آموزش تزئین تل با بافتنی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش تزئین تل با بافتنی آموزش تزئین تل با بافتنی

آموزش تزئین تل با بافتنی

              مجموع :ساخت تل

 

 

 

آموزش تل زنانه,تزئین تل,تزئین تل با بافتنی,بافت تل با نخ,ساخت تل با نخ

آموزش تل سر زنانه,آموزش تل زنانه,تزئین تل,تزئین تل با بافتنی,بافت تل با نخ,ساخت تل با نخ

 

ساخت تل و یا گل سر با روش های مختلفی میتواند انجام شود تزئین تل نیز روش های مختلفی دارد ما در اینجا میخواهیم تل را با استفاده از بافت درست کنیم تا زیبایی بخصوصی داشته باشد شما میتوانید برای ساخت این تل از کامواهای رنگی در رنگ های دلخواه خود استفاده کنید و برای راحتی کار نیز میتوانید از کامواهای ضخیم یا کلفت استفاده نمایید.

 

وسایل مورد نیاز برای بافتن تل :

تل ساده

کاموا به رنگ‌های شاد و دلخواه خودتان

قیچی

چسب حرارتی

 

ساخت تل زنانه,ساخت گل سر زنانه,آموزش گل سر زنانه,آموزش تل سر زنانه

 

مرحله اول :

شما به کامواهای زیاد و خوشرنگی برای بافتن روی این تل زیبا احتیاج دارید پس تمام سلیقه‌تان را برای انتخاب رنگ‌ها و بافتن آنها به کار ببرید. در قدم اول طول کامواهای مورد نظر خودتان را دوبرابر اندازه تلی که برای روی سرتان انتخاب کرده‌اید اندازه بزنید. تعداد و قطر کامواهایی را هم که کنار هم قرار می‌دهید بستگی به ضخامت مورد نظر شما دارد. هر چه بافت کلفت تری بخواهید تعداد نخ کاموای بیشتری را باید کنار هم قرار دهید.

 

آموزش ساخت انواع گل سر,آموزش ساخت تل سر زنانه,آموزش ساخت گل سر زنانه

 

مرحله دوم :

کامواهای هم اندازه بریده و کنار هم قرار داده شده را مرتب کنید و یک رنگ کاموا مشخص را انتخاب و آن را به دور سر نوک کامواهای مرتب شده ببندید و محکم کنید. سعی کنید تا قطر نیم سانتی‌متر چند مرتبه نخ خود را در اطراف دسته کاموا بپیچید و در انتها گره محکمی بزنید.

 

ساخت انواع تل,آموزش ساخت انواع تل,ساخت انواع گل سر

 

مرحله سوم :

بعد از آماده شدن دسته کامواهای‌تان، آن را به ۳ دسته نازک‌تر تقسیم کرده و شروع به بافتن آنها کنید. دقت کنید که طول بافت کاموای شما کوتاه‌تر یا بلندتر از تل مورد نظرتان نشود و به محض رسیدن به اندازه دقیق و مناسب تل از بافتن دست بکشید و انتهای بافت‌تان را با نخ یا کاموایی به رنگ متفاوت دور آن بپیچید و خوب گره بزنید.

 

بافت تل سر,بافت تل,بافت گل سر,گل سر,گلسر,تل سازی,آموزش تل سازی

 

مرحله چهارم :

بعد از پایان مرحله بافتن دو سر بافت خود را درست و محکم به دفعات با نخ بپیچید و مسدود کنید و بعد دو سر بافت را روبه‌روی هم قرار داده تا از میزان بودن آنها مطمئن شوید.

با چسب تفنگی داغ روی تل را به چسب آغشته کنید و به آرامی و با دقت تمام بافت خود را کم کم روی آن قرار دهید تا به درستی و صاف روی آن قرار گیرد. بعد از چسباندن در جایی دور از گرما اجازه دهید تا خشک شود. شما می‌توانید برای زیباتر شدن تل‌تان از روبان یا پاپیون در انتهای بافت استفاده کنید.


منبع، پورتال آسمونی

 

آموزش تل و گل سر,آموزش تل سازی,ساخت تل,ساخت تل دخترانه,ساخت گل سر,آموزش ساخت گل سر,بافت تل سر,بافت تل,بافت گل سر,گل سر,گلسر,تل سازی,آموزش تل سازی,ساخت انواع تل,آموزش ساخت انواع تل,ساخت انواع گل سر,آموزش ساخت انواع گل سر,آموزش ساخت تل سر زنانه,آموزش ساخت گل سر زنانه,ساخت تل زنانه,ساخت گل سر زنانه,آموزش گل سر زنانه

برچسب ها : آموزش تل و گل سر , آموزش تل سازی , ساخت تل , ساخت تل دخترانه , ساخت گل سر , آموزش ساخت گل سر , بافت تل سر , بافت تل , بافت گل سر , گل سر , گلسر , تل سازی , ساخت انواع تل , آموزش ساخت انواع تل , ساخت انواع گل سر , آموزش ساخت انواع گل سر , آموزش ساخت تل سر زنانه , آموزش ساخت گل سر زنانه , ساخت تل زنانه , ساخت گل سر زنانه ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام