت صابون عروسکی,آموزش ساخت صابون عروسکی

 

صابون گلیسیرین خود را تکه کنید تا فرآیند ذوب آن سریع‌تر شود.


مرحله‌ی دوم

در یک شیشه‌ی مربا یا ظرف مناسب دیگری تکه‌های صابون را در ماکروویو ذوب کنید. در صورت تمایل چند قطره اسانس به آن اضافه کنید، اسانس را با صابون ذوب‌شده بچرخانید و سپس قالب را تا کمتر از نصف با صابون مذاب پر کنید. اگر دیدید روی سطح صابون‌ها حباب ایجاد شد تنها کافی است کمی الکل روی آن مالیده و می‌بینید حباب‌ها ناپدید می‌شوند. برای 15 دقیقه یا بیشتر قالب‌ها را در فریزر بگذارید تا صابون‌ها سفت شوند.

 

ساخت صابون فانتزی,آموزش درست کردن صابون فانتزی


 

 

مرحله‌ی سه

پس‌ازاینکه صابون سفت شد سینی را از فریزر خارج کرده و عروسک‌های اسباب‌بازی کوچک را در قالب‌ها قرار دهید. اگر عروسک‌ها درست در قالب جا نمی‌شدند نگران نباشید. نصف آن بیرون بیاید هم قشنگ خواهد بود.

 

درست کردن صابون

 

مرحله‌ی چهار

در صورت نیاز گلیسیرین بیشتری ذوب کنید و آن را در قالب‌ها روی عروسک‌ها بریزید تا مایع به بالای قالب برسد. این بار هم اگر متوجه حباب شدید کمی الکل بپاشید و حباب‌ها ناپدید خواهند شد. سینی را برای 15 دقیقه‌ی دیگر در فریزر بگذارید تا سرد و سفت شود.

 

آموزش ساخت صابون دکوری با عروسک


مرحله‌ی پنج

زمانی که صابون‌ها سفت شدند با برعکس کردن قالب صابون‌ها به‌راحتی خارج می‌شوند. قالب‌ها را نزدیک میز نگه‌دارید تا صابون‌ها پس از بیرون افتادن آسیب نبینند.

 

آموزش ساخت صابون عروسکی,ساخت صابون دکوری


 

منبع:ویکی5040

 

 

برچسب ها : کاردستی , سایت کاردستی , ساخت کاردستی , کاردستی تزئینی , ساخت کاردستی تزئینی , آموزش ساخت کاردستی تزئینی , ساخت صابون , آموزش ساخت صابون , درست کردن صابون , ساخت صابون فانتزی , آموزش درست کردن صابون فانتزی , صابون عروسکی , ساخت صابون عروسکی , آموزش ساخت صابون عروسکی , ساخت صابون دکوری , آموزش ساخت صابون دکوری با عروسک ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام