آموزش ازبین بردن دردهای زنانه در رابطه جنسی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ازبین بردن دردهای زنانه در رابطه جنسی آموزش ازبین بردن دردهای زنانه در رابطه جنسی

آموزش ازبین بردن دردهای زنانه در رابطه جنسی

              مجموع :زناشويي

 

 

زناشویی,سایت زناشویی,آموزش های زناشویی,روابط جنسی,آموزش روابط جنسی,رابطه جنسی,عوامل درد در رابطه جنسی,رابطه جنسی,رابطه جنسی دردناک,علل رابطه جنسی دردناک,علت درد هنگام نزدیکی,علت دردناک بودن رابطه جنسی,علت سوزش واژن,علل خارش واژن,خشکی واژن,درمان درد هنگام رابطه جنسی

درد در رابطه جنسی امری عادی است و هر کسی هنگام داشتن رابطه جنسی احساس درد میکند البته این امر شامل حال زنان میشود و مردان در مواقعی کم احساس درد یا سوزش میکنند.درد در زنان در اوایل رابطه جنسی بیشتر است چونکه این درد ها خود عاملی دارند که این عوامل در اوایل رابطه جنسی به وقوع میپیوندند که یکی از این عوامل باز نبودن پرده بکارت یا نبود نم در قسمت واژن است.


علت سوزش واژن,علل خارش واژن,خشکی واژن,درمان درد هنگام رابطه جنسی

 

علل و راه درمان رابطه جنسی دردناک

شما و همسرتان آمادگی رابطه جنسی را دارید و خودتان را برای این کار آماده میکنید اما بعد از مدت کوتاهی احساس دردی مبهم، بثورات خارش دار یا سوزش میکنید. وقتی شما همیشه از رابطه جنسی لذت میبردید و حالا احساس درد میکنید میتواند نگران کننده باشد. درد هنگام رابطه جنسی یکی از موارد رایج در میان زوجین است که معمولا بر اثر یک مشکل موقت ایجاد شده و قابل درمان است. در حقیقت کنگره متخصصان زنان و زایمان آمریکا میگوید  ۷۵ درصد از زنان رابطه جنسی دردناک را در بخشی از زندگیشان تجربه میکنند. اما میتوان راه حلهایی برای آن در نظر گرفت.

 

- رابطه جنسی دردناک به علت خشکی واژن
علت احتمالی: عللی مانند استرس، دارو و هورمونها باعث خشکی واژن شده و رابطه جنسی را دردناک میکند. مصرف داروهایی مانند آنتی هیستامین باعث خشکی غشای مخاطی میشود. با کاهش سطح استروژن بعد از زایمان و یائسگی نیز این اتفاق می افتد و همین باعث دردناک شدن رابطه جنسی می شود.


راه حل: با استفاده از لوسیونهایی با پایه سیلیکون میتوانید خیسی طبیعی واژن را با تولید استروژن بیشتر، به دست آورید. اگر این حالت به دلیل شروع یائسگی باشد معمولا استفاده از استروژن دائمی خواهد بود. اما خشکی تنها به این دلایل اتفاق نمی افتد و بهتر است با پزشک در این مورد مشورت کنید. 

 

- احساس تحریک و خارش در خارج از واژن

علت احتمالی: مربوط به محصولات بهداشتی شخصی است. اگر سوزش و قرمزی در لب بیرونی واژن باشد میتوانید از رابطه جنسی لذت ببرید. اما برای این نوع سوزش میتوانید صابون، محصول شستشوی بدن، روغن ماساژ یا حتی کاغذ توالت را متهم بدانید. عطر و مواد افزودنی این محصولات میتواند باعث التهاب واژن شده و درنتیجه باعث درد و سوزش هنگام رابطه جنسی شود.


راه حل: منطقه ملتهب را یکی دو روز به حال خود رها کنید تا التهاب فروکش کند. سپس محصولات شیمیایی که برای اندام تناسلی استفاده میکنید با مواد ارگانیک عوض کنید.

 

 

علت درد هنگام نزدیکی,علت دردناک بودن رابطه جنسی

 

- قسمت پایینی خارش و سوزش داشته و کمی ترشح دارد
علت احتمالی: میتواند عفونت باشد. ترشح میتواند باعث شود عفونت دردناک شود. نکته مهم اینجاست که عفونت مانند ترمز در زندگی جنسی عمل میکند. اگر ترشحات سفید، غلیظ و خارش دار باشد احتمالا عفونت قارچی و رشد بیش از حد مخمر عامل آن است. اگر عفونت باکتریایی باشد معمولا ترشحات آبکی بوده و بوی ماهی میدهد. ممکن است علت بیماریهای مقاربتی مانند سوزاک و کلامیدیا باشد که باعث درد لگن و ترشحات زرد مایل به سبز میشود.


راه حل: باید در این مورد پزشک بررسی لازم را انجام دهد و از کرمهای ضد قارچ برای عفونت قارچی و آنتی بیوتیک برای دیگر انواع عفونت استفاده کند.

 

 - دردناک بودن رابطه جنسی به علت بسته بودن واژن
علت احتمالی: واژینیسموس یکی از علل رابطه جنسی دردناک است.

اگر رابطه جنسی و دخول کاملا دردناک باشد ممکن است  واژن تنگ و بسته باشد که در این صورت احتمال بیماری به نام واژینیسموس داده میشود. در این حالت انقباض غیرارادی ماهیچه های واژن اتفاق می افتد.


راه حل: از پزشک در مورد این بیماری سوال کنید. ممکن است با رفع اضطراب و استرس این مشکل به راحتی حل شود. در هر صورت این بیماری به طور کامل قابل درمان است و باید تمرینهای عضلات کف لگن انجام شود.

 

منبع : niniban.com


آموزش رابطه جنسی با همسر,درد در رابطه جنسی,کاهش درد در رابطه جنسی,عامل درد در سکس,درد داشتن در سکس,کاهش درد در سکس,درمان درد در سکس,درمان درد در رابطه جنسی,رابطه جنسی بدون درد,آموزش رابطه جنسی بدون درد,داشتن رابطه جنسی بدون درد,درمان درد در رابطه جنسی,کاهش درد در سکس,کاهش دادن درد های سکس,کاهش دردهای رابطه جنسی

 

برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , روابط جنسی , آموزش روابط جنسی , رابطه جنسی , آموزش رابطه جنسی با همسر , درد در رابطه جنسی , کاهش درد در رابطه جنسی , درمان درد در رابطه جنسی , رابطه جنسی بدون درد , آموزش رابطه جنسی بدون درد , داشتن رابطه جنسی بدون درد , کاهش دردهای رابطه جنسی , عوامل درد در رابطه جنسی , درد های رابطه جنسی , کاهش درد های رابطه جنسی , ازبین بردن دردهای رابطه جنسی , دلایل اصلی درد رابطه جنسی , چرا در رابطه جنسی درد میکشم؟ ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام