آموزش بافت تاپ زنانه مجلسی با نقشه

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش بافت تاپ زنانه مجلسی با نقشه آموزش بافت تاپ زنانه مجلسی با نقشه

آموزش بافت تاپ زنانه مجلسی با نقشه

              مجموع :اموزش بافتني

 

 

 بافت تاپ,بافت تاپ زنانه,الگوی تاپ زنانه,بافت لباس زنانه

نقشه بافت تاپ زنانه,آموزش گام به گام قلاب بافی,آموزش گام به گام بافتنی,آموزش مرحله به مرحله بافتنی,سایت بافتنی,سایت قلاب بافی

 

 

آموزش بافت تاپ مجلسی :

سایز 36

ابریشم اسپرت سبز 200 گرم  

میل شمارۀ 5/2

حلقۀ طلایی یک عدد

این لباس یک تکه بافته می‌شود. ( پیش و پشت)

بافت لباس را را از بالا با 11دانه شروع می‌کنیم. 4سانتی‌متر طبق نقشه، حاشیه را می‌بافیم. سپس برای هر طرف 5 دانه حاشیه در نظر می‌گیریم و با یک دانۀ وسط بافت را آغاز می‌کنیم. حاشیه‌ها تا حلقه ادامه دارد ولی یک دانۀ وسط یک رج درمیان در طرفین اضافه می‌شود و تا آخر لباس ادامه پیدا می‌کند.

وقتی یک دانه به 9دانه رسید، نقشه را شروع می‌کنیم. در نقشه، کادری وسط آن نشان داده شده که تا آخر لباس به همان ترتیب بافته خواهد شد:(ژته/ یکی زیر/ ژته/ یکی زیر/ ژته/ یکی زیر/ ژته) این بافت باعث گردی پایین لباس می‌شود. نکتۀ دیگر نقشه 3تا یکی اول و آخر نقشه است که آن هم تا آخر بافت به همین ترتیب ادامه دارد.

 

الگوی بافت تاپ زنانه,نقشه بافت لباس زنانه,نقشه بافتنی


تکۀ توری لباس از شروع (یک دانه) تا آخر به هر بلندی که مایلید، یک رج در میان در طرفین آن طبق نقشه قبل و بعد از شروع نقشه (3تا یکی) اضافه می‌شود. وقتی دانه‌ها به 61دانه رسید، 5دانۀ حاشیه‌های طرفین لباس را به سنجاق گرفته، سپس برای پشت لباس هر طرف (دو طرف 61دانه) 30دانه سرمی‌اندازیم. در الگو تکه‌ها جداگانه ترسیم شده تا ترتیب بافت بهتر نشان داده شود. 30دانۀ طرفین را به 2قسمت 15تایی تقسیم کرده، و هر قسمت را از یک طرف یک رج در میان اضافه کنید. قسمت‌های 15تایی مانند کلاه کپی جهت اضافه کردن از یک طرف است تا در انتهای قسمت توری لباس 203دانه و هر قسمت 15تایی 82دانه شود. بلندی این لباس به دلخواه است.

حاشیه‌هایی را که به سنجاق گرفتید، هرکدام را به طول 40سانتی متر ببافید. سپس حاشیۀ بافته شده را به 30دانه‌ای که برای پشت لباس سرانداخته بودید، دوخته و بقیه حاشیه، برای بندی که پشت لباس گره می‌خورد.(طبق الگو)

 

بافت لباس,آموزش لباس بافی,لباس قلاب بافی,تاپ قلاب بافی


برای بندهای جلوی لباس، 5دانه سرانداخته و هرکدام را40سانتی‌متر می‌بافیم. سپس یک سر آن را دور حلقۀ فلزی و سر دیگر را به پشت لباس می‌دوزیم. (طبق الگو)

برای حاشیۀ پایین لباس از طرح قلاب بافی استفاده شده که در الگو توضیح داده شده است.

 

گرآوری : boyeharam.ir

منبع : کوک


آموزش بافتنی,اموزش بافتنی,آموزش قلاب بافی,اموزش قلاب بافی,بافت لباس زنانه,آموزش بافت لباس زنانه,اموزش بافت لباس زنانه,بافت تاپ زنانه,آموزش بافت تاپ زنانه,اموزش بافت تاپ زنانه,بافت تاپ,آموزش بافت تاپ,اموزش بافت تاپ,نقشه بافت لباس زنانه

برچسب ها : آموزش بافتنی , اموزش بافتنی , آموزش قلاب بافی , اموزش قلاب بافی , بافت لباس زنانه , آموزش بافت لباس زنانه , اموزش بافت لباس زنانه , بافت تاپ زنانه , آموزش بافت تاپ زنانه , اموزش بافت تاپ زنانه , بافت تاپ , آموزش بافت تاپ , اموزش بافت تاپ , نقشه بافت لباس زنانه , نقشه بافت تاپ زنانه , آموزش گام به گام قلاب بافی , آموزش گام به گام بافتنی , آموزش مرحله به مرحله بافتنی , سایت بافتنی , سایت قلاب بافی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام