آموزش دوخت پیش بند زیبا با پیراهن کهنه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش دوخت پیش بند زیبا با پیراهن کهنه آموزش دوخت پیش بند زیبا با پیراهن کهنه

 

آموزش دوخت پیش بند زیبا با پیراهن کهنه

              مجموع :خیاطی

 

 

 

 

 

 

لباس های کهنه برای خیلی ها اهمیتی ندارند و حتی بعضی وقت ها لباس ها بعد از دو یا سه بار پوشیدن دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرند ولی شما میتونین با استفاده از این لباس ها یک طراحی جدید و خلاقیت جدید از خود بسازید شما توی این پست با استفاده از یک پیراهن مردانه که قابل استفاده نیست میتونین یک پیشبند خوشکل و زیبا بدوزید بدون اینکه اطلاعات و مهارت زیادی توی خیاطی داشته باشید.

 

الگوی دوخت پیش بند,آموزش دوخت پیشبند برای آشپزخانه

 

وسایل مورد نیاز :

بشکاف، اتو، متر، مداد قابل شستشو، قیچی پارچه ، سوزن ته گرد، پارچه برای کمر و جیب ها

 

طرز دوخت پیشبند :

با استفاده از بشکاف جیب روی پیراهن را بردارید. سپس آن قسمت از پیراهن را کاملا اتو کنید تا جای دوخت محو شود.

 

آموزش دوخت پیشبند آشپزخانه,الگوی دوخت پیشبند آشپزخانه

 

برای جلوی پیش بند از قسمت دکمه خور استفاده کنید. 35 تا 38 سانتی متر از پایین پیراهن به سمت بالا آمده و با گچ خیاطی علامت گذاری کنید و یک خط صاف به موازات پایین لباس بکشید. این قسمت را از پیراهن با قیچی برش زده و جدا کنید.

 

دوخت پیش بند با پیراهن,ساخت پیش بند با پیراهن

 

پشت پیراهن را از وسط به صورت طولی برش بزنید و پیراهن را کاملا باز کنید. اکنون از دو طرف پهلو، یک و نیم تا دو سانتی متر تا کنید و ابتدا اتو کشیده و سپس با بخیه در جای خود محکم نگهدارید. بالای پیش بند را از یک طرف به طرف دیگر با چرخ خیاطی با شماره درشت بدوزید و سپس آن را چین کش کنید.

 

الگوی دوخت پیش بند,روش دوخت پیش بند

 

آموزش دوخت پیش بند برای آشپزخانه

 

آموزش دوخت لوازم آشپزخانه,پیش بند,دوخت پیش بند

دوخت پیش بند پارچه ای با استفاده از پیراهن

 

خیاطی,سایت خیاطی,دوخت لوازم آشپزخانه

 

 

یک تکه پارچه که با پیش بند هماهنگی دارد به عرض و طول، به ترتیب 30 و 150 سانتی متر برش بزنید و آن را برای کمر پیش بند آماده کنید. از دو طرف کمر 1.5 سانتی متر تا زده و اتو کنید. سپس پارچه را به صورت افقی تا زده و اتو بزنید. وسط کمر را با صابون خیاطی علامت بزنید و آن را روی وسط بخش بالایی پیش بند قرار داده و لبه های شان را با سوزن به هم وصل کنید. سپس این بخش را با چرخ خیاطی، بدوزید و محکم کنید و سوزن ها را درآورید.

 

الگوی دوخت پیش بند,آموزش دوخت پیشبند برای آشپزخانه

 

اکنون دو جیب 17 در 20 سانتی متری آماده کنید و روی پیش بند با سوزن وصل کنید و سپس با چرخ خیاطی بدوزید. پیش بند زیبای تان آماده است.

 

آموزش دوخت پیشبند آشپزخانه,الگوی دوخت پیشبند آشپزخانه

 

 

منبع : zendegionline.ir


برچسب ها : خیاطی , سایت خیاطی , دوخت لوازم آشپزخانه , آموزش دوخت لوازم آشپزخانه , پیش بند , دوخت پیش بند , الگوی دوخت پیش بند , روش دوخت پیش بند , دوخت پیش بند با پیراهن , ساخت پیش بند با پیراهن , آموزش دوخت پیشبند آشپزخانه , الگوی دوخت پیشبند آشپزخانه , آموزش دوخت پیشبند برای آشپزخانه ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام