صبحانه هایی مقوی برای ساخت عضله

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
صبحانه هایی مقوی برای ساخت عضله صبحانه هایی مقوی برای ساخت عضله

صبحانه هایی مقوی برای ساخت عضله

              مجموع :ورزش

 

 

بدنسازی با خوردن رابطه متقابل دارد و هرچقد خوراکی ها و غذاهای مقوی توسط فرد بدنساز استفاده شود بدن او زودتر به اندازه واقعی خودمیرسد.صبحانه دو یا سه برابر وعده های غذایی دیگر در زیبایی اندام تاثیر دارد و شما میتوانید با استفاده از خوراکی های مقوی در صبحانه این تاثیر را به سه یا چهاربرابر برسانید.

 

تاثیر صبحانه در زیبایی اندام,اثرات صبحانه خوب در زیبایی اندام

 

تاثیر شکفت انگیز ماست یونانی در ساخت عضله

اولین صبحانه به منظور ماهیچه سازی از خواص مشهور ماست یونانی استفاده می کند. یکی از مزایای آن ، پروتئین بالا ، غلظت و نرمی آن است. همیشه می توانید با اضافه کردن برخی از ترکیبات مقداری از آن را طعم دار کنید. این باعث می شود صبحانه خوش مزه تر و لذت بخش تر شود.

صبحانه مخصوص بدنسازان

 

مواد لازم
  • 1 فنجان ماست یونانی ( 280 گرم )
  • نصف فنجان آرد جو طبیعی ( 45 گرم )
  • 5 قطره عصاره وانیل
  • 5 عدد بادام

دستورالعمل

تمام مواد اولیه را در کاسه یا ظرفی مخلوط کنید.
یک شب در یخچال نگهداری کنید.
روز بعد، ترکیب را برای صبحانه میل کنید
اگر دوست دارید کمی شیرین باشد ، کشمش را جایگزین بادام ، قره قاط خشک و یا میوه کنید.

 

 

 

با ساندویچ تخم مرغ و نان گندم عصله بسازید

نمی توانید انکار کنید تخم مرغ یکی از آسان ترین غذاها برای پختن و گنجاندن در رژیم غذایی است. آن ها همچنین دومین ستاره در دستورالعمل ماهیچه سازی هستند. علاوه بر این ، زرده چربی خوب با کیفیتی را فراهم می کند که برای قلب و عروق خوب هستند. نان گندم، فیبر و انرژی بدن را تامین می کند.

خوراکی هایی که عضله میسازند

 

مواد لازم
  • 2 عدد تخم مرغ نیمرو شده
  • دو تکه نان گندم

دستورالعمل
تخم مرغ ها را مثل همیشه بپزید و ساندویچ درست کنید و زود میل کنید
توجه:اگر می خواهید کمی انرژی تان را بالا ببرید کمی سبزیجات به این ساندویچ اضافه کنید. برای اجتناب از اینکه از مزه آن خسته شوید ، ترکیبات مختلف ( تخم مرغ با فلفل، اسفناج و غیره ) را امتحان کنید.

 

 

پنیر دلمه شده با میوه معجونی برای بدنسازی

چه کسی پنیر دلمه شده را دوست ندارد ؟ این جایگزینی خوش مزه برای ماست. پنیر دلمه را امتحان کنید، زمانی که حس چشایی تان ازماست یونانی خسته شده این ماده دارای همان مواد مغذی است و برای هر نوع صبحانه ماهیچه سازی عالی است بهترین قسمت این است که می توانید آن را در هر زمانی از روز بخورید.

راه های کلفت کردن عضله بدن

 

مواد لازم
  • 1 فنجان پنیر دلمه شده ( 216 گرم )
  • 1 کل یا بخشی از میوه ( سیب، هلو، نصف موز، 6 عدد توت فرنگی، و غیره )
  • دارچین ( اختیاری )

دستورالعمل

دو ماده تشکیل دهنده را ترکیب و میل کنید
به یاد داشته باشید که هیچ شیرین کننده مصنوعی اضافه نکنید. پنیر دلمه طعم خوبی دارد که نیاز چندانی به طعم دار کردن ندارد. اگر کمی طعم دار دوست دارید، چند قطره وانیل یا کمی دارچین اضافه کنید. برای اینکه صبحانه ای کامل درست کنید یک یا دو تکه نان گندم به آن اضافه کنید.
برچسب ها : ورزش , سایت ورزشی , زیبایی اندام , زیباتر کردن اندام , آموزش زیباسازی اندام , زیباسازی اندام , ساخت عضله , کلفت کردن عضله بدن , راه های کلفت کردن عضله بدن , آموزش عضله سازی , ساخت عضله با خوردن , خوراکی هایی که عضله میسازند , خوراکی های مخصوص بدنسازی , صبحانه مخصوص بدنسازان , صبحانه هایی برای ساخت عضله , تاثیر صبحانه در زیبایی اندام , اثرات صبحانه خوب در زیبایی اندام ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام