آموزش آرایش مو مطابق با صورت

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش آرایش مو مطابق با صورت آموزش آرایش مو مطابق با صورت

آموزش آرایش مو مطابق با صورت

              مجموع :آرايش مو

 

 

 


هر صورتی نسبت به ابعادی که دارد میتواند مدل های موی مخصوص خود را داشته باشد.اگر میخواهید خوشکل به نظر برسید باید سعی کنید تا مدل موی خود را با صورت خود تطبیق دهید و یک نوع مدل مویی را انتخاب کنید که با صورت شما سازگار شود.در غیر این صورت نه تنها خوشکل به نظر نخواهید رسید بلکه زشت تر هم جلوه خواهید کرد.

 

آموزش آرایش صورت,آموزش آرایش,عکس آرایش چشم,مدل آرایشی,شیوه آرایش صورت

 

شما هم دوست دارید موهای کوتاهی داشته باشید؟؟ مدل‌های کوتاه کردن مو مدرن‌تر و زیباتر از مدل‌هایی است که در سال‌های قبل شاهد آن بودیم. بنابراین اگر علاقه مند به موهای کوتاه هستید الان بهترین زمان برای اجرایی کردن آن است. روش‌های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد . ولی بهترین روش این است که موهای خود را بر اساس شکل صورتتان کوتاه نمایید. سعی کنید همیشه تصویری از مدل موی مورد نظر خود را به همراه داشته باشید. این یک ابزار مفید برای شما خواهد بود. تصاویر را از زوایه‌های مختلف به همراه داشته باشید. باید به یاد داشته باشید که تصویری که شما به همراه خود دارید ممکن است در موی شما متفاوت باشد و در موقعیت‌های مختلف به صورت متفاوت در بیاید. کوتاه کردن مو یک انتخاب و تصمیم بزرگ است بنابراین قبل از انجام آن باید مطمئن شوید که مدل مورد نظر را دوست دارید و با آن احساس خوبی خواهید داشت.


۱.اگر صورت قلبی شکل دارید:


مدل آرایش,مدل آرایش چشم,مدل آرایش صورت,آموزش آرایش چشم

 

اگر صورت شما به شکل قلبی است، شاید بهترین روش برای کوتاه کردن مو استفاده از مدل‌هایی است که دارای طول مناسب در اطراف صورت هستند. هر چند این نوع مدل‌ها به نظر کوتاه می‌رسند اما شما می‌توانید طول مورد نظر خود را انتخاب کنید بنابراین بسیار کاربردی خواهد بود و به روش‌های مختلف می‌توان آن را به کار برد.


۲.اگر صورت شما گرد است:


تشخیص نوع آرایش از روی مو,آرایش چشم,آرایش صورت,آرایش

 

کتی هولمز یکی از مثال‌های عالی برای این نوع صورت است. اگر شما هم صورت گردی شکلی دارید بهتر است طول موهای خود را درست زیر خط فک یا کمی پایین‌تر در نظر بگیرید.


۳.اگر صورت بیضی شکلی دارید:


تشخیص آرایش برروی انواع صورت,تشخیص نوع مدل مو روی انواع صورت

 

آن هاتاوی و کایرا نایتلی نمونه‌های عالی برای اینگونه صورت‌هاست. اگر شما هم صورت بیضی شکلی دارید استفاده از این ترفند می‌تواند بافت بسیار خوبی به موهای شما ببخشد.


۴.اگر صورت مربعی شکلی دارید:


تناسب مو بر انواع صورت,تطبیق انواع مو برروی انواع صورت

 

برای افرادی که صورت مربعی شکل دارند بهتر است موهای خود را بر روی صورت قرار ندهند. شما می‌توانید از مدل موی کامرون دیاز و ناتالی پورتمن استفاده کنید.


۵.اگر صورت درازی دارید:


آموزش ست کردن مو با صورت,آرایش صورت و تناسب با مو,آموزش آرایش صورت و مو

 

اگر صورت شما دراز است اما می‌خواهید مدل موی کوتاه را امتحان کنید بهتر است از مدل موی چتری استفاده کنید. طول مورد نظر را کمی پایین‌تر از خط آرواره(فک) قرار دهید و سعی کنید از یک مدل موی بلندتر همچون باب بلند استفاده نمایید. الکسا چانگ و کارلی به خوبی از این مدل استفاده کرده‌اند.

منبع: healthmag.ir

 

 

 

برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش و زیبایی , آرایش مو , آموزش آرایش مو , آرایش انواع مو , آموزش ست کردن مو با صورت , مدل های آرایشی مو , آرایش صورت و تناسب با مو , آموزش آرایش صورت و مو , تناسب مو بر انواع صورت , تطبیق انواع مو برروی انواع صورت , تشخیص آرایش برروی انواع صورت , تشخیص نوع مدل مو روی انواع صورت , تشخیص نوع آرایش از روی مو , آرایش چشم , آرایش صورت , آرایش , مدل آرایش , مدل آرایش چشم , مدل آرایش صورت ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام