داروهای گیاهی برای ازبین بردن موهای زاید بدن

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
داروهای گیاهی برای ازبین بردن موهای زاید بدن داروهای گیاهی برای ازبین بردن موهای زاید بدن

داروهای گیاهی برای ازبین بردن موهای زاید بدن

              مجموع :آرايش مو

 

 

آرایش و زیبایی,سایت آرایش و زیبایی,آرایش صورت,آموزش آرایش صورت,آرایش انواع صورت,آموزش آرایش انواع صورت,کاهش موهای زاید بدن,آموزش ازبین بردن موهای زاید بدن,کاهش موهای زاید بدن

کاهش موهای زاید بدن,آموزش ازبین بردن موهای زاید بدن,کاهش موهای زاید بدن

 

روش های نوین برای ازبین بردن موهای اضافی بدن در بیشتر مواقع پاسخگو نیست و همه سعی میکنند با استفاده از شیوه های سنتی یا گیاهی موهای بدن خود را ازبین ببرند.ما در اینجا داروهای گیاهی که میتوانند موهای اضافی بدن را ازبین ببرند و ریشه کن کنند را فراهم کرده ایم.

 

 

ازبین بردن موهای زائد بدن با این روش 

مشکل رشد موهای زائد در زنان که از نظر علمی هیرسوتیسم نامیده می شود از حدود سن بلوغ شروع شده و محدوده به وجود آمدن آنها در سراسر صورت ، گردن ، قفسه سینه،پشت ، بازو و پا قرار دارد و این رشد مو در گروه سنی بین 18 تا 45 سال بیشتر است مشاهده میشود .

دلیل رشد بیش از حد مو افزایش سطح هورمون های مردانه در خون ،آندروژن است.اگرچه همه زنان آندروژن تولید می کنند اما افزایش بیش از حد سطح آن منجر به هیرسوتیسم می شود.

ازبین بردن موی بدن با لیمو,داروهای ازبین برنده موی اضافی بدن,موهای اضافی

 

 

با استفاده از پوست گردو، موهای صورت در ابتدا به ندرت رشد می کنند و بعد از یک مدت به طور کامل ناپدید می شود. این نتیجه را می توان با تکرار استفاده از پوست گردو طی چندین ماه به دست آورد.
 
این راه درمانی روی هر نقطه از بدن قابل امتحان است.
 
روش آماده سازی و درمان:
 
تعداد زیادی پوست گردو را بسوزانید. خاکستر حاصل شده را داخل آب بریزید ( یک قاشق غذاخوری خاکستر به همراه یک لیتر آب).
 
اجازه دهید مخلوط به دست آمده 12 ساعت بماند.
 
یک پنبه را به این ماده آغشته کرده و به محل موهای زائد بزنید. این کار را چندین بار در روز (هر بار 15 دقیقه) تکرار کنید.

 

البته چند روش طبیعی دیگری نیز وجود دارد که می توانید انها را امتحان کنید.
• مصرف چای نعناع دوبار در روز به مدت 5 روز می تواند سطح همورمونهای جنسی مردانه را کاهش دهد.

ریشه کن کردن موهای اضافی بدن,ریشه کن کردن موهای زاید بدن

 

 

 
• مخلوط 30 گرم شکررا با 10میلی لیترآب لیموی تازه در 150 میلی لیتر آب حل کنید و خوب به هم بزنید وسپس آن را بر روی صورت روی موهای زائد بمالید به بعد از 15 دقیقه صورت را با آب سرد بشویید و بعد به آرامی مالش دهید این کار را روزی یکبار در هفته انجام دهید.
 
• یکی دیگر از راههای درمانی که به کاهش رشد مو کمک می کند ریختن 10 میلی لیتر آب لیمو تازه در 40 میلی لیتر عسل و بعد از آماده شدن این را با پنبه و بر روی قسمت دارای موهای زاید مالیده و پس از 15 دقیقه محل را بشویید این عمل رادوبار در هفته برای مدت دو هفته انجام دهید.
 
اگر رشد اضافی موهای صورت به دلیل مصرف بعضی داروها باشد، باید مصرف آن دارو را با صلاحدید پزشک مربوطه متوقف نمود.

ازبین بردن موهای بدن,موهای زاید بدن,ازبین بردن موهای زاید بدن,کاهش موهای زاید بدن,فواید پوست گردو برای بدن,ازبین بردن موی بدن با پوست گردو,فواید لیمو,فواید لیمو برای پوست,ازبین بردن موی بدن با لیمو,داروهای ازبین برنده موی اضافی بدن,موهای اضافی بدن,ریشه کن کردن موهای اضافی بدن,ریشه کن کردن موهای زاید بدن

برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش و زیبایی , آرایش صورت , آموزش آرایش صورت , آرایش انواع صورت , آموزش آرایش انواع صورت , ازبین بردن موهای بدن , موهای زاید بدن , ازبین بردن موهای زاید بدن , کاهش موهای زاید بدن , فواید پوست گردو برای بدن , ازبین بردن موی بدن با پوست گردو , فواید لیمو , فواید لیمو برای پوست , ازبین بردن موی بدن با لیمو , داروهای ازبین برنده موی اضافی بدن , موهای اضافی بدن , ریشه کن کردن موهای اضافی بدن , ریشه کن کردن موهای زاید بدن , آموزش ازبین بردن موهای زاید بدن ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام