آموزش ساخت سبد پیک نیک با چمدان قدیمی

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت سبد پیک نیک با چمدان قدیمی آموزش ساخت سبد پیک نیک با چمدان قدیمی

آموزش ساخت سبد پیک نیک با چمدان قدیمی

              مجموع :سرگرمي

 

تعمیر چمدان قدیمی,آموزش تصویری ساخت سبد مسافرتی

ساخت سبد با چمدان,ساخت کاردستی زیبا با چمدان,تبدیل چمدان به سبد پیک نیک,تزئین چمدان برای پیک نیک,ساخت کاردستی پیک نیک,ساخت وسایل پیک نیک,آموزش درست کردن کاردستی,درست کردن کاردستی,هنر در خانه,هنردر خانه

 

در اواسط بهار که روزها طولانی تر می شوند و هوا مطبوع تر بعد از ظهرها و روزهای تعطیل بهترین زمان برای یک پیک نیک تمام عیار است. بشقاب، لیوان پلاستیکی و خوراکی ها و لوازم پیک نیک را جمع و جور کنید و بعد از ظهر امروز را همراه خانواده در طبیعت و پارک سپری کنید.

 

کارایی چمدان های قدیمی,ساخت سبد پیک نیک با چمدان های قدیمی

تمیز کردن چمدان قدیمی


تقریبا هر نوع چمدانی را می توانید استفاده کنید، اما چمدانها با بدنه سخت برای سبد پیک نیک مناسب ترند. گرد و غبار و گرد و خاک، هر گونه برچسب، و کثیفی را از سطح و داخل چمدان تمیز کنید.

قبلا طراحی دکوراسیون با چمدان های قدیمی راه حل های زیادی را برای استفاده از چمدان های قدیمی در دکوراسیون منزل مطرح کرده ایم و برای استفاده مجدد و تعمیر وسایل کهنه و قدیمی از بین بردن خراشیدگی مبلمان چوبی تنها در ۵ دقیقه را به شما نشان دادیم. در این مطلب می خواهیم از چمدان های قدیمی جوری دیگر استفاده کنیم.

 

ساخت سبد پیک نیک, نحوه ساخت سبد پیک نیک حذف پارچه های قدیمی و کهنه داخل چمدان


حتی اگر پارچه ها سالم به نظر می رسند، آن را باید به دلایل بهداشتی دور بریزید. بسیاری از آن ها را به سادگی می توان پاره کرد با کمک قیچی و چاقو تمامی پارچه ها، پنبه ها و کاغذهای قدیمی را از داخل چمدان خارج کنید.

 

درست کردن سبد مسافرتی, تعمیر چمدان قدیمی چمدان را رنگ کنید

 

چمدان را با رنگ مورد علاقه تان رنگ آمیزی کنید. قبل از رنگ آمیزی دستگیره و قفل های چمدان را با چسب بپوشانید تا رنگی نشوند.

 

ساخت سبد پیک نیک با چمدان های قدیمی, مراحل ساخت سبد پیک نیک چمدان را محکم تر کنید

 

داخل چمدان را از هر در ، هر دو سمت یک تکه چوب تخته سه لا بچسبانید تا هم محکم تر شود و هم برای مراحل بعد آماده شود.

 

تعمیر چمدان قدیمی,آموزش تصویری ساخت سبد مسافرتی داخل چمدان را چسب بزنید

 

روی تخته سه لا و تمامی قسمت های چمدان را که می خواهید بپوشانید چسب بزنید.

 

ساخت سبد پیک نیک با چمدان های قدیمی, مراحل ساخت سبد پیک نیک داخل چمدان را با پارچه بپوشانید


با ابعاد و اندازه داخل چمدان پارچه مورد نظرتان را ببرید و داخل چمدان را به طور کامل بپوشانید و حتما لبه های پارچه را به چمدان بچسبانید.

 

کارایی چمدان های قدیمی,ساخت سبد پیک نیک با چمدان های قدیمی با نوارهای ترئینی داخل چمدان را تزئین کنید

 

نوارهای تزئینی را دور تا دور لبه پارچه بچسبانید تا هم سطح اتصال پارچه با چمدان را بپوشاند و هم آن را زیباتر کند.

 

ساخت سبد پیک نیک, نحوه ساخت سبد پیک نیک از کش های پهن برای محکم کردن ظروف استفاده کنید

 

کش های پهن انتخاب کنید و کمی کوچکتر از قطر ظرفتان ببرید و ترجیحا با منگنه چوب کش را در جاهای دلخواهتان منگنه کنید تا ظروف را داخل آن ها قرار دهید تا تکان نخورند اگر به منگنه چوب دسترسی ندارید می توانید کش را به پارچه بدوزید ولی باید پارچه را کاملا به تخته سه لا محکم کرده باشید.

 

درست کردن سبد مسافرتی, تعمیر چمدان قدیمی ظروف پلاستیکی غذاخوری را در جای خود محکم کنید

 

در انتخاب محل نصب کش ها دقت کنید تا ظروف به هم برخورد نکنند. فراموش نکنید که این کش ها فقط توان تحمل ظروف پلاستیکی سبک را خواهند داشت.

اگر در ساخت وسایل خلاقانه پر حوصله و باسلیقه هستید یادتان باشد لامپ های سوخته را دور نیندازید!

 

تعمیر چمدان قدیمی,آموزش تصویری ساخت سبد مسافرتی

به سبد پیک نیک تان افتخار کنید

 

حالا وقتش رسیده که راه بیفتید. در سبد پیک نیکتان خوراکی های سالم قرار دهید و به سبد پیک نیک خلاقانه و متفاوت تان افتخار کنید.

گردآوری : boyeharam.ir

منبع :chidaneh.com

 

آموزش کاردستی,ساخت کاردستی,سایت کاردستی,ساخت وسایل خلاقانه,ساخت کاردستی بچه گانه,ساخت کاردستی تزئینی,آموزش کاردستی سازی,ساخت کاردستی برای بچه ها,ساخت کاردستی با چمدان,تزئین چمدان قدیمی,ساخت سبد پیک نیک,مدل های کاردستی,آموزش انواع مدل های کاردستی,سایت کاردستی,سایت ساخت کاردستی,ساخت کاردستی سبد

برچسب ها : آموزش کاردستی , ساخت کاردستی , سایت کاردستی , ساخت وسایل خلاقانه , ساخت کاردستی بچه گانه , ساخت کاردستی تزئینی , آموزش کاردستی سازی , ساخت کاردستی برای بچه ها , ساخت کاردستی با چمدان , تزئین چمدان قدیمی , ساخت سبد پیک نیک , مدل های کاردستی , آموزش انواع مدل های کاردستی , سایت ساخت کاردستی , ساخت کاردستی سبد , ساخت سبد با چمدان , ساخت کاردستی زیبا با چمدان , تبدیل چمدان به سبد پیک نیک , تزئین چمدان برای پیک نیک , ساخت کاردستی پیک نیک ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام