close
چت روم

آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک به همراه مدل های اتاق بازی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک

آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک

              مجموع :مدل و دکوراسیون

 

 

ساخت اتاق کودک به کودکتان انگیزه میدهد میفهمد که شما به او اهمیت میدهید میفهمد که او برای شما چقدر ارزش دارد.شما میتوانید با ساخت یک اتاق شیک برای بازی های کودکتان به او بفهمانید که چقدر او را دوست دارید و او هم خواهد فهمید که چیزی برای اون کم نذاشته اید.

 

ساخت اتاق بازی برای کودک,آموزش ساخت اتاق بازی برای کودک

 

 

۱) فکر کنید که فرزندتان از این اتاق چگونه استفاده می کند

مطمئنا از دید کودک، اتاقی که پر از اسباب بازیهای مختلف باشد، اتاقى ایده آل است، ولی کاملا غیر واقعی وغیر ضروریست. بنابراین در این فضا فقط از تعداد محدودی اسباب بازی استفاده کنید.

 

جدیدترین مدل های اتاق کودک,اتاق بازی کودک

 

در طراحی اتاق بازی کودکان حتما با آنها همفکری کنید تا ببینید در ذهنش دنبال چه چیزی برای این‌ فضا است. وقتی خودشان در طراحی اتاق دست داشته باشند، می توانند ارتباط بهتری با فضای آن برقرار کنند.

 

تمرکز کردن روی یک اِلمان خاص مانند هنر و کاردستی برای طراحی اتاق بازی کودکان، به شما این اجازه را می دهد که به فضا، یک چیز هیجان انگیز اضافه کنید، مانند دیواری که تبدیل به تخته سیاه می شود و یا درست کردن کابینتی مخصوص برای قرار دادن وسیله های مربوط به کارهای هنری او.


دکوراسیون اتاق بازی کودک,آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک


 

۲) مبلمان و وسیله های دیگر این اتاق را با دقت انتخاب کنید

بعضی از وسایل موجود در این اتاق تا زمانی که کودک شما به دانشگاه می رود با شما باقی می مانند. البته منظورم این نیست که مثلا او میتواند از تخت نوزادی خود در دوران نوجوانی استفاده کند، هرگز! ولی احتمالا قفسه های مخصوص ذخیره سازی اسباب بازی هایش تا سالها بعد قابل استفاده هستند.

 

دکوراسیون اتاق کودک,مدل های اتاق کودک

 

استفاده از میزهای بازی با قابلیت تغییر کاربری، برای بچه های کوچک فوق العاده است. از اینکه در خریدن میزهای بزرگ سرمایه گذاری کنید نگران نباشید، کودک شما با آن بزرگ می شود و در سنین مختلف با استفاده از صندلی های مختلف از آن استفاده خواهد شد. ‌

 

برای نشستن او یک مبل راحت که به سادگی ‌قابل جابجا شدن است انتخاب کنید. او‌ می تواند روی این مبل بشیند، کتاب بخواند و یا تلویزیون ببیند. اگر می توانید مبلی با روکش‌ قابل شستشو بخرید. همچنین از مبل های سبکی که به راحتی جابجا می شوند استفاده کنید، تا هر زمان که او خسته شد، به راحتی قابل تعویض باشد.


ساخت اتاق بازی برای کودک,تزئین اتاق بازی کودک


 

۳) فضاهای ذخیره سازی مختلف براى این اتاق در نظر بگیرید

داشتن فضاهای ذخیره سازی زیاد، هیچ ضررى براى شما ندارد، چالش اصلى این است که آنها را به گونه اى انتخاب و طراحى کنید که زیبا و کاربردى باشند. ترکیبی از فضای ذخیره سازی باز و بسته یک ترکیب ایده آل است. فضاى ذخیره سازی بسته به شما این انتخاب را می دهد که اسباب بازی های کوچک و چیزهایی که می توانند باعث نامرتبی شوند مانند چسب، خمیر بازى و غیره را درون آنها بگذارید. فضای ذخیره سازی باز به شما این فرصت را می دهد که وسایل و اسباب بازیهایی که زیبا و رنگی هستند را در معرض دید قرار دهید، با اینکار نه تنها اتاق را زیباتر و کمی به آن هویت می بخشید، بلکه دسترسی به اسباب بازیها را آسانتر می کنید.


تزئین اتاق کودک,آموزش تزئین اتاق کودک


 

قفسه ها، سبدها و طبقه بندی هایی را بخرید که طرح آنها خیلی بچه گانه نباشد. از چوب حتما استفاده کنید، رنگهایی انتخاب کنید که با گذشت زمان از آنها خسته نشوید. اینگونه می توانید تا سالها از این فضاهای ذخیره سازی استفاده کنید.


جدیدترین مدل های اتاق کودک,اتاق بازی کودک,دکوراسیون اتاق بازی کودک


 

۴) به دنبال پالت رنگی و تم خاصی نباشید

درست است که در حال حاضر فرزند شما احتمالا علاقه بسیار زیادی به یک شخصیت کارتونى و یا یک رنگ خاص دارد ولی سلیقه او خیلی زودتر از آن چیزی که فکر کنید عوض می شود. بنابراین به جای اینکه یک شخصیت کارتونی را روی دیوار نقاشی کنید، از استیکرهایى که به راحتى از دیوار جدا می شوند استفاده کنید.


سایت مدل و دکوراسیون,تزئین خانه,آموزش تزئین خانه,تزئین اتاق

 

ید از یک رنگ خاص براى این فضا استفاده کنید، پیشنهاد می کنم که فقط یک دیوار را رنگ بزنید. اینکار جلوه خاص به اتاق می دهد و هر وقت از آن رنگ خسته شدید، فقط کافیست این دیوار را رنگ کنید.

 

۵) وسیله ها و اسباب بازی های قدیمی را از چرخه اسباب بازیهاى کودک خارج کنید

این یکى از مهمترین اصول طراحى اتاق بازی کودکان است. برای جلوگیری از شلوغی و در هم ریختگی اتاق، باید هر از چند گاهى اسباب ‌بازیها و ‌وسیله هایى که دیگر مناسب سن فرزندتان نیستند را به کسان دیگرى ببخشید، همانگونه که لباس هاى قدیمى را می بخشید. اگر کودک شما به مدت ۶ ماه با چیزى بازی نکرد، آن وسیله را به فرد دیگرى بدهید.


مدل و دکوراسیون,سایت مدل و دکوراسیون,تزئین خانه


 

اگر فکر می کنید ممکن است که فرزند شما بعدها سراغش را بگیرد، آنها را براى مدتى پیش خود نگه دارید، اگر فراموششان کرد، سپس به فرد دیگری ببخشید. البته این قانون شامل حال همه وسیله هاى قدیمی کودک می شود.


ساخت اتاق بازی برای کودک,آموزش ساخت اتاق بازی برای کودک


شاد باشد، یادتان باشد که شما با در نظر گرفتن نکات بالا، می توانید فضایى را براى بازى فرزندتان طراحى کنید که انعطاف پذیر باشد و با تغییر سلیقه او، بتوانید با صرف هزینه کم، آنرا به فضاى جدیدى تبدیل کنید. همچنین شما بهترین اتاق بازى را خواهید داشت، تنها مشکلش این است که آن وقت همه بچه ها می خواهند در آن بازى کنند.

 

منبع : banooyeshahr.com

برچسب ها : مدل و دکوراسیون , سایت مدل و دکوراسیون , تزئین خانه , آموزش تزئین خانه , تزئین اتاق , تزئین اتاق کودک , آموزش تزئین اتاق کودک , ساخت اتاق بازی برای کودک , تزئین اتاق بازی کودک , دکوراسیون اتاق کودک , مدل های اتاق کودک , جدیدترین مدل های اتاق کودک , اتاق بازی کودک , دکوراسیون اتاق بازی کودک , آموزش دکوراسیون اتاق بازی کودک , آموزش ساخت اتاق بازی برای کودک ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام