نکته های مهم در مورد آرایش انواع لب

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
نکته های مهم در مورد آرایش انواع لب نکته های مهم در مورد آرایش انواع لب

نکته های مهم در مورد آرایش انواع لب

              مجموع :آرايش لب

 

 

 

برجستگی لب‌ها,بزرگتر كردن لب,استفاده از خط لب,رنگ خط لب‌,كشیدن خط لب

آموزش آرایشگری,میکاپ صورت,آموزش میکاپ صورت,آرایش انواع صورت,میکاپ انواع صورت,نكته‌های‌ ریز آرایشی,آرایش درست,آرایش لب ها,لب باریک,لب پهن,برجستگی لب‌ها,بزرگتر كردن لب,استفاده از خط لب,رنگ خط لب‌,كشیدن خط لب

 

 

لب‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند و به راحتی می‌توان با گریم و آرایش درست، حالت لب‌ها را تغییر و به آنها فرمی شكیل داد. برای این كار تكنیك‌های استفاده از خط لب را بدانید. البته این كار، كار ساده‌ای نیست و خیلی از خانم‌ها نمی‌دانند كه چگونه از خط لب استفاده كنند تا لب‌هایی زیبا داشته باشند.خانم حسینی، كارشناس آرایشگری در اینجا به شما راه‌های آسان و طلایی حجیم كردن لب‌ با خط لب را آموزش می‌دهد.

لب باریك یا لب پهن
در مورد لب‌های پهن و درشت لازم نیست كه خط لب خارج از خط اصلی لب كشیده شود بلكه آن را در جای خود كشیده و رژ بزنید. فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بكشید. تفاوت كشیدن خط سفید لب‌های پهن با لب‌های باریك در این است كه در مورد لب‌های باریك خط سفید كاملی در زیر لب پایین كشیده خواهد شد اما در مورد لب‌های پهن تنها این خط سفید در وسط لب كشیده می‌شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.


 

میکاپ انواع صورت,نكته‌های‌ ریز آرایشی,آرایش درست,آرایش لب ها,لب باریک,لب پهن

 

لب باریك‌ها خط سفید یادتان نرود
اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لب‌ها بیشتر شده و بزرگ‌تر دیده شوند، بهتر است برای لب‌های باریك حتما اول از یك مداد لبی كه كمی پررنگ‌تر از رژلب‌تان است استفاده كرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بكشید، سپس با انگشت رنگ مداد را روی كل لب پخش كنید و بعد رژلب‌تان را بزنید. این كار باعث می‌شود لب‌های شما پهن‌تر نشان داده شود. كاری كه برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می‌دهید این است كه با یك مداد سفید خطی كامل و تنها زیر لب و پایین خط لب‌تان بكشید.

 

چند نكته در استفاده از خط لب
* رایج‌ترین راهی كه برای بزرگ‌تر كردن لب با خط لب وجود دارد و بیشتر خانم‌ها از آن مطلع هستند، كشیدن خط لب یك اینچ بالای لب است كه البته باید با اصول كشیده شود.

* نكته دیگری كه باید رعایت كنید این است كه به هیچ عنوان رنگ خط لب‌تان با رنگ رژلبی كه استفاده می‌كنید تفاوت نداشته باشد. شما خط لب را برای برجسته كردن لب و بزرگ كردن آن استفاده می‌كنید، اگر رنگ مدادی كه استفاده می‌كنید با رنگ رژتان تفاوت داشته باشد، شما نمی‌توانید به این خواسته دست پیدا كنید.

 

 

آموزش آرایشگری,میکاپ صورت,آموزش میکاپ صورت,آرایش انواع صورت

 

 

* سعی كنید از مداد لب‌های نرم برای كشیدن خط لب استفاده كنید؛ مداد لب‌های مومی بهترین گزینه هستند چون به آرامی روی لب حركت می‌كنند و لب را زخم نمی‌كنند.

* بهتر است از مداد لب مات استفاده كنید تا اگر قسمتی را اشتباه كشیدید به راحتی بتوانید آن را پاك كنید.

* خط لب را به آرامی و ابتدا دور تا دور لب‌تان بكشید و سپس به قسمت‌های داخلی لب هم گسترش دهید. سعی كنید تمام لب‌تان را خط لب بكشید تا در صورت پاك شدن رژ از روی لب‌ همچنان رنگ خط لب روی لب‌تان باقی مانده باشد.

 


 

 

 

 

منبع:مجله زندگی ایده آل

 

آرایش صورت,سایت آرایش,آرایش و زیبایی,آرایش لب,آموزش آرایش لب,میکاپ لب,میکاپ انواع لب,آرایش انواع لب,زیر سازی در آرایش,زیر سازی آرایش لب,زیر سازی آرایش,نکات مهم آرایش لب,نکته های مهم در آرایش لب,سایت آرایشگری

برچسب ها : آرایش صورت , سایت آرایش , آرایش و زیبایی , آرایش لب , آموزش آرایش لب , میکاپ لب , میکاپ انواع لب , آرایش انواع لب , زیر سازی در آرایش , زیر سازی آرایش لب , زیر سازی آرایش , نکات مهم آرایش لب , نکته های مهم در آرایش لب , سایت آرایشگری , آموزش آرایشگری , میکاپ صورت , آموزش میکاپ صورت , آرایش انواع صورت , میکاپ انواع صورت , نكته‌های‌ ریز آرایشی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام