تصاویر خانوادگی و جدید از ریما رامین فر

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
تصاویر خانوادگی و جدید از ریما رامین فر تصاویر خانوادگی و جدید از ریما رامین فر

تصاویر خانوادگی و جدید از ریما رامین فر

              مجموع :تصاوير

 

تصاویر بازیگران,عکس بازیگران,تصاویر بازیگران ایرانی,عکس بازیگران ایرانی,جدیدترین تصاویر بازیگران,تصاویر بازیگران زن ایرانی,عکس بازیگران زن ایرانی,تصاویر لو رفته بازیگران,عکس لو رفته بازیگران,جدیدترین تصاویر بازیگران,جدیدترین عکس های بازیگران,عکس خانوادگی بازیگران,تصاویر خانوادگی بازیگران,عکس های شخصی ریما رامین فر,تصاویر شخصی ریما رامین فر,وبلاک ریما رامین فر,سایت ریما رامین فر

یکی از بازیگران معروف عرصه سینما و تئاتر ایران ریما رامین فر است که با نقش آفرینی در فیلم های معروفی همچون پایتخت نقش و مشهوریت بالایی پیدا کرده است این بانوی ایرانی از تئاتر وارد عرصه سینما شده و با بازی در اولین فیلم خود به نام شب بخیر مادر کار خود را اغاز کرد.

 

 

تصاویر شخصی ریما رامین فر,وبلاک ریما رامین فر,سایت ریما رامین فر

 

نام اصلی : ریما رامین‌فر
زمینه فعالیت : بازیگر
تولد : ۱۳۴۹ تهران
ملیت : ایرانی
سال‌های فعالیت  : ۱۳۷۶ تاکنون
همسر(ها) : امیر جعفری
فرزندان : ۱ پسر (آیین جعفری)

ریما رامین‌فر زاده ۱۳۴۹ در تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد. رامین‌فر کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش «شب بخیر مادر» آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد. وی همسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد.

 

 

عکس خانوادگی ریما رامین فر,اخبار ریما رامین فر,عکس های شخصی ریما رامین فر

 

شروع کار ریما رامین‌فر
ریما رامین فر از سال ۱۳۷۱ در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. اولین کار حرفه‌ای‌اش، نمایش «شب به خیر مادر» نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال ۷۵ در تئاتر شهر به روی صحنه آمد. و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، ۶۶ رقص کاغذ پاره‌ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را می‌توان نام برد.

از ابتدای جوانی دوست داشت در یک رشته هنری مثل تئاتر یا تلویزیون یا دانشکده صدا و سیما فعالیت کند.

 

 

جدیدترین عکس های ریما رامین فر,تصاویر خانوادگی ریما رامین فر

 

ریما رامین فر در سال ۶۷ دیپلم گرفت و در همان سال در رشته گرافیک قبول شد و بعد از یک سال تصمیم گرفت که به اروپا برود و آنجا ادامه تحصیل بدهد. سه الی چهار سال در آلمان بود حتی وارد دانشگاه شد ولی بعد به دلایلی برگشت. وقتی برگشت زیاد وقت نداشت. مهلت ثبت نام در آزمون دولتی گذشته بود فقط ده روز داشت به امتحان دانشگاه آزاد که وقتی در آلمان بود خانواده اش برایش ثبت نام کرده بودند. در رشته نمایش قبول شد. همزمان با ورود به دانشگاه درگیر کار تئاتر شد.

 

 

بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی ریما رامین فر,جدیدترین تصاویر ریما رامین فر

 

این انگیزه دراو به وجود آمد که نمایشنامه بنویسد. اولین نمایشنامه که نوشت نمایشنامه «پس تا فردا» بود که این نمایش در جشنواره تئاتر فجر اجرا شد و جایزه سوم نمایشنامه نویسی را گرفت البته در این نمایشنامه خودش هم بازی می‌کرد. در سال ۸۰ در یک دقیقه سکوت بازی کرد و جایزه دوم بازیگری جشنواره تئاتر فجر را گرفت و در نمایش زمزمه مردگان هم جایزه اول بازیگری جشنواره تئاتر فجر را کسب کرد. ریما رامین فر در سریال بدون شرح نویسنده بود و در سریال من یک مستاجرم به بازیگری پرداخت. همچنین در قسمتهایی از مجموعه کمربندها را ببندیم هم بازی کرد .

 

 

تصاویر لو رفته ریما رامین فر,عکس لو رفته ریما رامین فر

 

سریال پایتخت اوج کار ریما رامین‌فر
شاید بتوان گفت عاملی که باعث جلوه و درخشش کار ریما رامین‌فر شد حضور وی در جلو دوربین سیروس مقدم و همکاری با عوامل سریال پایتخت است. هم بازی شدن وی با محسن تنابنده بسیار در ذهن‌ها ماندگار شد. بازی در نقشی به نام هما که همسر یک فرد گچ کار است و حوادث پیش روی آنها یک سیر دراماتیک در بیننده اغوا کرد که این اوج هنر ایشان را در ارائه حس بازیگری می‌رساند.

 

 

تصاویر خانوادگی بازیگران,تصاویر ریما رامین فر,عکس ریما رامین فر

 

فیلم هایی که ریما رامین فر در آنها به ایفای نقش پرداخته است
سینمایی
* نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ (۱۳۸۰)
* رفیق بد (۱۳۸۶)
* یه حبه قند (۱۳۸۹)
*  سیزده (۱۳۹۱)

تلویزیونی
* من یک مستاجرم (پریسا بخت آور، ۱۳۸۲)
* پایتخت (سیروس مقدم، ۱۳۹۰)
* چک برگشتی (سیروس مقدم، ۱۳۹۱)
* پایتخت۲ (سیروس مقدم، ۱۳۹۲)
*  پایتخت۳ (سیروس مقدم، ۱۳۹۳)
*  پایتخت ۴ (سیروس مقدم، ۱۳۹۴)

 

 

جدیدترین عکس های بازیگران,عکس خانوادگی بازیگران

 

تئاتر
* اینجا کجاست (شیوا مسعودی،۱۳۹۲)
*  رومولوس کبیر (نادر برهان مرند، ۱۳۸۸)
*  غریبه‌ای در خانه (دل آرا نوشین، ۱۳۸۸)
* کابوس‌های پیرود بازنشسته خائن ترسو (نادر برهان مرند، ۱۳۸۷)
*  شب بخیر مادر (محمد یعقوبی، ۱۳۷۶)
مرگ دستفروش (نادر برهانی مرند، ۱۳۸۵)
*  زمزمه مردگان (سیامک احصائی، ۱۳۸۱)
*   می رم روزنامه بخرم (رحیم نوروزی، ۱۳۸۱)
*  همان همیشگی (رامین‌فر، ۱۳۸۰)
* دل سگ (محمد یعقوبی، ۱۳۷۹)
*  یک دقیقه سکوت (محمد یعقوبی، ۱۳۷۹)
*   پس تا فردا (محمد یعقوبی، ۱۳۷۹)
رقص کاغذ پاره‌ها (محمد یعقوبی، ۱۳۷۸)
*  زمستان ۶۶ (محمد یعقوبی، ۱۳۷۷)

 

 

تصاویر لو رفته بازیگران,عکس لو رفته بازیگران,جدیدترین تصاویر بازیگران

 

مصاحبه جالب و خواندني با ريما رامين‌فر
 ريما رامين فر متولد پنجم فروردين 1349 تهران است و يكي از چهره‌هاي دوست داشتني و شناخته شده براي علاقمندان سريال‌هاي تلويزيوني به شمار می رود. اين بازيگر در كنار همسر هنرمندش "امير جعفري" به ايفاي نقش در بسياري از سريال‌‌ها و فيلم‌هاي تلويزيوني و سينمايي پرداخته و آنچه كه به وضوح مي‌توان از سخنان این بازيگر احساس كرد عشق و علاقه ‌اي است كه به زندگي مشترك و به خصوص پسرش آيين دارد.

به چه شهرهايي سفر كرده ‌ايد و كداميك از شهرهاي ايران را بيشتر دوست داريد؟
بايد بگويم به همه شهرهاي ايران سفر كرده‌ ام؛ اصفهان، ‌كرمان،گيلان، تبريز و... به خاطر فيلم "يه حبه قند" به يزد رفتم و به نظرم آمد كه تا به حال آن همه مردم مهمان نواز را يك جا نديده بودم.

شما به شهرهاي شمالي زياد سفر كرده ‌ايد، بيشتر از انجا برايمان بگوييد
مردم شمال را خيلي دوست دارم و بايد بگويم كه تنوع غذايي مردم شمال كشور به مراتب بيشتر از ديگر نقاط كشور است.البته عاشق رستورانهاي گيلان هستم.

خاطره‌اي كه از گفتن آن لذت مي ‌بريد را  تعريف كنيد
بيشتر خاطرات من به دوران كودكي ‌ام با مادربزرگم برمي‌گردد و يادم نمي ‌رود سفره‌ اي كه او مي‌ چيد به خصوص در ماه مبارك رمضان بسيار زيبا و دوست داشتني بود و عبادت خالصانه‌ اي كه در او ديدم در هيچ فرد ديگري پيدا نكردم و يكي از خاطرات من به همين دوران برمي‌ گردد.

از کودکی همین قدر خوش برخورد و گرم بودید؟
من بسيار خجالتي و غيرقابل تحمل بودم (خنده) و همه سعي داشتند كه مرا اجتماعي كنند! يك تولد براي من گرفتند و مجبورم كردند به داخل جمع بيايم و شمع ‌هاي روي كيك را فوت كنم. البته اين كار براي من خيلي سنگين بود. البته در دوران كودكي پدرم دوست داشت پيانو بزنم، ولي نشد؛ چون خيلي استعداد نداشتم اما علاقه ‌ام به موسيقي همچنان ادامه دارد.

 

 

جدیدترین تصاویر بازیگران,تصاویر بازیگران زن ایرانی,عکس بازیگران زن ایرانی

 

چه تصوراتي از گذشته و كارهاي خود داريد كه با گذشت زمان و كسب تجربه، آنها را اصلاح كرديد؟
چيز خاصي در زندگي من نبوده كه با گذشت زمان عوض شود. تنها خجالتي بودن من تغییر کرده.

 

الآن چطور؟ هنوز نوع نگاه ديگران براي شما مهم است؟
خير. به اين نتيجه رسيدم كه بايد به فكر آرامش و آسودگي خودم باشم و برعكس دوران كودكي برايم مهم نيست كه مردم راجع به من چه فكري مي‌ كنند.

چه شد كه اين آدم خجالتي تصميم گرفت بازيگر شود؟
از دبيرستان تصميم گرفتم آينده خود را تغيير دهم. به سينماخيلي علاقه داشتم ولي به بازيگري نه. در كلاس‌هاي دانشگاه با استاد سمندريان كار كردم كه اول احساس مي‌ كردم نمي‌ توانم ولي با گذشت زمان ديدم كه بازيگري يك علم است و وقتي آن را بياموزيد، مي‌توانيد به راحتي فعاليت كنيد.

‌اين تصمیم به چه سالي بر مي گردد؟
سال 1371 وارد دانشگاه شدم و به دنبال آن چند سالي را هم در خارج از كشور (آلمان) زندگي كردم.

از مطالعه و كتابهاي مورد علاقه خودتان براي ما بگوييد
كتاب خاصي را به ياد نمي ‌آورم،ولي خواندن رمان را بسيار دوست دارم و تا قبل از به دنيا آمدن پسرم همه نوع كتاب، مجله، روزنامه و داستان كوتاه را مي ‌خواندم و علاقه خاصي به ادبيات آمريكايي لاتين،‌ شمالي و اروپايي دارم و نويسندگاني چون سلنجر، يوسا، ماركز و كوندرا را بسيار دوست دارم.

 

 

تصاویر بازیگران,عکس بازیگران,تصاویر بازیگران ایرانی,عکس بازیگران ایرانی

 

چه صحبتي با هواداران خود داريد؟
متنی از سخنان "دولت آبادي" خواندم كه مي ‌گفت زندگي ما در روزمره‌هاي زندگي جذابيت پيدا مي‌ كند و در لحظه زندگي كردن خيلي مهم است. معتقدم حتي خوردن يك بستني با همه اعضاي خانواده مي‌تواند حال ما را عوض كند.

توصيه مي‌كنم قدر لحظات با هم بودن را بدانيم البته بستني خوردن يك مثال است؛ ورزش و يا هر كار ديگري كه انسان را به آرامش برساند از نظر من كار سودمندي است.

 

منبع متن : wikipedia.org

تصاویر ریما رامین فر,عکس ریما رامین فر,تصاویر لو رفته ریما رامین فر,عکس لو رفته ریما رامین فر,بیوگرافی بازیگران,بیوگرافی ریما رامین فر,جدیدترین تصاویر ریما رامین فر,جدیدترین عکس های ریما رامین فر,تصاویر خانوادگی ریما رامین فر,عکس خانوادگی ریما رامین فر,اخبار ریما رامین فر

برچسب ها : تصاویر بازیگران , عکس بازیگران , تصاویر بازیگران ایرانی , عکس بازیگران ایرانی , جدیدترین تصاویر بازیگران , تصاویر بازیگران زن ایرانی , عکس بازیگران زن ایرانی , تصاویر لو رفته بازیگران , عکس لو رفته بازیگران , جدیدترین عکس های بازیگران , عکس خانوادگی بازیگران , تصاویر خانوادگی بازیگران , تصاویر ریما رامین فر , عکس ریما رامین فر , تصاویر لو رفته ریما رامین فر , عکس لو رفته ریما رامین فر , بیوگرافی بازیگران , بیوگرافی ریما رامین فر , جدیدترین تصاویر ریما رامین فر , جدیدترین عکس های ریما رامین فر ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام