اگر به عشق یک طرفه دچار شدید این پست را بخوانید

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
اگر به عشق یک طرفه دچار شدید این پست را بخوانید اگر به عشق یک طرفه دچار شدید این پست را بخوانید

اگر به عشق یک طرفه دچار شدید این پست را بخوانید

              مجموع :زناشویی

 

 


دو طرفه کردن عشق های یک طرفه,دو طرفه کردن دوست داشتن های یک طرفه

 

 

عشق یک طرفه چیست و چگونه از آن دوری کنیم؟

عشق یک طرفه عشقی است که هر دو طرف در آن دخیل نیستند و ممکن است یک طرف آن از عشق طرف مقابل بی خبر باشد یا اصلا هیچ  حسی به فرد مورد نظر نداشته باشد.در عشق های یک طرفه معمولا طرف یا ابراز علاقه خود به طرف مقابل عاجز است و یا طرف مقابل کسی دیگر را دوست دارد و نمیتواند به این فرد دل ببندد

عشق یکطرفه: وقتی کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، چه باید بکنید؟ با اینکه ممکن است اولین واکنشتان به اصطلاح آویزان شدن و سعی در برقراری ارتباط باشد، اما بهترین راهکار این است که واقعیت را بپذیرید و سعی کنید آن فرد را فراموش کنید.

“اگر ندیده بودمت، دوستت نمی داشتم. اگر دوستت نداشتم، عاشقت نمی‌شدم. اگر عاشقت نشده بودم، دلم برایت تنگ نمی‌شد. اما همه این کارها را کردم، می‌کنم و خواهم کرد.”


منتظر فردی که دوستش دارید نمانید

درد دوست داشتن کسی که هیچ علاقه‌ای در قلبش به شما احساس نمی‌کند، نابودتان می‌کند. شما هم کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟ پس احتمالاً با احساسات نومیدانه مربوط به آن آشنا هستید. وقتی فکر کنید که آن فرد دقیقاً همانی است که می‌خواهید، این احساسات قوی‌تر هم می‌شوند. بیشتر آدم‌ها با امید اینکه روزی بتوانند آن فرد را به دست بیاورند روزگار می‌گذرانند اما این امیدها هیچ‌وقت به واقعیت بدل نمی‌شوند و آنها را با چشمانی گریان و دلی پردرد بر جای می‌گذارند. عشق نافرجام را همه ما احتمالاً تجربه کرده ‌ایم. منتظر وصال یک عشق شدن ممکن است شکستن قلبتان را به دنبال داشته باشد. با اینکه به نظر دشوار می‌آید اما فراموش کردن و ادامه زندگی بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

 

آخر عاقبت دوست داشتن یک طرفه,دلایل دوست داشتن یک طرفه

 

 

 

واقعیت را بپذیرید

وقتی عاشق کسی هستیم احساس می‌کنیم که آن فرد تنها کسی است که می‌تواند ما را شاد و خوشبخت کند. چیزی که نمی‌توانیم درک کنیم این است که هیچوقت نمی‌توانیم با کسی که دوستمان ندارد خوشبخت شویم. پس بااینکه ممکن است احساس کنید می‌توانید برای همه عمر به آن فرد متعهد باشید، اما فرد مقابل این احساس را به شما ندارد. پس به جای سعی و تلاش برای برقراری ارتباط با آن فرد سعی کنید این واقعیت را بپذیرید که این عشق دوطرفه نیست و آن را فراموش کنید. دیگر وقت و فکر و انرژی بیشتری را صرف آن فرد نکنید. پذیرش این واقعیات باعث می‌شود بتوانید تمرکزتان را تغییر داده و اولین قدم برای فراموش کردن آن فرد را بردارید.

 

همه چیز در مورد عشق یک طرفه,دوست داشتن یک طرفه

 

سعی کنید طرف را فراموش کنید

برهم خوردن یک رابطه عاطفی سخت‌ترین قسمت است. تا می‌توانید گریه کنید، بعد همه عکس‌ها و یادگاری هایی که او و زمانهای خوشی که با او داشتید را به یادتان می‌آورد، بیرون بریزید و از چیزها و جاهایی که شما را به یاد او می‌اندازد دوری کنید. درعوض رو به کارهایی بیاورید که مشغولتان می‌کنند، مثل گذراندن وقت با دوستانتان، انجام کارهایی که دوست دارید و از آن لذت می‌برید. این کار باعث می‌شود دیگر در مورد آن فرد خیالپردازی نکنید و به جنبه‌ های دیگر زندگی هم نگاه کنید.

 

پرهیز از عشق یک طرفه,آخر عاقبت عشق های یک طرفه

 

سعی کنید عاشق کسی دیگر شوید

اگر کسی دوستتان ندارد ولی باز هم با شما مانده است مطمئناً خیلی از خودش مایه نمی‌گذارد. به ‌جای آویزان شدن برای با او بودن، دست از عذاب دادن خودتان بردارید، دست از او کشیده و به زندگی خودتان برسید. به خودتان توجه کنید و به چیزهای غیرلازم نپردازید. با گذشت زمان یاد می‌گیرید که فراموش کنید و دوباره عاشق شوید.

عشق واقعی زمانی است که دو طرف بتوانند از نظر احساسی و ذهنی همه احساساتشان را با هم شریک باشند. این یک عشق سالم، متوازن و درست است. پس اگر به کسی ابراز عشق کرده‌اید و به نظر می‌رسد که او این احساس را به شما ندارد، دیگر عشق با ارزشتان را صرف او نکنید. با اینکه کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، اما یادتان باشد که این پایان دنیا نیست. با گذشت زمان با کسی آشنا می‌شوید که می‌تواند شاد و خوشبختتان کند و به همان اندازه دوستتان خواهد داشت.

 

برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , راز موفقیت در زندگی , موفقیت در زندگی , راز های موفقیت در زندگی , موفق شدن در زندگی , عشق یک طرفه , درمان عشق یک طرفه , پرهیز از عشق یک طرفه , آخر عاقبت عشق های یک طرفه , همه چیز در مورد عشق یک طرفه , دوست داشتن یک طرفه , آخر عاقبت دوست داشتن یک طرفه , دلایل دوست داشتن یک طرفه , دو طرفه کردن عشق های یک طرفه , دو طرفه کردن دوست داشتن های یک طرفه ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام