دلایل عصبانیت همسر خود را بشناسید

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
دلایل عصبانیت همسر خود را بشناسید دلایل عصبانیت همسر خود را بشناسید

دلایل عصبانیت همسر خود را بشناسید

              مجموع :زناشویی

 

 

 

در بیشتر مواقع زن و شوهر از این گله دارند که چرا برخی مواقع بدون اینکه دعوایی بین من و همسرم باشد رابطه ما کینه ای شده و به همدیگر بدون دلیل عصبانی میشویم.این طرز رفتارها دلایل خاصی دارد که کمتر کسی میتواند این دلایل را تشخیص دهد.


میشود گفت تکراری بودن همه چیز دلیل اصلی ایجاد عصبانیت و کینه بین زن و شوهر است یعنی زمانی که همه چیز به صورت تکراری و هر روزه اتفاق میفتد زن و شوهر به صورت ناخداگاه به دنباله ایجاد فضای جدید برای زندگی خود میگردند این فضای جدید هم میتواند با دعوا و عصبانیت شروع شود و هم با بیرون رفتن و تفریح.

 

دلیل اصلی عصبانی بودن شوهر,دلایل عصبانی بودن زن,دلایل عصبی شدن زن

 


5 دلیل عصبانیت و پرخاشگری بین همسران 

 

تعریف‌های مصنوعی می‌کنید

تعریف کردن‌های مصنوعی مثل : «وای ممنون که آشپزخونه رو تمیز کردی» به نظر خوب می‌آید اما در واقع با این جمله به کنایه به او می‌گویید که آدم نامرتب و بی‌انظباطی است. بیایید به جای استفاده از جملات کنایه آمیز حرف دلتان را بزنید. مثلا بگویید: میشه لطفا در تمیز کردن آشپزخونه به من کمک کنی؟

  

در جستجوی تلافی هستید

هفته پیش قرار بود مهمانی بروید اما همسرتان دیر از سر کار آمده است. درست است که آن لحظه به او گفته‌اید اشکال ندارد و یا مهم نیست اما این دلخوری را تا فرصت بعدی در دلتان نگه می‌دارید تا بتوانید این کار او را تلافی کرده و دلیلی برای سرزنش کردن او داشته باشید. بهترین کار این است که درباره این موضوع صحبت کنید و ناراحتی خود را ابراز کنید. اینگونه مشکل پیش آمده را همان لحظه حل می‌کنید.


 

دلایل عصبی بدن همسر,دلیل اصلی عصبانی بودن همسر,عصبانی بودن شوهر

علیرغم میل‌تان بله می‌گویید

روراست باشید و اگر تمایل به انجام دادن کاری ندارید دلیلش را توضیح دهید. هیچوقت به خاطر اجتناب از بحث خودتان را مجبور به انجام دادن کاری که دوست ندارید نکنید.

  

کارها را به تعویق می‌اندازید

گاهی اوقات بنابر دلایلی وانمود می‌کنید کاری که همسرتان از شما خواسته را فراموش کرده اید یا این که مدام آن را به تعویق می‌اندازید. در این شرایط علت این رفتارتان را پیدا کنید یا به جای این دست و آن دست کردن مستقیما به او نه بگویید.

  

سکوت می‌کنید

ترجیح می دهید به جای جنگیدن همه چیز را در دلتان نگه دارید و سکوت کنید. اگر می‌خواهید رابطه خوب و سالمی داشته باشید به جای این که همیشه اخمو و عبوس باشید هر چیزی که باعث نارحتی‌تان شده است را بازگو کنید.

  

منبع : bedunim.ir 

برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , تفاهم در زندگی , داشتن تفاهم در زندگی , عصبانیت همسر , دلایل عصبانیت همسر , دلیل اصلی عصبانیت همسر , عصبانی کردن همسر , راه های عصبانی کردن همسر , چرا همسرم عصبانی میشود؟ , چرا همسر من عصبانی است؟ , دلایل عصبی بدن همسر , دلیل اصلی عصبانی بودن همسر , عصبانی بودن شوهر , دلیل اصلی عصبانی بودن شوهر , دلایل عصبانی بودن زن , دلایل عصبی شدن زن ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام