آموزش دوخت چشم بند خواب پارچه ای

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش دوخت چشم بند خواب پارچه ای آموزش دوخت چشم بند خواب پارچه ای

آموزش دوخت چشم بند خواب پارچه ای

              مجموع :خياطی

 

 

 

 

برخی از افرادی که خیاطی میکنند پیش میاید که بیکار میشوند و دنبال چیزی میگردند که هم سرگرم شوند و هم هدیه ای کوچک برای کسی که دوستش دارند بدوزند.بیشتر سراغ عروسک سازی و دوخت عروسک میروند ولی ما در اینجا دوخت چشم بند را پیشنهادمیکنیم چون علاوه بر هدیه ای زیبا میتواند خوابی راحت برای کسی که دوستش دارید بدهد.دوخت این چشم بند خیلی راحت بوده و با داشتن چند وجب پارچه میتوان آن را دوخت.

 

 

 آموزش مرحله به مرحله خیاطی,آموزش گام به گام خیاطی

 

بعضی از آدم ها عادت دارند موقع خواب از چشم بند استفاده کنند و هیچ نوری به چشمشان نرسد. اگر شما هم از چشم بند استفاده می کنید، با من همراه شوید تا به راحتی یک چشم بند با سلیقه خودتان درست کنید.

وسایل لازم


    پارچه

    نخ و سوزن

    کش

مراحل ساخت

 


آموزش دوخت چشبمند,روش دوخت چشمبند,آموزش دوخت چشم بند با الگو

 

ابتدا طرح عینک را روی کاغذ می کشیم تا الگوی کارمان آماد شود.الگو را روی پارچه های مورد نظر گذاشته و با قیچی می بریم. (الگو به اندازه عرض صورت خودتان باشد.)نکته: به دلیل آنکه این وسیله روی چشم قرار می گیرد باید به تمیزی و جنس پارچه دقت کنیم. سپس پارچه  ها را روی هم گذاشته و دور آن ها را می دوزیم تا به هم وصل شوند.

 

 

دوخت چشم بند خواب,دوخت چشمبند,روش دوخت چشمبند

 

در آخر دو سر کش را به پارچه می دوزیم.

 


روش دوخت چشم بند,آموزش دوخت چشم بند,دوخت بند چشم برای خواب

 

منبع :berdook.com

 


 

برچسب ها : آموزش خیاطی , سایت خیاطی , الگوهای خیاطی , آموزش گام به گام خیاطی , دوخت لباس زنانه , دوخت لباس مردانه , دوخت چشم بند , دوخت چشم بند با الگو , روش دوخت چشم بند , آموزش دوخت چشم بند , دوخت بند چشم برای خواب , دوخت چشم بند خواب , دوخت چشمبند , روش دوخت چشمبند , آموزش دوخت چشبمند , آموزش دوخت چشم بند با الگو , آموزش مرحله به مرحله خیاطی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام