چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟ چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

              مجموع :زناشويي

 

زناشویی,سایت زناشویی,آموزش های زناشویی,دانستنی های قبل ازدواج,دانش های قبل از ازدواج,عاشق کردن پسر,چگونه همه را عاشق خود کنیم؟,ترفند وابسته کردن پسر,وابسته کردن پسر به خود,چگونه پسر را وابسته خود کنیم؟
ترفند وابسته کردن پسر,وابسته کردن پسر به خود,چگونه پسر را وابسته خود کنیم؟

 

عاشق کردن دختران نسبت به پسران خیلی آسان است ولی عاشق کردن پسر به دختر کمی سختر است چون اکثرا پسر ها سعی میکنند نسبت به دختر وابستگی نداشته باشند و این هم میتواند خود از عدم قصد داشتن پسر برای ازدواج تاثیرپذیر باشد چون در بیشتر مواقع پسران یا برای وقت گذرانی با کسی دوست میشوند یا از روی هوا و هوس در صورتی که دختران اکثرا با قصد ازدواج دوستی کسی را قبول میکنند.ما در اینجا روش هایی پیشنهاد میکنیم که با این ترفند میتوانید پسر را عاشق و وابسته خود کنید.

 

 

 هرگز به مردان بیش از آنچه آنها به شما توجه می کنند، توجه نکنید

برای اینکه بتوانید عشق و محبت یک مرد را برای همیشه برای خود داشته باشید مستلزم این است که شما هم از او عشق دریافت کنید. بسیاری از زنان تصور می کنند هر چه بیشتر به یک مرد توجه کنند و نیازهای کوچک و بزرگ او را برآورده کنند، بیشتر در دل او جای خواهند داشت. از آنجا که این کار را بیشتر جامعه زنان در دنیا انجام می دهند، زنان تصور می کنند این مسیر درست است و تخت‌گاز به سمت انتهایی که نمی دانند چیست می تازند. اما هر چه بیشتر در عمق این روش می روند، بیشتر آسیب‌پذیر می شوند و کمتر عشق دریافت می کنند.

مردها وقتی بیشتر از آنچه به شما می دهند از شما دریافت کنند، دلزده می شوند. خاموش می شوند و ممکن است روش رفتاری خود را تغییر دهند. هنگامی که یک مرد دایما با حجم زیادی توجه، نگرانی، کادو، علاقه، قربان‌صدقه، آماده بودن غذا و تمیز بودن خانه و …. مواجه می شود احساسش به شما عوض خواهد شد. او شما را همچون مادری می بیند که دایما مراقب فرزند خود است تا چیزی کم نداشته باشد. این همه توجه و زحمتی که شما می کشید هرگز به چشمش نخواهد آمد و نمی تواند برای آنها به شما عشق بیشتری بدهد.

برخلاف تصور زنان، توجهات بیش از اندازه نه تنها باعث افزایش علاقه مردان به زنان نمی شود که درست برعکس، احساسات عاشقانه آنها را از بین می برد. مردها به واسطه قوی تر دانستن خود بیشتر دوست دارند دهنده باشند تا گیرنده. آنها می خواهند آنها باشند که نیازهای زن را تامین می کنند. وقتی زن همه کار را انجام دهد، مردها نقش خود را بسیار کمرنگ می بینند و تصور می کنند آن جذبه مردانه را ندارند و این باعث می شود تا زنی که این حس را در آنها به وجود آورده است را دوست نداشته باشند.

 

چگونه جذبه عاشقی داشته باشیم,جذبه عاشقی چیست؟,چگونه همه را عاشق خود کنیم

 


اگر هنوز با هم ازدواج نکرده اید، به او خیلی اختیار ندهید

بیشتر زنان وقتی وارد رابطه با مرد دلخواه خود می شوند، همه فکر و احساس خود را برای او سرمایه گذاری می کنند. همین باعث می شود تا هیچ گاه متوجه نشوند رابطه کنونی آنها در چه شرایطی قرار دارد و قرار است به کجا برسد. هر چه بیشتر در مورد رابطه خود با مردتان حرف بزنید، او را بیشتر از خود دور خواهید کرد . اگر این طور به رابطه نگاه کنید، راحت تر می توانید برای انتخاب گزینه های مختلف ذهن خود را باز بگذارید.

به جای اینکه مرد خود را تهدید کنید یا با او اتمام‌حجت کنید که حتما این رابطه را به سرانجام برساند وگرنه شما به خواستگارتان جواب مثبت می دهید، چشمان خود را باز کنید تا مردان دیگر را نیز ببینید . ملاقات کردن با مردهای دیگر که طالب ازدواج با چشم هستند نه تنها بد نیست که برای آینده شما بهتر هم هست. می توانید از میان انسان های مختلف، فردی را انتخاب کنید که وافعا ارزشش را دارد. خود را به یک مرد و یک رابطه محدود نکنید تا او نیز اگر نخواست تعهدی را قبول کند، شما سرخورده شوید.


برای او غذا درست نکنید، برایش کادو نخرید و هزینه رستوران و تفریحات را پرداخت نکنید.

بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و … را پرداخت می کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. اگر مرد از اینکه همیشه هزینه ها را او پرداخت می کند به شما شکایت کرد، به او بگویید برایتان مهم نیست او خرج های سنگین انجام دهد، شما فقط دوست دارید در کنار او باشید و می توان این با هم بودن را بدون هزینه پول هم انجام داد.

به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و … کارهای زیادی وجود دارند که با صرف کمترین هزینه می توان لحظه های شادی را رقم زد . اما مراقب باشید برای مثلا پیک نیک رفتن شما غذایی درست نکنید. از بیرون یک خوراکی ساده و ارزان بگیرید و در کنار هم در پارک آن را میل کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر بی جهت به یک مرد هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده اید. این از حس های مردانه ای است که در وجود زنان است هست. این مساله برخلاف تصور شما اصلا برای یک مرد جالب نیست.

 

منبع : kafshdoozaki.ir

عاشق کردن مرد,روش های عاشق کردن پسر,ترفند های عاشق کردن مرد,چگونه پسر را عاشق خود کنیم؟,چگونه مرد را عاشق خود کنیم؟,آشنایی با روش های عاشق کردن,ترفند های عاشق کردن,جذبه داشتن,داشتن جذبه,بالا بردن جذبه عاشقی,چگونه جذبه عاشقی داشته باشیم,جذبه عاشقی چیست؟

برچسب ها : زناشویی , سایت زناشویی , آموزش های زناشویی , دانستنی های قبل ازدواج , دانش های قبل از ازدواج , عاشق کردن پسر , عاشق کردن مرد , روش های عاشق کردن پسر , ترفند های عاشق کردن مرد , چگونه پسر را عاشق خود کنیم؟ , چگونه مرد را عاشق خود کنیم؟ , آشنایی با روش های عاشق کردن , ترفند های عاشق کردن , جذبه داشتن , داشتن جذبه , بالا بردن جذبه عاشقی , چگونه جذبه عاشقی داشته باشیم , جذبه عاشقی چیست؟ , چگونه همه را عاشق خود کنیم؟ , ترفند وابسته کردن پسر ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام