آموزش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی آموزش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی

آموزش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی

              مجموع :خياطی

 

ساخت کوسن به روش ها و مدل های مختلفی صورت میگیرد و شما میتوانید با کمی پارچه و پنبه کوسنی زیبا و خوشکل بدوزید.در این بخش ما کوسنی را شبیه ستاره دریایی برای شما فراهم کرده ایم شما میتوانید با استفاده از این آموزش یک کوسن زیبا شبیه ستاره دریایی بدوزید و از آن برای تزئین خانه و مبل خود استفاده کنید.

آموزش ساخت ستاره دریایی,روش ساخت ستاره دریایی پارچه ای

 

مرحله اول : ابتدا طرحی همانند تصویر زیر را بر روی بر روی کاغذ بکشید و سپس با قیچی آن را برش بزنید تا طرح الگو بدست آید.

 

روش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی,ساخت ستاره دریایی,دوخت ستاره دریایی

 

مرحله دوم : سپس طرح الگو را بر روی پارچه مورد نظر خود قرار داده و سپس دو تکه پارچه برای ساخت ستاره دریایی پارچه ای برش بزنید.

 

روش ساخت کوسن ستاره دریایی,آموزش ساخت کوسن ستاره دریایی

 

روش ساخت ستاره دریایی پارچه ای

 

آموزش ساخت انواع کوسن,آموزش دوخت کوسن ستاره دریایی

 

مرحله سوم : سپس دو طرح پارچه را روی هم قرار داده و برای زیبا تر شدن روی طرح ابتدایی از مهره های تزیینی استفاده کرده و به روی آن بچسبانید.

 

آموزش دوخت انواع کوسن,روش ساخت انواع کوسن

 

مرحله چهارم : در این بخش دور تا دور طرح را بدوزید و محلی را ندوخته قرار داده و درون ان را پر نموده و مجددا به دوختن بپردازید.

 

ساخت کوسن,آموزش ساخت کوسن,آموزش دوخت کوسن

 

مرحله پنجم : در نهایت شما توانسته اید یک ستاره دریایی پارچه ای بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت ایران فناوری به دوستان خود معرفی نمایید.

سایت خیاطی,دوخت انواع لباس,دوخت کوسن,ساخت کوسن

 

منبع :instructables

برچسب ها : آموزش خیاطی , سایت خیاطی , دوخت انواع لباس , دوخت کوسن , ساخت کوسن , آموزش ساخت کوسن , آموزش دوخت کوسن , آموزش دوخت انواع کوسن , روش ساخت انواع کوسن , آموزش ساخت انواع کوسن , آموزش دوخت کوسن ستاره دریایی , روش ساخت کوسن ستاره دریایی , آموزش ساخت کوسن ستاره دریایی , روش ساخت کوسن شبیه ستاره دریایی , ساخت ستاره دریایی , دوخت ستاره دریایی , آموزش ساخت ستاره دریایی , روش ساخت ستاره دریایی پارچه ای ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام