لیست پنج گربه وحشی و شگفت انگیز دنیا

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
لیست پنج گربه وحشی و شگفت انگیز دنیا لیست پنج گربه وحشی و شگفت انگیز دنیا

لیست پنج گربه وحشی و شگفت انگیز دنیا

              مجموع :خواندنی دیدنی


 سرگرمی,سایت سرگرمی,سایت تفریحی,خواندنی دیدنی,سایت خواندنی دیدنی,شیر آفریقایی,پلنگ آفریقایی

در اینجا تعدادی از پلنگ ها و شیر های وحشی که خیلی هم معروف هستند را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.این گربه سانان شگفت انگیزترین و وحشی ترین گربه سانان محسوب میشوند و حتی در ایران نیز از این شیر ها و پلنگ ها هست که متاسفانه رو به انقراض هستند به همین دلیل تعداد اندکی که از این ها باقی مانده را در باغ وحش نگه داری میکنند.

 

 تصاویر شیر وحشی,عکس شیر وحشی,شیر آفریقایی,پلنگ آفریقایی

 

ماربل
یکی از گربه های شگفت انگیز آسیای به خاطر رنگ و البته حالت خاص پوستی که دارد به نام "ماربل" شناخته می شود. "ماربل" در لغت به معنای سنگ مرمری است. این گربه بسیار سخت دیده می شود چرا که کمتر از 10 هزار عدد از آن ها در طبیعت وجود دارد و همچنین بسیار خوب نیز استتار می کنند. این کربه ها در اندازه گربه های خیابانی هستند و از جمله شکارچیان هند و آسیا شناخته می شوند.

پلنگ کبیر,باب کت,اوسلات,شیر غارها,ماربل,شیر وحشی

 

شیر غارها
یکی از بزرگترین شکارچیانی که به مانند او دیگر در میان گربه ها نبوده است شیرغار نام دارد. این شیر در اروپا زندگی می کرده است و وزنش نزدیک به 300 کیلوگرم بوده است. اندازه بی نهایت بزرگ آن باعث می شده تا به راحتی حرکت کند و شکارهای بزرگ را با یک ضربه از بین ببرد. بسیاری از نقش هایی که روی غارها پیدا شده است نشان دهنده این حیوان است که به همه حمله می کرده است.

عکس گربه های وحشی,تصاویر پلنگ وحشی,عکس پلنگ وحشی


اوسلات
"اوسلات" یا " اوکلات" یکی از گربه های بسیار معروف است چرا که شبیه ترین چهره را در میان گربه های بزرگ به گربه های خیابانی دارد. پوست بدن آن ترکیبی از ببر و پلنگ است که آن را قیمتی و زیبا کرده. این گربه در دهه 80 میلادی به علت شکار بی رویه در مرحله نابودی قرار گرفتن ولی به مرور با مراقبت های ویژه تعداد آن ها افزایش یافت. خوراک این گربه نیز به مانند باب کت موجودات متوسط مانند قورباغه و خرگوش است. این گربه بهترین دید در شب را در میان گربه ها دارد.

 

گربه های شگفت انگیز,لیست گربه های وحشی,تصاویر گربه های وحشی

 

باب کت
یکی از گربه هایی که زیستگاهی در آمریکای شمالی دارد و به عنوان یک شکارچی حرفه ای شناخته می شود. این گربه در مناطقی که چوب باشد بیشتر دیده می شود اما در صحراها نیز می تواند زنده بماند. این گربه از خرگوش و موجوداتی با جثه متوسط را شکار می کند. این گربه از نظر اندازه دو برابر گربه هایی است که در خیابان ها دیده می شوند ولی در دسته گربه های بزرگ قرار دارد.

 

سایت خواندنی دیدنی,گربه های وحشی,اسامی گربه های وحشی

 

 

پلنگ کبیر
این روزها بسیاری از پلنگ ها تنها 60 تا 100 کیلوگرم وزن دارند اما در گذشته پلنگ کبیر نزدیک به 150 کیلوگرم وزن داشته است و به نسبت توانایی بیشتری در کشتار داشته است. این پلنگ تا به حال دانشمندان زیادی را در طول تاریخ به خود جذب کرده است و تحقیقات گسترده ای روی آن انجام شده است. پنجه های آن توانایی آن را داشته است که انسان را با یک ضربه از پا اندازد و اصلی ترین محل زندگی اش را در شمال امریکا می دانند. این گربه 11 هزار سال پیش منقرض شده است.

 

منبع : ایران ناز

 

گربه های وحشی,اسامی گربه های وحشی,گربه های شگفت انگیز,لیست گربه های وحشی,تصاویر گربه های وحشی,عکس گربه های وحشی,تصاویر پلنگ وحشی,عکس پلنگ وحشی,پلنگ کبیر,باب کت,اوسلات,شیر غارها,ماربل,شیر وحشی,تصاویر شیر وحشی,عکس شیر وحشی

برچسب ها : سرگرمی , سایت سرگرمی , سایت تفریحی , خواندنی دیدنی , سایت خواندنی دیدنی , گربه های وحشی , اسامی گربه های وحشی , گربه های شگفت انگیز , لیست گربه های وحشی , تصاویر گربه های وحشی , عکس گربه های وحشی , تصاویر پلنگ وحشی , عکس پلنگ وحشی , پلنگ کبیر , باب کت , اوسلات , شیر غارها , ماربل , شیر وحشی , تصاویر شیر وحشی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام