آموزش ساخت تانک فانتزی با مقوا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت تانک فانتزی با مقوا آموزش ساخت تانک فانتزی با مقوا

آموزش ساخت تانک فانتزی با مقوا

              مجموع :کاردستی

 

 

 

شما با استفاده از مقوا میتوانید کاردستی های متنوع و زیبایی بسازید.ما در این پست آموزش ساخت عروسک تانک با استفاده از مقوا رو بهتون آموزش میدیم که تمام این آموزش ها در تصاویر پایین کامل توضیح داده شده اند.لطفا ایده های خود را برای ما ارسال کنید.برای اسال ایده از آی دی تلگرامی @vahidfarzin20 میتوانید استفاده نمایید.

 

 ساخت تانک,ساخت تانک با مقوا,ساخت عروسک تانک,روش ساخت عروسک تانک

 

آموزش ساخت کاردستی با مقوا برای کودکان :

برای ساخت این کاردستی ابتدا مقوا ها را به صورت نوارهای باریک یک سانتی متری برش بزنید. می توانی از تعداد رنگ دلخواه استفاده نمایید اما در اینجا از دو رنگ مقوای موج دار استفاده شده که به صورت نوارهای باریک درآمده است.

 

ساخت کاردستی مقوایی,سایت ساخت کاردستی,آموزش ساخت تانک

 

حالا با نوارهای آبی رنگ هشت دایره بسازید. چهار تا از دایره ها قطر شش و چهار دایره دیگر داری قطر سه می باشند. و همانطور که در شکل زیر ملاحظه می فرمایید آنها را به صورت چهارتایی یعنی دو دایره بزرگ و دو دایره کوچک با نوارها سبز که قبلا برش زده اید به هم متصل کنید. و دورتا دور نوار پیچی کنید تا چرخ های تانک را تشکیل دهد. توجه داشته باشید که از این طرح دو عدد احتیاج دارید که با هشت دایره ایی که تهیه نمودید ساخته می شود.

 

ساخت عروسک مقوایی,عروسک کاغذی,ساخت کاردستی کاغذی

 

ساخت تانک,ساخت تانک با مقوا

 

آموزش ساخت کاردستی با مقوا,روش ساخت عروسک

 

ساخت عروسک تانک,روش ساخت عروسک تانک

 

ساخت کاردستی مقوایی,کاردستی مقوایی,ساخت کاردستی با مقوا

 

در این مرحله از ساخت کاردستی با مقوا دو قطعه مقوا را در اندازه مناسب و دلخواه برای رو و زیر تانک برش بزنید و مطابق شکل قسمت هایی از ان را به اندازه یک و دو سانتیمتر علامت بزنید که از این محل ها مقوا تا می گردد.

 

آموزش کاردستی,ساخت کاردستی,سایت کاردستی

 

حالا چرخ های تانک را که از قبل اماده نموده اید روی مقوای زیری قرار دهید و به آن متصل کنید. مطابق تصویر این کار را انجام دهید تا فرم ظاهری کاردستی با مقوا شما شبیه به تانک شود.

 

ساخت تانک,ساخت تانک با مقوا,ساخت عروسک تانک

 

از نوارهای مقوایی برای زیبایی بیشتر کاردستی استفاده نمایید. حال وقت آن رسیده است که قسمت روی تانک را هم متصل کنید و کاردستی خود را تکمیل نمایید.

 

ساخت کاردستی مقوایی,سایت ساخت کاردستی,آموزش ساخت تانک

 

در این مرحله از ساخت کاردستی با مقوا دایره ایی به قطر سی سانتیمتر فراهم آورید و مرکز آن را کمی گود نمایید و همچنین با استفاده از مقوای سبز رنگ لوله ایی برای قسمت بالایی تانک آماده کنید و به دایره متصل نمایید. توجه داشته باشید که باید کاردستی خلاقانه و زیبای شما مطابق تصویر تانک زیر شود.

 

ساخت عروسک مقوایی,عروسک کاغذی,ساخت کاردستی کاغذی

 

امیدواریم از مشاهده این آموزش لذت برده باشید و با استفاده از آن به ساخت کاردستی با مقوا با ایده های جدید و متنوع بپردازید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با مدل های متنوع انواع کاردستی و استفاده از آموزش های بیشتر به بخش کاردستی مراجعه نمایید.

 

ساخت کاردستی با مقوا,آموزش ساخت کاردستی با مقوا,روش ساخت عروسک

 

 

گردآوری : سایت هنرهای دستی بانوان

 

برچسب ها : آموزش کاردستی , ساخت کاردستی , سایت کاردستی , ساخت کاردستی مقوایی , کاردستی مقوایی , ساخت کاردستی با مقوا , آموزش ساخت کاردستی با مقوا , روش ساخت عروسک , ساخت عروسک مقوایی , عروسک کاغذی , ساخت کاردستی کاغذی , سایت ساخت کاردستی , آموزش ساخت تانک , ساخت تانک , ساخت تانک با مقوا , ساخت عروسک تانک , روش ساخت عروسک تانک ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام