آموزش لاغر شدن با طب سنتی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش لاغر شدن با طب سنتی آموزش لاغر شدن با طب سنتی

چگونه با طب سنتی لاغر شویم؟

              مجموع :ورزش

 

 

لاغر شدن به صورت طبیعی,لاغری با طب سوزنی,لاغر شدن با طب,تاثیر طب سوزنی بر لاغری

ورزش,سایت ورزش,لاغری,زیبایی اندام,داشتن اندام زیبا,داشتن اندام لاغر,لاغری در یک ساعت,لاغری طبیعی,لاغر شدن به صورت طبیعی,لاغری با طب سوزنی,لاغر شدن با طب,تاثیر طب سوزنی بر لاغری

 

 

لاغر شدن موضعی با طب سوزنی و طب سوجوک:

چاقی معمولا به دلیل عوامل ژنتیکی و خوردن بیش از حد بوجود می آید و علت حدود 95 درصد چاقی ها می باشد. هدف اصلی کاهش وزن به روش طب سوزنی نیز درمان همین مشکل می باشد. 
لاغری موضعی برای چاقی موضعی مناسب است. ممکن است شما بخواهید اندازه شکم، باسن، صورت یا ران های خود را کاهش دهید. روش کاهش وزن با طب سوزنی و طب سوجوک، درمان موضعی چاقی قسمت های مختلف بدن را به شما پیشنهاد می کند.
چطور طب سوزنی جهت کاهش وزن، می تواند شما را حیات دوباره ببخشد:
استفاده از طب سوزنی برای کاهش وزن برای بیشتر کسانی که تحت این درمان قرار می گیرند، موثر است. علت آن که این روش می تواند باعث شود تا فرد به راحتی وزنش را کاهش دهد این است که این روش باعث می شود بدن راحت و ریلکس شده، استرس و اضطراب را کاهش می دهد و از پرخوری فرد جلوگیری می کند. 
طب مدرن روش های مختلفی را برای کاهش وزن به صورت طبیعی و بدون نیاز به انجام عمل جراحی خطرناک، را ارائه کرده است. ولی طب چینی دریچه ای جدید به روی تمام مردم جهان باز کرده است. در استرالیا، کلینیک های طب سوزنی چینی در هر منطقه ایجاد شده اند و انجام انواع روش های درمانی از جمله طب سوزنی و طب گیاهی چینی را به مشتریان خود ارائه می دهند. 
طب سنتی چینی به مدت هزاران سال در چین و دیگر مناطق آسیای شرقی مورد استفاده بوده است. ولی با این حال تنها در سالهای اخیر بوده است که دنیای غرب با این روش و شیوه درمانی آشنا شده است و این روش درمانی همچنان بیماران را با توانایی ها و قابلیت هایش در درمان بیماری ها متعجب و حیرت زده می کند.
چگونه لاغر شویم؟,چگونه اندامی مناسب داشته باشیم؟,لاغری طبیعی
طب سوزنی یکی از روش های درمانی می باشد که از طب سنتی چینی گرفته شده است. طب سوزنی در واقع باعث بهبود سلامت کلی بدن و کاهش درد و رنج بیمار از جمله گردن درد می باشد. این طب همچنین به برطرف شدن مشکلات دیگر از جمله نا باروری و بی خوابی نیز کمک می کند. 
اخیرا استفاده از طب سوزنی جهت کاهش وزن به دلیل آنکه فواید بسیار دیگری نیز به غیر از کاهش وزن دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. نقاط و نواحی مختلفی در بدن و بر روی هر عضو و اندام به نام نقاط مخصوص طب سوزنی وجود دارند که متخصص طب سوزنی می تواند با استفاده از آنها به کاهش وزن شما کمک کند. به این شکل این روش به بدن شما اجازه می دهد که انرژی حیاتی را از طریق مجراهای مخصوص انرژی دوباره در بدن پخش کرده و تعادل انرژی و هماهنگی کلی میان دستگاه های بدن را باز گرداند. 
زمانی که شما بدن تان را سم زدایی کنید، مواد شیمیای مضر و سمومی که از غذاها و عمل کرد ناصحیح سیستم گوارش روزانه در بدن بوجود آماده است، از بین رفته و دفع می شوند. این یعنی بدن شما مدتی راحت خواهد بود و به اعضای داخلی بدن تان مدتی استراحت، که برای آنها لازم است، می دهد. در واقع شما پس از انجام درمان، احساس آسایش و رهایی می کنید و ریلکس می شوید. 
انجام طب سوزنی برای کاهش وزن باعث سلامت کلی بدن می شود که کمتر روشی وجود دارد که قادر به انجام چنین کاری باشد. به دلیل فعالیت غدد درون ریز و تاثیر انجام طب سوزنی، شما احساس آسایش و آرامش خواهید داشت. در نتیجه با استفاده از طب سوزنی در کنار رژیم غذایی متعادل و مناسب و فعالیت و ورزش، می توانید در کمترین زمان ممکن به وزن دلخواه تان دست پیدا کنید.

 
 
 
 
 
 
درمان با طب سوجوک اط طریق کف دست و پا برای کاهش وزن:
 

درمان در سیستم انطباق سوجوک یا طب سوزنی کره ای شامل پیدا کردن نقطه یا نقاط حساس مرتبط به عضو مربوطه داخلی بدن برای افزایش متابولیسم چربی سوزی و خروج مایعات و بلغم اضافی از طریق سیستم ادراری و کنترل وزن از طریق نقاطی در کف دست و پا (مانند عکس نمونه که اعضای بدن با کف دست و پا منطبق و مربوط است) و سپس تحریک آن نقطه به کمک وسایل درمانی سوجوک شامل پروب‌های فلزی، مغناطیس (مگنت)، سوزن و موکسا است.
سیستم انرژی‌ها برای درمان چاقی و کنترل وزن در طب سوجوک:
دومین سیستم درمانی در سوجوک سیستم انرژی‌های بدن است که مفاهیم مریدین‌ها و چاکراه ها در آن اهمیت دارد.در سیستم انرژی، انتقال انرژی از طریق کانال‌های انرژی یعنی مریدین‌ها و چاکراههاست.مریدین مفهومی است که به کانال‌های انرژی بدن گفته می‌شود. انرژی از طریق کانال‌های انرژی (مریدین) در کل بدن پخش می‌شود.
از آن‌جا که تمام قسمت‌های بدن را می‌توان در کف دست جدا و نشان داد، نه‌تنها انعکاس تمام قسمت‌های بدن در کف دست وجود دارد، بلکه انعکاس ساختارهای متافیزیکی نیز در آن دیده می‌شود. بنابراین می‌توانیم مسیر این مریدین‌ها و چاکراهها را در کف دست پیدا کنیم و از طریق آن‌ها می‌توانیم ساختار انرژتیک قسمت‌های مختلف بدن را از فاصله‌ی زیاد کنترل کنیم، تقریباً همانند سیستم انطباق که با کمک نقطه‌ی انطباق روی ارگان‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذاشتیم و البته با تکنیکی متفاوت.


آموزش لاغر شدن,آموزش لاغری در یک هفته,شیوه های لاغر شدن,راه های لاغر شدن
 
تاثیر مثبت طب سوزنی بر کاهش وزن
 
 
 
 
 
 
 
بیشتر ما رژیم های غذایی شناخته شده را امتحان کرده ایم که در نهایت موفقیت آمیز نبوده و وزنمان دوباره افزایش یافته و حتی گاهی بیشتر از قبل نیز شده است. به نظر می رسد که میزان تلاش برای لاغر شدن اهمیتی ندارد و در نهایت ما موفق نخواهیم شد. متاسفانه سطح سلامت و طول عمر ما در حال تغییر است و ما انرژی مورد نیاز برای بهره بردن از از حداکثر طول عمرمان را نداریم. روش ها و رژیم های غربی تاثیری ندارند چرا که بسیاری از آنان شامل عادات غذایی نادرست و مجبور کردن ما به انجام ورزش و تمرین فیزیکی، حتی زمانی که به آن علاقه ای نداریم، است. ولی در این بین طب سوزنی چینی برای کاهش وزن و حفظ تعادل بدن، روشی متفاوت در پیش می گیرد که بر اساس ارتباط بین کاهش وزن و روش طب سوزنی می باشد. 
 باید این حقیقت را پذیرفت. رژیم های زود گذر و کوتاه مدت در نهایت تاثیری ندارند و عملی نیستند. در بهترین حالت با گرفتن این رژیم ها وزن ما مرتبا کاهش و افزایش می یابد که به هیچ وجه برای بدن مفید نیست. این نوع رژیم ها بدن را مجبور به تحمل روش هایی می کنند که از نظر جسمی و از نظر روحی قابل ادامه دادن و نگه داشتند نیستند. همه ما این روش ها را امتحان کرده ایم تا جایی که دیگر خسته شده ایم. همه ما هنرمندان و افراد مشهور زیادی را دیده ایم که با خرج هزینه های هنگفت و استخدام یک ورزکار خصوصی برای مدتی در کاهش وزن موفق بوده اند ولی در نهایت دوباره وزن شان افزایش یافته است. ما به دنبال روشی هستیم که وزن اضافی ما را از بین برده و ما را همیشه از دست آن خلاص کند. شاید طب سوزنی درمان مناسب برای این کار باشد.

داشتن شکم لاغر,لاغر کردن شکم,آب کردن چربی شکم,اب کردن چربی بدن
انجام تحقیق و مطالعه بر روی طب سوزنی کاهش وزن در جامعه و فرهنگ غرب رایج تر شده است. مجله علمی "The journal of Medical Acupuncture" (مجله طب سوزنی) در سال 2003 مقاله ای را منتشر کرد ه بود که نشان می داد کسانی که طب سوزنی دریافت کرده اند 3 برابر کاهش وزن بیشتری داشته اند. مطالعه دیگری که در دانشگاهی در استرالیا در سال 1998 انجام شد نشان داد که کسانی که بر روی آنها طب سوزنی انجام شده است، کاهش میل و کاهش وزن را تجربه کرده اند در صورتی که این مساله در مورد دیگر افراد مورد آزمایش (که از طب سوزنی استفاده نکردند) صدق نمی کرد. حجم مطالعات انجام شده در این زمینه همچنان در حال افزایش است و همه آنها نتایج مثبت در مورد احتمال کاهش وزن در صورت استفاده از طب سوزنی را گزارش کرده اند. 
 
 
 
 
 
 
 
طب سوزنی در لاغری چطور عمل می کند؟
 
 استفاده از طب سوزنی در کنار استفاده از ترکیب مخصوصی از غذاها و گیاهان بر روی دستگاه گوارش، عصبی و سیستم غدد بدن ما تاثیر می گذارد و باعث کاهش میل به غذا و افزایش متابولیسم می شود. این ها همگی کارهایی هستند که به کاهش وزن کمک می کنند:
•کنترل پر خوری و فرو نشاندن اشتها
•پر انرژی کردن بدن
•تنظیم عملکرد بدن
•کاهش اضطراب
تنها کافی است نتایج استفاده از طب سوزنی را با رژیم های دیگری که قبلا استفاده کرده اید مقایسه کنید تا متوجه شوید که واقعا می توانید مشکل اضافه وزن تان را برای همیشه حل کنید.

طبق نظریه‌ی چینی‌ها در بدن ۱۲ مریدین داریم که در سمت راست و چپ بدن قرار می‌گیرند. انرژی چی(Qi) در مریدین‌ها جریان پیدا می‌کند و از طریق آن‌ها به تمام قسمت های بدن می‌رسد. تا زمانی که این انرژی درون کانال‌ها جریان دارد  و در حرکت کامی و بدون گیر است ،شخص زنده است دچار بیماری نمی شود و تعادل در وزن و زیبایی پوست نیز حفظ می شود.
در سوجوک بیماری از طریق تحریک نقاطی در دست و پا درمان می شود،معمولا با سوزن های خیلی ظریف و بی درد در نقاطی از کف دست و پا می توان ارگان یا عضو و یا غدد تولید هورمونهای مورد نیاز بدن را تحریک کرده تا انرژی ها به گردش درآیند و با بر طرف کردن گیر هایی در مسیر حرکت انرژی و خون ، به درمان مورد نظر جسمی اقدام کنیم و بعد از چند جلسه تغییرات درمانی خود را کاملا ملموس احساس می کنیم.در حقیقت برای افزایش سوخت و ساز چربی هایی که در بدن حتی دیگر با ورزش کردن نیز کاهش پیدا نمی کنند و وزن بعد از مدتی ثابت می ماند می توانیم در کنار طب سوزنی از سوجوک تراپی هم استفاده کنیم.البته در زیبایی پوست و بیماری زنان نیز از روش سوجوک یا طب سوزنی کره ای استفاده می شود.
چه افرادی می توانند برای لاغری موضعی و کاهش سایز و درمان چاقی مراجعه نمایند:

1- کوچک کردن و لیفت شکم به خصوص بعد از بارداری

2- کاهش سایز پهلو ها به طور موضعی

3- لیفت پوست بدن

4- لاغری بدن شامل بالاتنه و پایین تنه

5- کاهش سایز سینه ها

6-  کاهش سایز باسن


لاغری در یک هفته,آموزش لاغر شدن,راه سریع برای لاغر شدن,لاغری با طب سنتی,لاغر شدن با طب سنتی,داشتن شکم لاغر,لاغر کردن شکم,آب کردن چربی شکم,اب کردن چربی بدن,آموزش لاغر شدن,آموزش لاغری در یک هفته,شیوه های لاغر شدن,راه های لاغر شدن,چگونه لاغر شویم؟,چگونه اندامی مناسب داشته باشیم؟
برچسب ها : ورزش , سایت ورزش , لاغری , زیبایی اندام , داشتن اندام زیبا , داشتن اندام لاغر , لاغری در یک ساعت , لاغری در یک هفته , آموزش لاغر شدن , راه سریع برای لاغر شدن , لاغری با طب سنتی , لاغر شدن با طب سنتی , داشتن شکم لاغر , لاغر کردن شکم , آب کردن چربی شکم , اب کردن چربی بدن , آموزش لاغری در یک هفته , شیوه های لاغر شدن , راه های لاغر شدن , چگونه لاغر شویم؟ ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام