آموزش ازبین بردن عفونت دندان با شیوه ساده

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ازبین بردن عفونت دندان با شیوه ساده آموزش ازبین بردن عفونت دندان با شیوه ساده

آموزش ازبین بردن عفونت دندان با شیوه ساده

              مجموع :سلامت

 

 

سلامت,سایت سلامت,پزشکی,سایت پزشکی,آموزش های پزشکی,عفونت های دهانی,کاهش عفونت های دهانی,درمان انواع بیماری ها

 عفونت های دهانی,کاهش عفونت های دهانی,درمان انواع بیماری ها

 

روش های قدیمی در ازبین بردن عفونت دندان و لثه ها خیلی موثر است.درست است که علم دندان سازی و دندان پزشکی پیشرفت زیادی داشته است ولی برای تسکین درد دندان و ازبین بردن عفونت های دهانی موثر نبوده است برای همین بیشتر افراد به روش های سنتی و قدیمی رجوع میکنند که خیلی هم کارآمد بوده است

 

 

درمان عفونت دندان بهتر است از راه و روش طبیعی باشد تا عوارضی برای بخش های دیگر بدن به خصوص بخش های داخلی بدن نداشته باشد. از قدیم شنیده ایم که موادی مثل سیر و نمک و گیاهان دارویی برای درمان عفونت دندان و آبسه لثه توصیه شده است که روش تهیه معجون های تسکین دهنده ی درد دندان و از بین بردن عفونت دندان را در این بخش برایتان خواهیم گفت. 

درمان آبسه و عفونت دندان

عصاره گل رز را با آب تازه لیموترش مخلوط کنید و برای چند دقیقه این مخلوط را در دهان نگه دارید و سپس دور بریزید. این عمل را حداقل روزی 3 بار تکرار کنید.

غرغره کردن با آب لیموی تازه و آب ولرم روزی 2 بار علاوه بر از بین بردن بوی بد دهان، شدت ورم را نیز کاهش می دهد.

برای تسکین فوری التهاب و خون ریزی با آب نمک غرغره کنید و یا ضماد زنجبیل و نمک را بر روی لثه قرار دهید.

برای درمان سریع آبسه دندان روزی سه حبه سیر را به اندازه ماش خرد کرده و هر حبه را همراه با یک لیوان آب یا آب عسل میل کنند.

 

 

ساخت معجون برای ازبین بردن عفونت دندان,ازبین بردن عفونت دهان

 

برای از بین رفتن عفونت‎ در دهان و دندان می‎توان یک قاشق مربا خوری عسل را با چند قطره سرکه مخلوط کرده و روی لثه‎ و دندان ها مالید.

 استفاده از نمک به صورت کشیدن روی لثه و دندان بسیار خوب است، مداومت به این کار مفید است و می تواند کمک کننده باشد, در مورد نمک هم مقالات متعددی بیان شده که فوق العاده است.

 

 

ازبین بردن چرک دندان,کاهش چرک دندان,کاهش چرک لثه

 

تورم لثه را می توان با جوشانده هلیله به صورت مضمضه یا پاشیدن پودر عدس ، گشنیز، مورد، صندل سرخ فوفل ، سماق بهبودی بخشید و یا آب برگ تاجریزی ، بارهنگ ، آب برگ خرفه را در دهان نگهداشته و خارج کنند و یا سماق را نرم کوبیده در گلاب حل کرده مضمضه نمایند اگر ورم بهبودی نیافت می توان تخم ریحان یا تخم مرو یا تخم تمرهندی را سائیده در آب اسپرزه ریخته روی قسمت متورم بمالند.

 

 

منبع : نمناک

سلامت دندان,سفید کردن دندان,سالم نگه داشتن دندان,ازبین بردن عفونت دندان,کاهش عفونت دندان,ازبین بردن عفونت لثه,کاهش عفونت لثه,ازبین بردن چرک لثه,ازبین بردن چرک دندان,کاهش چرک دندان,کاهش چرک لثه,ساخت معجون برای ازبین بردن عفونت دندان,ازبین بردن عفونت دهان

برچسب ها : سلامت , سایت سلامت , پزشکی , سایت پزشکی , آموزش های پزشکی , سلامت دندان , سفید کردن دندان , سالم نگه داشتن دندان , ازبین بردن عفونت دندان , کاهش عفونت دندان , ازبین بردن عفونت لثه , کاهش عفونت لثه , ازبین بردن چرک لثه , ازبین بردن چرک دندان , کاهش چرک دندان , کاهش چرک لثه , ساخت معجون برای ازبین بردن عفونت دندان , ازبین بردن عفونت دهان , عفونت های دهانی , کاهش عفونت های دهانی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام