تغییر صدرصدی ظاهر با 7 روغن گیاهی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
تغییر صدرصدی ظاهر با 7 روغن گیاهی تغییر صدرصدی ظاهر با 7 روغن گیاهی

تغییر صدرصدی ظاهر با 7 روغن گیاهی

              مجموع :ارایش چشم

 

 

 

برخی روغن های گیاهی موجب ایجاد تحولی بزرگ در ظاهر افراد میشود و کسانیکه از این روغن ها استفاده میکنند گویی تغییر چهره داده اند.

درمان پارگی پاشنه پا,درمان زردی دندان ها,درمان جوش صورت,درمان سیاهی پوست

 

روغن هایی که موجب سفیدی دندان و سفیدی پوست میشوند و یا روغن هایی که ازبین برنده جوش و تاول پوست هستند و نیزروغن هایی که برای ابروها و مژه ها و حتی موها مفید هستند و باعث زیبایی هرچه بیشتر موهای مژه و ابروها میشوند.ما لیستی از این روغن های گیاهی فراهم کرده ایم که شما میتوانید با استفاده از آنها به زیبایی خود بیفزایید.

 

روغن ازبین برنده جوش صورت,روغن ازبین برنده پارگی پاشنه

 

روغن کنجد برای سلامت دندان ها

روغن کنجد حاوی اسیدهای پلی ویتامین و عناصر مختلفی است. دهان را با روغن کنجد بشوئید تا دندان ها سفیدتر شوند. به علاوه باعث بهتر شدن وضعیت لثه ها، حفره دهان و زبان می شود. فقط باید حواستان باشد که درست از آن استفاده کنید.

 

ازبین بردن پارگی پاشنه,ازبین بردن زردی دندان,ازبین بردن جوش صورت

 

روغن کرچک برای ابروها و مژه ها

تنها عیبی که می توان به روغن کرچک گرفت بوی بد آن است. این روغن سرشار از خواص مفید برای بدن است. روغن کرچک سوخت و ساز سلول ها را تقویت می کند و اسید لینولئیک و اسید استریک آن از بخار شدن رطوبت جلوگیری می کند و مانع از ریختن موهای ریز و خشکی موها و تاثیرات گرما و اشعه خورشید می شود.

 

 

روغن بذرکتان برای سم زدایی

روغن بذر کتان از زمان های بسیار قدیم به عنوان اکسیر در نظر گرفته می شد. بذر کتان حاوی اسیدهای چرب، ویتامین ها، و پتاسیم است به همین دلیل داشتن آن برای همه ما ضروری است. روغن بذر کتان بدن را سم زدایی می کند و بعد از ۷ روز مصرف متوالی فرایند متابولیک بدن را راه اندازی مجدد می کند. برای این که از فواید این روغن بهره مند شوید هر روز از آن مصرف کنید.

 

روغن گیاهی برای ازبین بردن تاول پا,درمان تاول پا,درمان پارگی پاشنه

 

روغن درخت چای برای جوش

روغن درخت چای خاصیت ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروس دارد و زخم ها را درمان می کند. از روغن درخت چای برای درمان جوش ها و مراقبت از پوست های چرب استفاده می شود.

 

روغن ازبین برنده جوش صورت,روغن ازبین برنده پارگی پاشنه,درمان پارگی پاشنه پا

 

روغن زیتون برای نرمی پاها

اسیدهای چرب اشباع نشده روغن زیتون برای کبد و معده بسیار مفید است. علاوه بر این سطح کلسترول خون را کاهش می دهد. روغن زیتون برای پوست، مو و ناخن ها هم مفید است. از این روغن هم می توان جداگانه استفاده کرد و هم در ترکیب با محصولات زیبایی دیگر.

 

سفیدی ناخن ها,درمان سفیدی ناخن ها,سفید کردن ناخن ها,ازبین بردن زردی ناخن ها

 

روغن بادام برای ناخن ها

روغن بادام باید روزانه مصرف شود تا سلول های پوست را تغذیه و بازسازی کند. روغن بادام خاصیت ضد قارچ هم دارد.

 

 

نکته: اگر می خواهید از تاثیرات این روغن ها بهره مند شوید مصرف آن ها کمتر از یک هفته نکشد. این روغن ها را علاوه بر ماسک می توانید به کرم های روزانه، نرم کننده مو، و انواع سرم ها اضافه کنید. البته بعضی از روغن ها مصرف خوراکی هم دارند.

 

 

نکته مهم تر این که قبل از مصرف هر روغنی ابتدا نوشته های روی پاکت را کامل بخوانید و در صورت لزوم با پزشک مشورت کنید.

 

گردآوری : boyeharam.ir

 

برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش و زیبایی , آرایش صورت , آرایش چهره , زیباسازی چهره , زیباسازی ظاهر , تغییر قیافه , روغن های گیاهی برای زیبایی , روغن گیاهی برای سفیدی دندان , روغن گیاهی برای سفیدی پوست , روغن گیاهی برای ازبین بردن جوش , روغن گیاهی برای ازبین بردن تاول پا , درمان تاول پا , درمان پارگی پاشنه , ازبین بردن پارگی پاشنه , ازبین بردن زردی دندان , ازبین بردن جوش صورت , روغن ازبین برنده جوش صورت , روغن ازبین برنده پارگی پاشنه , درمان پارگی پاشنه پا ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام