آشنایی با کانتور و کوچک نمایی انواع بینی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آشنایی با کانتور و کوچک نمایی انواع بینی آشنایی با کانتور و کوچک نمایی انواع بینی

آشنایی با کانتور و کوچک نمایی انواع بینی

              مجموع :ارایش چشم

 

 

 

انواع کانتور بینی,آشنایی با کانتور بینی,اشنایی با انواع بینی,مدلهای مختلف بینی

 

شناخت مدل های بینی در آرایش صورت اهمیت بالایی دارد و اگر شما مدل بینی خود را شناسایی کنید میتوانید متناسب با آن آرایش مخصوص بینی خود را انجام دهید که این امر باعث میشود تا شما با آرایش بتوانید مدل بینی خود را تغییر دهید و برحسب آن کوچک یا بزرگ کنید.شناسایی مدل دماغ تاثیر بالایی در کانتور و تغییر بینی دارد

 

کوچک کردن دماغ با آرایش,کانتور بینی,آموزش کانتور بینی,کانتور دماغ

 

بینی تخت

اگر بینی تختی دارید، پل بینی شما نیز تخت یا نامشخص به نظر می رسد. برای مشخص کردن آن یا برای این که این توهم را ایجاد کنید که بینی شما ساختار استخوانی و تراشیده مانند دارد، روی هر دو طرف پل بینی، با استفاده از سایه ی کانتور، دو خط صاف بکشید.

 

بینی مثلثی

بینی های مثلثی در قسمت سوراخ های بینی پهن تر از بالای بینی هستند. برای ایجاد تعادل فقط نوک بینی را کانتور کرده و برای زیر گوشه های داخلی ابروهایتان از هایلایتر استفاده کنید.

 

آموزش کوچک کردن بینی با آرایش,آرایش انواع بینی,آرایش دماغ

 

در این نوع بینی ها، خطی که از ابروها به سمت لب پایین می آید صاف نیست و کمی کج به نظر می رسد. برای اصلاح این فرم، با استفاده از سایه ی کانتور، یک خط صاف روی هر دو طرف پل بینی بکشید و برای قسمت وسط از هایلایتر استفاده کنید.

 

بینی پیازی

اگر بینی شما پیازی شکل است، (با پل باریک و سوراخ های پهن)، بالاترین قسمت و پایین ترین قسمت بینی خود را کانتور کنید و در مرکز پل بینی از هایلایتر استفاه کنید.

 

بینی بی قاعده یا غیر معمولی

این نوع بینی ها اغلب یک فرورفتگی کوچک در یک طرف مرکز پل بینی دارند. برای اصلاح این قسمت از هایلایتر استفاده کنید تا هر گونه سایه غیر عادی و نامنظم را اصلاح کنید.

 

بینی سنگین

این فرم بینی پیشانی یا خط ابرو را برجسته و یا سنگین نشان می دهد و سایه ای روی پل بینی ایجاد می کند. بین ابروهایتان از هایلایتر به شکل مثلثی استفاده کنید تا از نظر بصری این قسمت را طوری نشان دهید که انگار به سمت بالا کشیده شده است.

 

بینی باریک 

بینی های باریک پل بسیار باریک و نازکی دارند. با استفاده از هایلایت در دو خط صاف روی هر دو طرف پل بینی، ضخامت آن را کمی بیشتر کنید.

 

منبع: زیباشو دات کام

 

 

برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش و زیبایی , آرایش انواع صورت , آموزش ارایش صورت , آموزش آرایش انواع صورت , آرایش بینی , آرایش انواع بینی , کوچک کردن بینی با آرایش , آموزش کوچک کردن بینی با آرایش , آرایش دماغ , کوچک کردن دماغ با آرایش , کانتور بینی , آموزش کانتور بینی , کانتور دماغ , انواع کانتور بینی , آشنایی با کانتور بینی , اشنایی با انواع بینی , مدلهای مختلف بینی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام