close
چت روم

طبیعی ترین راه ها برای دیر انزالی را بشناسید

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
طبیعی ترین راه ها برای دیر انزالی را بشناسید طبیعی ترین راه ها برای دیر انزالی را بشناسید

طبیعی ترین راه ها برای دیر انزالی را بشناسید

              مجموع :زناشویی


 

زود انزالی برای خیلی ها به یک دردسر تبدیل شده است و هر کاری میکنند نمیتوانند انزال خود را به تاخیر بیندازد و این خود میتواند به زندگی زوج ها ضربه وارد کند.خیلی ها به دلیل ارضا نشدن در رابطه جنسی از طرف مقابل خود متنفر میشوند و به دلیل خجالت کشیدن نمیتوانند به طرف مقابل بگویند که ارضا نشدند و باز این هم میتواند در زندکی هر دو طرف اختلال ایجاد کند.

 


چگونه دیرتر انزال شویم؟,چگونه دیرتر ارضا جنسی شویم؟

 

چگونه دیر ارضا شوم ؟ خیلی ها میگویند برای دیر ارضا شدن باید ریلکس باشید و آرامش خود را حفظ کنید. اما اگر همه چیز به این آسانی بود، تا حالا همه میتوانستند این کار را انجام دهند. یک راهکار بهتر میخواهید ؟ به این قضیه مانند یک ورزشکاری که در حال ساخت عضله است نگاه کنید، مخصوصا عضله های اطراف شش هایتان. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

 


عوامل طبیعی در دیر انزالی

 

اگر تا کنون مربی ورزشی داشته اید، میدانید که اول از همه سعی به اصلاح شیوه نفس کشیدن شما خواهد داشت. یکی از مربی های ورزشی کار کشته معروف میگوید اگر به نفس کشیدن مانند کاری که در کلاس یوگا انجام میدهید، یا هنگام دویدن یا هرگونه فعالیتی ورزشی دیگر که در آن نیاز به کنترل تنفس دارید نگاه کنید، خیلی سریع میتوانید با همین شیوه مشکل خودتان را حل کنید.


اگر نفس خود را تربیت کنید در هنگام روابط جنسی هرگز دچار مشکلاتی همچون عصبی شدن، ترسیدن و یا حبس کردن نفس نخواهید شد. تنفس صحیح باعث افزایش میزان اکسیژن در ماهیچه ها میشود که در نتیجه آن بدن شما آرامش بیشتری پیدا میکند. زمانی که به خوبی نفس خود را پرورش دهید، به مرور هنگام روابط جنسی قدرت بیشتری داشته و دیرتر ارضا میشوید. جالب اینجاست که تمرین های پرورش تنفس خیلی ساده است، باید یکجا بنشینید و فقط نفس بکشید.روش های طبیعی دیر انزالی,روش های مصنوعی دیر انزالی

 

راهنمای 4 مرحله ای زیر را دنبال کنید.


 

قدم اول در دیرانزالی : شروع کنید به نفس کشیدن

با 25 نفس شروع کنید و به مرور به 100 تا برسید.

به روی کمر دراز بکشید، زانو ها را در کنار هم خم کنید و کف پا ها را صاف روی زمین بگذارید. یک دست را روی شکم قرار دهید و دست دیگر را روی قلب، چشم ها را ببندید و به آرامی نفس های عمیق بکشید. زمانی که هوا را به داخل میکشید، دستی که روی شکم قرار دارد بالا تر آمده و بعد هم دست دیگر رو به بالا حرکت میکند و زمان بازدم هم برعکس این مراحل اتفاق میافتد.


چرا باید اینکار را انجام داد ؟ با انجام این تمرین میتوانید ریتم نفس های خود را پیدا کنید. پیدا کردن ریتم نفس نه تنها برای روابط جنسی بلکه در تمام زندگی به شما کمک خواهد کرد و پس از مدتی کمتر عصبانی میشوید، آرامش خود را میتوانید حفظ کنید و اضطراب کمتری نیز خواهید داشت.


 

قدم دوم  در دیر ارضا شدن: تکان بخورید

در اینجا هم با 25 نفس شروع کنید و به مرور به 100 تا برسید.

دو زانو بنشینید، طوری که کف پا ها بغل ران شما قرار بگیرد و دست ها را روی پا ها بگذارید. همزمان که نفس میکشید سعی کنید لگن خود را به عقب و جلو حرکت دهید. هنگام دم رو به جلو حرکت کنید و هنگام بازدم رو به عقب. به ندرت سرعت حرکات شما بیشتر میشود و هر بار عقب جلو رفتن (همراه با دم و بازدم) یک ثانیه بطور خواهد انجامید.


این حرکت بیشتر مناسب خانم ها هست. نکته دیگر که باید رعایت کرد این است که هر بار رفت و آمد در این حرکت زمانی باید محاسبه شود که باسن شما به سطح زمین یا تشک مخصوص ورزش برخورد میکند. (حتما این بازه مسافتی باید طی شود تا حرکت تاثیر گذاری داشته باشد)آموزش دیر ارضا در رابطه جنسی,روش های دیر انزالی در رابطه جنسی

 

قدم سوم تاخیر در انزال : تغییر حرکت

25 نفس انجام دهید.

پس از انجام حرکت عقب و جلو، در یک ریتم حرکتی دایره ای شکل شروع به حرکت کنید، قفسه سینه و بالا تنه را به دور ناحیه لگن حرکت دهید. (در همان حالت مرحله دوم قرار داشته باشید) همزمان که این حرکت را انجام میدهید، نفس های خود را نیز بصورت ریتمیک کنترل کنید.

حرکات دایره ای انرژی خیلی خوبی به شما میدهند چراکه در این حرکات تمامی مفاصل بدن حرکت کرده و از حالت خشکی و سکون در میایند.


 

قدم چهارم  دیر انزالی: از این تمرینات هنگام روابط جنسی استفاده کنید

ابتدا کمی عشق بازی کنید تا شما و همسرتان آماده شوید. بیاد داشته باشید که نمیتوان به ماهیچه های بدن بدون گرم کردن خیلی فشار آورد. این مسئله دقیقا در مورد روابط جنسی نیز صحت دارد. نحوه عشق بازی قبل از رابطه جنسی و آماده شده برای دخول خیلی مهم است.


ممکن است زمانی که در تکاپو رابطه جنسی قرار میگیرید، ریتم نفس های خود را فراموش کنید اما باید مراقب باشید که این اتفاق نیافتد. زمانی که شرایط را کنترل کنید، در عین حالی که میتوانید همسر خود را ارضا کنید، برای مدت بیشتری میتوانید از روابط خود لذت ببرید.


در هنگام رابطه جنسی اگر احساس کردید که در حال رسیدن به نقطه اوج و ارضا شدن هستید و در عین حال همچنان میخواهید که ادامه بدهید، سرعت خود و تنفس تان را کم کرده تا ریتم را تغییر دهید. زمانی که این کار را انجام میدهید، بدن شما لحظه ای فرصت پیدا میکند تا مجددا به نقطه آغازین برگردد و شما دوباره میتوانید ادامه دهید تا باز هم به نقطه اوج و ارضا شدن برسید.


برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , مسائل جنسی , آموزش مسائل جنسی , آموزش مسائل جنسی در زناشویی , آموزش رابطه جنسی , دیر انزالی , آموزش دیر انزالی , آموزش دیر ارضایی , دیر ارضا شدن , روش های دیر ارضا شدن , به تاخیر انداختن ارضا جنسی , آموزش دیر ارضا در رابطه جنسی , روش های دیر انزالی در رابطه جنسی , روش های طبیعی دیر انزالی , روش های مصنوعی دیر انزالی , چگونه دیرتر انزال شویم؟ , چگونه دیرتر ارضا جنسی شویم؟ ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام