آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی

آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی

              مجموع :آموزش آشپزي

 

 

آموزش آشپزی,اموزش اشپزی,سایت آشپزی,آموزش پخت انواع غذا,آموزش تصویری آشپزی,آموزش گام به گام آشپز,ران کبابی با گوجه,طرز تهیه ران کبابی با گوجه,مواد لازم برای ران کبابی با گوجه,پخت ران کبابی با گوجه,ران کبابی با گوجه گیلاسی,نحوه پخت ران کبابی,آموزش آشپزی,سایت آشپزی,انواع پخت ران مرغ,طرز تهیه مرغ مجلسی

 


 

آموزش آشپزی,سایت آشپزی,انواع پخت ران مرغ,طرز تهیه مرغ مجلسی

 

گوجه گیلاسی یکی از میوه هایی هست که در اکثر غذاها از آن استفاده میشود بخصوص در پخت مرغ که طعمی بخصوص به آن میدهد برای همین ما در این مقاله آموزش پخت کباب مرغ با استفاده از گوجه گیلاسی را برای شما عزیزان آموزش میدهیم امیدواریم از این آموزش راضی باشید.

 

 

مواد لازم برای ران کبابی با گوجه گیلاسی :

* ران مرغ با استخوان و پوست ۹۰۰ گرم
 نمک نصف قاشق چایخوری
 گوجه گیلاسی ۲ فنجان
 سیر بدون پوست ۶ حبه
سرکه بالزامیک یک و نیم قاشق غذاخوری
روغن زیتون یک و نیم قاشق چایخوری
* رزماری تازه ۲ شاخه


* ران مرغ با استخوان و پوست (البته چربی های اضافه را می توانید با چاقو ببرید)
* ۲ شاخه رزماری تازه (یا نصف قاشق چایخوری رزماری خشک)


طرز تهیه ران کبابی با گوجه گیلاسی :
ران مرغ را در یک ظرف مخصوص فر بچینید. این ظرف باید اینقدر جا داشته باشد که بین گوشت ها کمی فاصله ایجاد شود. هر دو طرف مرغ ها را نمک بزنید.

 

 

پخت ران کبابی با گوجه,ران کبابی با گوجه گیلاسی,نحوه پخت ران کبابی

 

فر را با حرارت ۱۹۰ درجه سانتیگراد گرم کنید. گوجه گیلاسی ها را نصف کرده و همراه با سیر در یک کاسه ریخته و روی آن ها سرکه بالزامیک و روغن زیتون بپاشید.

مخلوط گوجه گیلاسی ها را روی تکه های مرغ و اطرافشان بریزید. ما می خواهیم پوست مرغ داخل فر قهوه ای رنگ شود. در آخر رزماری ها را روی گوجه بگذارید. (اگر از رزماری خشک استفاده می کنید، آن ها را با گوجه ها مخلوط کنید)

 

 

طرز تهیه ران کبابی با گوجه,مواد لازم برای ران کبابی با گوجه

 

حالا ظرف را بدون پوشش و درب برای ۴۵ دقیقه داخل فر بگذارید تا زمانی که مرغ ها خیلی خوب سرخ شده و قهوه ای رنگ شوند. بعد از اینکه مرغ ها پختند آن ها را از فر درآورده و بگذارید برای ۵ دقیقه خنک شود. چربی های اضافه مرغ را می توانید با ملاقه بردارید.

 

 

پخت مرغ با گوجه,آموزش پخت مرغ با گوجه,ران کبابی با گوجه

 

این مرغ خوشمزه را می توانید با نان تست، نودل کره ای یا برنج سرو کنید.

 

منبع : novinzi.com

 


پخت کباب,پخت انواع کباب,طرز پخت کباب,پخت مرغ,آموزش پخت مرغ,طرز تهیه مرغ,پخت انواع مرغ,پخت کباب مرغ,آموزش پخت کباب مرغ,آموزش انواع کباب,پخت کباب با گوجه گیلاسی,آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی,آموزش پخت مرغ با گوجه گیلاسی,پخت مرغ با گوجه گیلاسی,پخت انواع مرغ,آموزش پخت انواع مرغ,آموزش تصویری پخت مرغ,پخت مرغ با گوجه,آموزش پخت مرغ با گوجه

برچسب ها : آموزش آشپزی , اموزش اشپزی , سایت آشپزی , آموزش پخت انواع غذا , آموزش تصویری آشپزی , آموزش گام به گام آشپزی , پخت کباب , پخت انواع کباب , طرز پخت کباب , پخت مرغ , آموزش پخت مرغ , طرز تهیه مرغ , پخت انواع مرغ , پخت کباب مرغ , آموزش پخت کباب مرغ , آموزش انواع کباب , پخت کباب با گوجه گیلاسی , آموزش پخت کباب با گوجه گیلاسی , آموزش پخت مرغ با گوجه گیلاسی , پخت مرغ با گوجه گیلاسی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام