آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه

آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه

              مجموع :عروسك سازي

 

 

کاردستی,سایت کاردستی,ساخت کاردستی,عروسک سازی,آموزش عروسک سازی,ساخت عروسک بچه گانه,ساخت خرگوش,خرگوش پارچه ای,عروسک دست ساز

 

سلام خدمت کاربران عزیز سایت بوی حرم

دراین مقاله میخواهیم آموزش ساخت عروسک خرگوش با استفاده از پارچه را برای شما عزیزان آموزش بدیم

شاید ساخت یک عروسک در نظر شما کار خیلی دشواری باشه ولی اینجوریا نیست و شما میتوانید با استفاده از چند تکه پارچه و پشم یک عروسک شیک و خوشکل برای بچه و نی نی خود درست کنید.

 

 

ساخت عروسک بچه گانه,ساخت خرگوش,خرگوش پارچه ای,عروسک دست ساز

 

چند تکه پارچه و مقداری پشم و دکمه را قبلا آماده کنید.

 

آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه,ساخت انواع عروسک

 

مثل تصاویر زیر تکه های پارچه را به صورت دوتا دوتا برش دهید تا زمینه برای ساخت عروسک خرگوش فراهم شود دقت داشته باشید که اندازه هایی که برش میدهید استاندارد باشند چون ممکن است شما پای عروسک را درازتر از بدنش برش دهید و این موجب میشود عروسک شما از شکل و شمایل خارج شود.

 

آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه,ساخت انواع عروسک

 

بعد از برش دادن پارچه آن ها را به هم بدوزید.پاها را به پا بدوزید و بدن را به بدن.

آموزش ساخت عروسک خرگوش,آموزش ساخت عروسک خرگوش با جوراب

 

برای تزئین بدن عروسک نیز میتوانید کارهای زیادی بکنید مثلا میتوانید برروی آن منجوق دوزی و جواهر دوزی انجام بدین تا خوشکل به نظر برسد.

ما در این قسمت چون وقت زیادی نداشتیم برای آن یک تکه پارچه مربع شکل به قسمت شکم آن میسازیم ولی شما به جای آن میتوانید از کارهای تزئینی دیگر نیز استفاده کنید

 

ساخت عروسک خرگوش,آموزش عروسک خرگوش

 

پارچه آماده شده را به بدن عروسک بدوزید.

 

ساخت عروسک جورابی,ساخت عروسک با جوراب,ساخت عروسک با پارچه

 

بعد از دوخت پارچه تزئینی به بدنه آن نوبت به پر کردن داخل عروسک از پشم میرسه شما باید داخل آن را از پشم پر کنید تا عروسک پف کند.دراین قسمت هم دقت کنید که زیادی داخل عروسک را پر نکنید و سعی کنید در حد استاندارد به آن پشم وارد کنید.

 

آموزش عروسک سازی,سایت عروسک سازی,ساخت عروسک پارچه ای

 

بعد از پر کردن داخل عروسک باید قسمتی که پشم وارد میکردید رو بدوزید

 

کاردستی,سایت کاردستی,ساخت کاردستی,عروسک سازی

 

کار تمام است و عروسک شما آماده شده است فقط برای قسمت چشم ها و دماغ عروسک میتوانید از دکمه و یا منجوق استفاده کنید و یا اگر این دوتا در دسترس نبودند میتوانید با نخ هایی رنگی برای آن دماغ و چشم بدوزید.

 

ساخت عروسک بچه گانه,ساخت خرگوش,خرگوش پارچه ای,عروسک دست ساز

 

امیدواریم از ساخت این عروسک لذت برده باشید.ما در فروشگاه اینترنتی خود سه چهار عروسک خانگی از جمله عروسک های کلاه قرمزی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم لطفا اگر میل به خرید چنین عروسک هایی داشتید از فروشگاه ما خرید کنید تا ضمن خرید یک عروسک با کیفیت از تخفیف طلایی سایت بوی حرم بهرمند شوید.برای وارد شدن به فروشگاه اینترنتی کلیک کنید.

 

 

منبع اختصاصی : boyeharam.ir


 

سایت عروسک سازی,ساخت عروسک پارچه ای,ساخت عروسک جورابی,ساخت عروسک با جوراب,ساخت عروسک با پارچه,ساخت عروسک خرگوش,آموزش عروسک خرگوش,آموزش ساخت عروسک خرگوش,آموزش ساخت عروسک خرگوش با جوراب,آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه,ساخت انواع عروسک

برچسب ها : کاردستی , سایت کاردستی , ساخت کاردستی , عروسک سازی , آموزش عروسک سازی , سایت عروسک سازی , ساخت عروسک پارچه ای , ساخت عروسک جورابی , ساخت عروسک با جوراب , ساخت عروسک با پارچه , ساخت عروسک خرگوش , آموزش عروسک خرگوش , آموزش ساخت عروسک خرگوش , آموزش ساخت عروسک خرگوش با جوراب , آموزش ساخت عروسک خرگوش با پارچه , ساخت انواع عروسک , ساخت عروسک بچه گانه , ساخت خرگوش , خرگوش پارچه ای , عروسک دست ساز ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام