آموزش دوخت ضربدر در چرم دوزی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش دوخت ضربدر در چرم دوزی آموزش دوخت ضربدر در چرم دوزی

آموزش دوخت ضربدر در چرم دوزی

              مجموع :خياطی

 

 

 

 آموزش گام به گام چرم دوزی,آموزش مرحله به مرحله چرم دوزی,سایت چرم دوزی

 

در این قسمت از آموزش خیاطی با آموزش دوخت ضربدر با ما همراه باشید.

 

 

دوخت ضربدر در چرم دوزی :
پس از دوخت دندان موشی و دوخت بخیه یا مورب ، به دوخت ضربدر می پردازیم . مثلاً برای وصل کردن دیواره به کار اگر بخواهیم از این دوخت استفاده کنیم ، به این صورت است که دیواره را دقیقاً به قسمت جلو یا پشت کار می گیریم بعد از سوراخ اول جلو نخ را در می آوریم و از سوراخ دوم دیواره وارد دوم جلو می کنیم.

 

 

 

 


آموزش تصویری دوخت ضربدر در چرم دوزی,دوخت ضربدر در چرم دوزی

 

سوراخ اول دایره دوخته نمی شود و دوخت بصورت اریب پیش می رود و راه دوم ، وقتی بر می گردیم و ۱ راه اریب دیگر می رویم روی اریب قبل تبدیل به دوخت ضربدر می شود و در راه برگشت سوراخی که در راه رفت دوخت نرفته بودیم دوخته می شود.

 

 

دوخت ضربدر,دوخت چرم ضربدر,چگونه ضربدر بدوزیم

 

در دوخت ضربدر برای قسمت هایی که میخواهیم فقط لبه کار حالت دوخت تزئینی داشته باشد از سوراخ اول در می آوریم وارد سوراخ دوم می کنیم دوخت اریب بدست می آید که در راه دوم تبدیل به ضربدر می شود.

 


آموزش دوخت کیف چرم,آموزش ضربدر دوزی

 

 

برچسب ها : آموزش خیاطی , سایت خیاطی , دوخت انواع لباس , چرم دوزی , آموزش چرم دوزی , دوخت چرم , دوخت کیف چرم , آموزش دوخت کیف چرم , آموزش ضربدر دوزی , دوخت ضربدر , دوخت چرم ضربدر , چگونه ضربدر بدوزیم؟ , آموزش تصویری دوخت ضربدر در چرم دوزی , دوخت ضربدر در چرم دوزی , آموزش گام به گام چرم دوزی , آموزش مرحله به مرحله چرم دوزی , سایت چرم دوزی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام