آیا میخواهید شوهر خود را پرشهوت کنید پس بخوانید

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آیا میخواهید شوهر خود را پرشهوت کنید پس بخوانید آیا میخواهید شوهر خود را پرشهوت کنید پس بخوانید

اگر میخواهید شوهر خود را پرشهوت کنید پس بخوانید

              مجموع :زناشویی

 

 

سوال : سلام من 27 سالمه و حدودا دو سالی میشه که ازدواج کردم از وقتی عروسی کردیم اومدیم خونه خودمون شوهرم یه کم شهوتش کمتر شده منم خجالت میکشم که بهش بگم راهی هست که بشه به صورت غیر مستقیم به شوهرم منظورم رو بفهمونم؟

جواب : بله شما میتونین با استفاده از ترفند هایی که پایین بهش اشاره میشه میل جنسی شوهرتون رو افزایش بدین.


راه های شهوتی کردن مردان,آموزش شهوتی کردن مردان

 

 

 

 

چیز های غیر معمولی که قوای جنسی را تحریک میکند

طبیعی است که پوشیدن یک لباس جذاب یا دیدن یک فیلم سکسی میتواند مرد ها را تحریک کند اما چیز های غیر معمول تری هم مثل بو های خاص میتواند چنین تاثیری داشته باشد. در ادامه بصورت دقیق چیز هایی که مرد ها را تحریک میکند را به شما میگوییم.

 

1. غیر قابل پیش بینی بودن

به گفته اکثر کارشناسان مسائل جنسی زمانی که خانم ها رفتار هایی مانند یک نوجوان پر شر و شور را از خود نشان میدهند باعث تحریک مرد ها میگردد.

 

2. آسیب پذیری زن

این مورد شاید مقداری عجیب به نظر برسد اما خانم هایی که نسب به همسر خود جایگاه اجتماعی بالاتر، شغل بهتر و یا درآمد بیشتری دارند، معمولا روابط خیلی گرمی نخواهند داشت. زمانی که خانم ها بیشتر وقت خود را به کار اختصاص دهند جذابیت خود را نزد مردان از دست میدهند چراکه آقایان زن هایی را دوست دارند که خیلی مهربان، گرم، صمیمی و یا به عبارتی آسیب پذیر و لطیف باشند.


بالا بردن شهوت در مردان

3. کمک کردن خانم ها به دیگران

دفعه بعدی که خواستید همسر خود را تحریک کنید یک ایده خوب این است که یک روز را به انجام کار های داوطلبانه بگذرانید. بنابر تحقیقی که یکی از معتبر ترین دانشگاه های انگلستان در سال 2016 انجام داد مشخص شده افرادی که به بقیه کمک میکنند برای جنس مخالف جذاب تر هستند و روابط جنسی بیشتری نیز دارند.

 

4. وقت گذراندن با یکدیگر

البته شاید این موضوع در اوایل روابط خیلی صدق نکند اما مردان زیادی اعتراف کرده اند که وقت گذراندن با همسرشان، خوردن ناهار یا شام با یکدیگر، تماشای یک فیلم یا حتی مطالعه کردن در کنار هم میتواند آن ها را برای داشتن روابط جنسی تحریک کند.

 

5. قایم موشک بازی!

شاید واقعا تعجب کرده باشید! اما باید بگویم که مردان موجودات ظاهر بینی هستند و اگر با استفاده از این ویژگی بتوانید یک بازی انجام دهید عالی است. البته انجام دادن این بازی زمانی میتواند تحریک کننده باشد که بدون لباس و لخت انجام شود.

 

6. کیک کدو!

این مورد هم میتواند خیلی عجیب باشد اما باید خدمتتان عرض کنم که طی آزمایشی که مرکز تحقیقاتی بو و مزه شیکاگو آمریکا انجام داده، بوی کیک کدو به همراه رایحه گل لاوندر میتواند جریان خون به اندام تناسلی مردان را افزایش داده و باعث بیشتر شدن میل جنسی شود. قدرت بوی کدو و عطر لاوندر از 23 رایحه دیگری که در این آزمایش مورد بررسی قرار گرفت بیشتر بود.

 

راه های افزایش میل جنسی در مردان

 

7. ترس

وحشت به عنوان یک محرک جنسی؟! به نظر میرسه که جواب میده. طی آزمایشی در دانشگاه کلمبیا آمریکا دو گروه مرد را بر روی دو پل مختلف قرار دادند. گروه اول بر روی یک پل محکم و استوار و دیگر گروه بر روی یک پل قدیمی لرزان در ارتفاع زیاد. پس از مدتی دو گروه برگشته و یک خانم زیبا و جذاب به عنوان دستیار تحقیق به آن ها مراجعه کرده و شروع میکند به سوال پرسیدن. جواب های گروهی که ترسیده بودند دارای نیش و کنایه های جنسی بود در صورتی که چنین رفتاری در گروه اول مشاهده نمیشد.

 

8. رنگ قرمز

در یک آزمایش دانشگاهی دیگر مشخص شده که مرد ها علاقه بسیار زیادی به رنگ قرمز دارند و آن را جذاب میدانند. حتی طی این آزمایش مشخص شد که آقایان یک فرد واحد را زمانی که لباس قرمز پوشیده جذاب تر از زمانی که رنگ های دیگر بر تن دارد میدانند.

 

9. بازو های بلند خوش فرم

در تحقیقی که دانشگاهی در سیدنی استرالیا انجام داده اثبات شده است که مردان خانم هایی که دارای بازو های بلند خوش فرم ( نه خیلی لاغر و نه خیلی چاق ) هستن را بیشتر دوست دارند و بر خلاف تصور اکثر افراد پا های بلند اهمیت چندانی ندارد. دلیل این موضوع میتواند این باشد که وقتی زنی دارای دست های کشیده و خوش فرم است، اندام وی لاغر تر و جذاب تر بنظر میرسد.


چگونه مردان را تحریک جنسی کنیم؟

 

10. لباس زیر ست شده و هماهنگ

وقتی خانم ها لباس زیر های زیبا و هماهنگ میپوشند، آقایان لذت میبرند، البته نه تنها بخاطر رنگ ها و طرح ها بلکه به این دلیل که میدانند شما برای انتخاب لباسی که فقط او میبیند وقت زیادی گذاشته و اهمیت میدهید. یک نکته دیگر که میتوانید بیاد داشته باشید این است که لباس زیر قرمز همیشه جذابیت بیشتری دارد.

 

11. شباهت بدن

همه افراد مخصوصا مرد ها بیشتر جذب خانم هایی میشوند که از لحاظ ویژگی های فیزیکی و حالت بدن به آن ها شبیه باشند. در نتیجه معمولا افرادی که دارای روابط خوبی هستند اشتراکاتی از این نظر با یکدیگر دارند.

 

 

12. لبخند

یک خنده زیبا به اندازه هزاران کلمه ارزش داره اما شاید حتی اگر قهقهه بزنید باعث تحریک بیشتر همسرتان شوید. بنابر گفته برخی از متخصصان خندیدن یک عامل قوی محرک در مردان است و دلیل آن میتواند این مورد باشد که وقتی زن ها با صدای بلند میخندند، مردان را بیاد صدای آه و ناله خود هنگام رابطه جنسی می اندازند.

 

 

13. بازی جنسی

بازی با اندام جنسی خودتان می تواند یک مرد را به شدت تحریک کند. البته برای اینکار باید تجربه کافی داشته باشید

 

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. همچنین میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم.

 


برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , مسائل جنسی , آموزش مسائل جنسی , سایت مسائل جنسی , تحریک جنسی مردان , راه های تحریک مرد , آموزش تحریک مرد , آموزش تحریک جنسی مرد , چگونه مردان را تحریک جنسی کنیم؟ , افزایش میل جنسی در مردان , راه های افزایش میل جنسی در مردان , بالا بردن میل جنسی در مردان , شهوتی کردن مردان , راه های شهوتی کردن مردان , آموزش شهوتی کردن مردان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام