مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

              مجموع :مدل و دکوراسیون

 

 

مدل لباس,مدل و دکوراسیون,سایت مدل,سایت مدل و دکوراسیون,مدل پالتو دخترانه زمستانی,جدیدترین مدل پالتو زنانه,جدیدترین مدل پالتو زنانه سال2015,خوشکلترین مدل پالتو زمستانی,خوشکلترین پالتو های زمستانی,خوشکلترین مدل های پالتو زمستانی زنانه,شیکترین مدل پالتو زمستانی زنانه,به روزترین مدل های پالتو زنانه زمستانی,به روزترین مدل های پالتو,جدیدترین مدل های پالتو

 

همهٔ ما می‌دانیم که هر چیزی اصولی دارد. در مورد مدل مانتو هم نمی‌شود بدون رعایت اصول و قواعد موجود و بدون توجه به ارتباط چیز‌ها با یکدیگر توقع داشته باشیم ظاهری جذاب بدست بیاوریم. در این مطلب اختصاصا به این موضوع خواهیم پرداخت که چطور رنگ و نوع مانتو‌هایمان را با توجه به اندام و رنگ پوستمان انتخاب نماییم تا بهترین جلوه را داشته باشد.

در رابطه با این موضوع با خانم مرسده مطهری، یکی از طراحان لباس ایرانی گفتگویی داشتیم که متن آن را در ادامه خواهید خواند.

 

 

 

به روزترین مدل های پالتو,جدیدترین مدل های پالتو

 

 

انتخاب مانتو با توجه به اندام
یکی از چیزهایی که باید در انتخاب مانتو به آن دقت کنید، اندام و قدتان است. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطهٔ عکس دارد، اگر قدتان کوته است سعی کنید از مانتوهای کوتاه دوری کنید. اما اگر قد بلندی دارد، مانتوهایی که بلندیشان تا زانوی شماست برازنده خواهد بود.
مرسده می‌گوید: «پیشنهاد من به خانم‌هایی که ریز اندامند، مانتوهای فون، پیلی‌دار یا چین‌دار است.»
همچنین به خانم‌هایی که اضافه وزن دارند توصیه می‌کند که: «این دسته از خانم‌ها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرح‌های عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. در این صورت لاغر‌تر بنظر خواهند رسید.»

 

 

 

شیکترین مدل پالتو زمستانی زنانه,به روزترین مدل های پالتو زنانه زمستانی

 

 

انتخاب مانتو با توجه به رنگ پوست
رنگ، چیزی کاملا سلیقه ایست و ما اغلب اوقات به سلیقهٔ خودمان بسنده کرده و به رمز و راز رنگ‌ها بی‌توجهی می‌کنیم. اما مرسده در این باره می‌گوید: «واقعیت این است که در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس، باعث خواهد شد تا زیبا‌تر و خوش هیکل‌تر به نظر بیاییم. یکی از این قواعد، انتخاب رنگ لباس، با توجه به رنگ پوست است.»

 

 

 

 

خوشکلترین پالتو های زمستانی,خوشکلترین مدل های پالتو زمستانی زنانه

 

 

پوستهای تیره:
کسانی که پوست تیره دارند، معمولا دارای چشم و موهای مشکی یا قهوه‌ای تیره می‌باشند. این اشخاص باید لباسی را انتخاب کنند که با رنگهای تیره مغایرت داشته باشد. این مغایرت چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می‌گردد. پیشنهادهایی برای این گروه:
رنگهای مناسب: صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن.
رنگهای نامناسب: مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی، قرمز تیره.
اگر رنگ پوست شما جزو این دسته است، از پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره خودداری کنید. از آنجایی که رنگ مشکی و آبی تیره معمولا به عنوان لباس رسمی کار در نظر گرفته شده و نمی‌توان بطور کامل آن را کنار گذاشت، سعی کنید استفاده از آن‌ها را به حداقل رسانده و فقط در صورت لزوم از آن‌ها استفاده نمایید.

 

 

جدیدترین مدل پالتو زنانه سال2015,خوشکلترین مدل پالتو زمستانی

 

 

پوستهای روشن:
اینگونه افراد معمولا موهایی بلوند و روشن داشته و رنگ چشم آن‌ها سبز، آبی، طوسی یا قهوه‌ای روشن است. رنگ‌هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. پیشنهادهایی برای این گروه:
رنگهای مناسب: آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی سیر.
رنگهای نامناسب: قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید.
در این گروه بطور کلی باید از رنگهای خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست بوجود آید. بکارگیری رنگهای گرم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

 


 

مدل پالتو دخترانه زمستانی,جدیدترین مدل پالتو زنانه

 

 

پوستهای معمولی:
افرادی که رنگ پوستشان نه تیره است نه روشن، می‌توانند تقریبا از هر رنگ لباسی استفاده کنند. از آنجاییکه هر دو رنگ روشن و تیره می‌تواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ می‌توان استفاده نمود. اما بهتر است تا بالاپوشتان را هماهنگ با رنگ چشمتان انتخاب کنید. پیشنهادهایی برای این گروه:
رنگهای مناسب: بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی.
رنگهای نامناسب: مغز پسته‌ای، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز.
تنها رنگهایی که در این گروه اصلا نباید بکاربرد، رنگهای نزدیک به رنگ پوست است. برای مثال اگر رنگ پوست شما زیتونی است، از پوشیدن لباسهای زیتونی یا قهوه‌ای خودداری کنید.
مرسده بعنوان آخرین توصیه‌اش می‌گوید: «پیشنهاد می‌کنم تا مانتوهای طرح‌دار و شلوغ را، با شال یا روسری کاملا سادهٔ ابریشمی یا حریر ست نمایید تا طراحی لباستان به چشم بیاید. همچنین اگر روسریتان طرح‌دار است مانتو را ساده انتخاب نمایید.»

 

 

 

جدیدترین مدل پالتو,پالتو دخترانه,مدل پالتو دخترانه,پالتو زمستانی دخترانه

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

مدل پالتو زمستانی زنانه,مدل جدید پالتو زمستانی زنانه

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

عکس لباس زنانه,مدل پالتو,پالتو زمستانی,مدل پالتو زمستانی

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

جدیدترین مدل لباس زمستانی,لباس زنانه,مدل لباس زنانه,تصاویر لباس زنانه

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

سایت مدل و دکوراسیون,مدل جدید لباس,جدیدترین مدل لباس

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

مدل لباس,مدل و دکوراسیون,سایت مدل,سایت مدل و دکوراسیون

مدل های جدید پالتو زمستانی زنانه طرح دار

 

 

منابع : rouzegar.com

jamejamonline.ir


مدل جدید لباس,جدیدترین مدل لباس,جدیدترین مدل لباس زمستانی,لباس زنانه,مدل لباس زنانه,تصاویر لباس زنانه,عکس لباس زنانه,مدل پالتو,پالتو زمستانی,مدل پالتو زمستانی,مدل پالتو زمستانی زنانه,مدل جدید پالتو زمستانی زنانه,جدیدترین مدل پالتو,پالتو دخترانه,مدل پالتو دخترانه,پالتو زمستانی دخترانه

fatemeh.b شنبه 23 آبان 1394
مدل لباس,
9156 نظرات (0)
برچسب ها : مدل لباس , مدل و دکوراسیون , سایت مدل , سایت مدل و دکوراسیون , مدل جدید لباس , جدیدترین مدل لباس , جدیدترین مدل لباس زمستانی , لباس زنانه , مدل لباس زنانه , تصاویر لباس زنانه , عکس لباس زنانه , مدل پالتو , پالتو زمستانی , مدل پالتو زمستانی , مدل پالتو زمستانی زنانه , مدل جدید پالتو زمستانی زنانه , جدیدترین مدل پالتو , پالتو دخترانه , مدل پالتو دخترانه , پالتو زمستانی دخترانه ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام