آیا روشی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت وجود دارد؟

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آیا روشی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت وجود دارد؟ آیا روشی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت وجود دارد؟

آیا روشی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت وجود دارد؟

              مجموع :آرايش

 

 آرایش و زیبایی,سایت آرایش,آموزش آرایشگری,آموزش آرایش صورت,آرایش انواع صورت,راه حل ازبین بردن جوش صورت,بهترین راه ازبین بردن جوش صورت,راهی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت,بهترین راه ازبین بردن جوش صورت

راهی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت,بهترین راه ازبین بردن جوش صورت

 

یکی از مشکلاتی که جوانان و نوجوانان با آن دست و پنجه نرم میکنند جوش یا آکنه صورت هست که درمانی ندارد ولی با چند روش میتواند جوش صورت را کاهش داد در اکثر مواقع جوش زمانی روی صورت ظاهر میشود که کبد از سینک در بیاید و درآمدن کبد از سینک نیز عوامل متعددی دارد که یکی از این عوامل بلوغ است و موجب میشود که کبد انسان رشد کرده و از اندازه خود بیشتر شود ولی خوراکی هایی مقوی مثل تخم مرغ یا ماست نیز موجب خارج شدن کبد از سینک شده و موجب بروز جوش و اکنه روی صورت میشوند

 

هیچ روشی قطعی برای از بین بردن جوش وجود ندارد. یكی از نگران ترین و متداول ترین مسائل پوستی كه برخی اوقات بسیاری از زنان در زندگیشان از آن رنج می برند، جوش صورت است.
آنها خواه به صورت دانه های چربی، دانه های سفید (برآمدگی هایی كه فاقد چرك و تورم یا به رنگ قرمز است)، جوش ها (ملتهب شده، قرمز، برآمدگی های زیاد كه فاقد چرك است. و خواه به صورت جوش های چرك دار (ملتهب شده، قرمز، برآمدگی های زیادی كه فاقد چرك می باشد)، باشند، عیب های پوستی محسوب می شوند.
تقریبا ۹۵ درصد مردم در خلال زندگی خود جوش می زنند. این بی نظمی می تواند كم یا زیاد صورت بگیرد و حتی می تواند به خاطر ترس زیاد به وجود بیاید و در سنین ۱۱ الی ۵۰ سال اتفاق بیافتد.
● سه مطلب در مورد جوش

 

 

راه حل ازبین بردن جوش صورت,بهترین راه ازبین بردن جوش صورت

 

 

▪ اولین و در درجه نخست شما نیاز به بیش از سه روش در مورد درمان جوش دارید، زیرا نه تنها آنها مانع یا برطرف كننده جوش هستند، بلكه این روش ها می توانند موجب رفع كامل مشكلات پوستی شوند.
▪ دومین روشی كه موجب ایجاد جوش صورت می شود پوست تمیز است. بدبختانه ایده های غلط كه باعث بیش از اندازه پاك كردن صورت با صابون ها و پاك كننده های قوی، موجب به وجود آمدن جوش شده و تنها خطر حساسیت زیاد و خشكی و عدم ممانعت از جوش را افزایش می دهند. صابون ها و پاك كننده ها نه تنها موجب بسته شدن منفذه ها می شوند بلكه معمولا موجب تركیدن جوش ها می شود واقعیت آن است كه پاك كننده های ملایم مراقبت پوست خطر تركیدن جوش را به همراه دارند.
▪ سوم اینكه تصور می شود برخی از محصولات موجب به وجود آمدن جوش می شوند. به هر حال زمانی كه جوشی را در صورتتان می بینید نمی توانید آن را فراموش كنید. بیشتر جوشها پس از استفاده از لوازم آرایش یا برخی از انواع دیگری كه محرك هستند یا به خاطر حساسیت به وجود می آیند) كه روی سطح پوست مشخص می شوند، حداقل دو یا سه هفته باقی می مانند. در حقیقت جوشی كه از منفذی بیرون می زند طول می كشد تا از بین برود. با وجود آن كه مرحله از بین رفتن جوش طولانی است اما اگر شما نفهمید و یاد نگیرید چگونه آن را از بین ببرید، نمی توانید كاملا موجب عدم عود شدن جوش ها شوید. اگر تنها به جوش ها توجه كنید متوجه می شوید كه جوش هایی كه ایجاد شده اند، متوقف نمی شوند.

 

ازبین بردن آکنه صورت,کاهش آکنه صورت,صابون جوش,صابون ضد جوش

 

 

● چه دلایلی موجب به وجود آمدن جوش ها می شود؟
دلیل واقعی تركیدن جوش ها چیست؟ چندین عامل وجود دارد كه یك به یك به وجود آمدن جوش ها كمك می كند.
۱) فعالیت هورمونی
۲) تولید مجدد چربی با غده چربی
۳) سلول های نامنظم پوست یا از بین رفتن سلول های مرده پوست، كه هم در سطح پوست و هم در داخل منفذ پوست هستند.
۴) باكتری به وجود آمده در منفذ پوست
گرچه دلیل كمی وجود دارد كه باكتری موجب ایجاد جوش می شود اما دلیل برخی از جوش ها به هر حال باكتریست.
۵) واكنش های مواد تحریك كننده یا حساسیت به لوازم آرایش، غذاهای خاص (ندرتا)، یا داروها
داخل یك غده چربی نوعی از باكتری (گونه ای از باكتری های گرم مثبت كه به صورت ساپروفیت در بدن انسان، حیوانات و جامدات وجود دارند) یا Pacnes كه محیطی برای رشد جوش است وجود دارد ، سلول های مرده پوست و چربی زیاد ، در غده چربی شرایطی را برای جوش فراهم می كند كه باعث می شود خوب رشد كند.
همان گونه كه جوش ها دوباره ایجاد می شوند، تحریك و التهاب پوست اتفاق می افتد این خود پاسخ سوال چرا اكثر جوش ها قرمز و متورم می شوند، است. هر فولیكول مو به وسیله یك غده چربی رشد می كند. تركیب غده چربی و فولیكول مو را مجرا می نامند كه همانند یك منفذ محسوب می شود.

 

کاهش دادن جوش صورت,درمان قطعی جوش صورت,ازبین بردن آکنه,آکنه صورت

 

 

زمانی كه همه چیز خوب پیش می رود چربی به آرامی منفذ را ترك كرده و به تدریج روی سطح پوست تركیب می شود، این امر موجب نگهداشتن رطوبت و نرمی سطح پوست می شود. اما زمانی كه همه چیز خوب پیش نمی رود، همچنین زمانی كه منفذ با چربی و سلول های پوست مرده و باكتری بسته شود، جوش بیرون می زند.
زمانی كه بدن شما چربی بسیار زیادی تولید می كند، معمولا سلول های پوست مرده روی سطح پوست یا داخل منفذ از بین نمی روند و آنها می توانند به همدیگر پیوسته و مانع از خروج از طریق منفذ شوند.
همه این چربی های زیاد و سلول های پوست مرده مثل یك ماده سفید و نرم كه منفذ را می پوشاند یكپارچه می شوند. این التهاب و چربی زیاد باعث می شود دیوار دانه چربی جدا شده و مواد (چربی باقی مانده های سلول، باكتری و تمام مواد) داخل اطراف این بافت پوست بریزد. در این زمان مصونیت بدن پاسخ می دهد، و برای كمك به ترمیم (باعث تورم می شود) چرك را به محیط ملتهب می فرستد در نتیجه بدن شما جوش می زند.

 

 

 

منبع : ویستا

 ازبین بردن جوش,کاهش جوش,عوامل جوش صورت,دلایل اصلی جوش صورت,کاهش دادن جوش صورت,درمان قطعی جوش صورت,ازبین بردن آکنه,آکنه صورت,ازبین بردن آکنه صورت,کاهش آکنه صورت,صابون جوش,صابون ضد جوش

برچسب ها : آرایش و زیبایی , سایت آرایش , آموزش آرایشگری , آموزش آرایش صورت , آرایش انواع صورت , ازبین بردن جوش , کاهش جوش , عوامل جوش صورت , دلایل اصلی جوش صورت , کاهش دادن جوش صورت , درمان قطعی جوش صورت , ازبین بردن آکنه , آکنه صورت , ازبین بردن آکنه صورت , کاهش آکنه صورت , صابون جوش , صابون ضد جوش , راه حل ازبین بردن جوش صورت , بهترین راه ازبین بردن جوش صورت , راهی قطعی برای ازبین بردن جوش صورت ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام