همه چیز در مورد پیرسینگ واژن و عوارض آن

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
همه چیز در مورد پیرسینگ واژن و عوارض آن همه چیز در مورد پیرسینگ واژن و عوارض آن

همه چیز در مورد پیرسینگ واژن و عوارض آن

              مجموع :سلامت

 

 

میشود گفت پیرسینگ نوعی آرایش الت تناسلی یا واژن است که با سوراغ کردن و آویزان کردن طلا یا فلز های گران قیمت انجام میگیرد.پیرسینگ واژن ممکن است موجب زیبایی و خوشکل دیده شدن اندام شود ولی عوارضی دارد که به آنها اشاره میکنیم.

 

 عوارض پیرسینگ واژن,پیرسینگ واژن چیست؟

 

توصیه های دکتر لیلا خلیلی برای متقاضیان انجام پیرسینگ :

 

 

  1. اشخاصی که واکسن کزاز را در 10 سال گذشته دریافت نکرده اند ، قبل از انجام پیرسینگ واکسن کزاز را بزنند .

 

  1. انجام پیرسینگ در مکان های غیربهداشتی عوارض جبران ناپذیری دارد ، بنابراین نیاز است حتما اشخاص متقاضی پیرسینگ مکان های معتبر و بهداشتی را جهت پیرسینگ انتخاب نمایند .

 

  1. شخصی که پیرسینگ را انجام می دهد حتما باید از وسایل استریل استفاده نماید و در زمان انجام جراحی دستکش به دست داشته باشد .

 

  1. اشخاصی که سابقه بیماری دیابت ، بیماری های انعقادی ، ناراحتی دریچه قلب و بیماری های خونی هستند قبل از انجام پیرسینگ باید با پزشک متخصص مشورت نمایند .

 

  1. پیرسینگ ها دارای جنس های مختلفی می باشند اشخاصی که به اشیای فلزی حساس هستند بهتر است از پیرسینگ های غیر فلزی استفاده نمایند ، زیرا وجود نیکل سبب حساسیت در بدن آنها می شود .

 

  1. در آرایشگاه ها و مکان های غیر بهداشتی ممکن است تفنگ های گوش را جهت پیرسینگ دستگاه تناسلی استفاده کنند این امر سبب عوارض زیادی می شود که اشخاص باید به این موضوع دقت ویژه ای داشته باشند .

 

آموزش پیرسینگ واژن,پیرسینگ واژن در ایران,پیرسینگ کردن واژن

 

 

 

 

عوارض پیرسینگ واژن

پیرسینگ ناحیه تناسلی: سوراخ کردن اندام تناسلی اغلب با عفونت‌های ادراری همراه است و علاوه برآن، موجب اشکال درانجام مقاربت یا خونریزی هنگام آمیزش یا عفونت مکرر می‌شود.

 

 

عفونت ها یا باکتریهایی که گاه می توانند منجر به درگیری وسیعی در اطراف محل سوراخ شدگی شوند و ممکن است فرد دچار تب و لرز شده و حتی الامکان تهدید حیات هم در شرایط عفونت های شدید و وسیع وجود دارد که از علایم آن عفونت موضعی، تورم، قرمزی، ترشحات چربی، درد زیاد و همان طور که گفته شد تب و لرزهای شدید است. امکان خونریزی های شدید به خصوص درمورد سوراخ کردن زبان که عضو بسیار پرخونی است، وجود دارد.سایت بهداشت بانوان,پیرسینگ,آشنایی با پیرسینگ,پیرسینگ واژن

 

از دیگر عوارض احتمالی نیز، می توان به آلرژی به جواهرات قرار گرفته در محل سوراخ شده اشاره کرد؛ بعضی افراد به فلزاتی مثل نیکل حساسیت دارند ودر مواجهه با آن دچار خارش، قرمزی و التهاب می شوند.


بسیاری از جواهرات به کار رفته در سوراخ کردن اعضای بدن هم، دارای فلز نیکل هستند و لذا افراد، ممکن است با این فلزات دچار آلرژی شوند و در محل سوراخ شده تورم، خارش و حتی زخم و تاول مشاهده شودسایت سلامت,سایت پزشکی,آموزش های پزشکی,بهداشت بانوان

 

اختلال در بارداری :

پیرسینگ واژن ممکن است به نظر شما غیرواقعی باشد ولی در صورت بارداری، سوراخ کردن عضوی از بدن می‌تواند خطرات زیادی برای جنین به همراه داشته باشد. در طول بارداری به‌شدت در مورد سوراخ کردن ناف و بقیه اعضای بدن، به دلیل تغییرات فیزیکی که ایجاد می‌شود، هشدار داده شده است.

در این شرایط، تاول زدن، خراشیدگی بافت‌ها و ایجاد شدن سوراخ‌ها می‌تواند مکان مناسبی برای عفونت پدید آورد. سوراخ کردن ناف برای سلامت جنین و مادر بسیار مضر است.لینک منبع

 


برچسب ها : سلامت , سایت سلامت , سایت پزشکی , آموزش های پزشکی , بهداشت بانوان , سایت بهداشت بانوان , پیرسینگ , آشنایی با پیرسینگ , پیرسینگ واژن , آموزش پیرسینگ واژن , پیرسینگ واژن در ایران , پیرسینگ کردن واژن , عوارض پیرسینگ واژن , پیرسینگ واژن چیست؟ , قیمت پیرسینگ واژن در ایران ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام