مدل های رنگ موی بازیگران زن هالیوود

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
مدل های رنگ موی بازیگران زن هالیوود مدل های رنگ موی بازیگران زن هالیوود

مدل های رنگ موی بازیگران زن هالیوود

              مجموع :آرايش مو


 

مدل موی بازیگران زن,مدل موی بازیگران هالیوود

آموزش آرایشگری,ارایش و زیبایی,سایت آرایشگری,بلوند عسلی,رنگ مو,رنگ موهای فانتزی,رنگ موی بلوند روشن,رنگ موی خرمایی,مو,رنگ مو های بهار,رنگ موهای مناسب,بهترین رنگ مو

در این مقاله رنگ موهای زیبایی را برایتان معرفی کرده ایم که کارشناسان متخصص آنها را مناسب با روزهای بهاری و تابستانی معرفی کرده اند .

این روزها همگی ما حال و هوای روزهای بهاری و شاید هم تابستانی را حس می کنیم. روزهای بهار و تابستانی با رنگ موهای بسیار زیبا و جذاب که مناسب با این فصل می باشند برای ما بسیار خوش آیند خواهد بود . در این مقاله رنگ موهای زیبایی را برایتان معرفی کرده ایم که کارشناسان متخصص آنها را مناسب با روزهای بهاری و تابستانی معرفی کرده اند .

بلوند روشن
جوئل وارن، استاد رنگ مو و از بنیانگذاران سالنهای آرایش Warren Tricomi  می گوید : یکی از بهترین رنگ موی های مناسب با این دو فصل استفاده از رنگ موهای بلوند می باشد مانند کیت بلانشت که در تصویر زیر او را می بینید.

خانم هایی که رنگ پوستشان روشن می باشد اعلب از این رنگ مو استفاده می کنند و البته باید دقت کرد که سایه های رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشوند .وارن می گوید مهمترین نکته این است که هر رنگ مویی باید مناسب و با دقت زده شود تا زیبا شود و علاوه بر اینکه چه رنگ مویی را انتخاب کرده ایم ،اینکه آن را چگونه می زنیم هم اهمیت زیادی دارد.

بلوند عسلی,رنگ مو,رنگ موهای فانتزی

Cate Blanchett

رنگ مو,مدل رنگ موی,رنگ موی بازیگران

Jaime King

بلوند عسلی,رنگ مو,رنگ موهای فانتزی,رنگ موی January Jones

January Jones

بلوند عسلی با رنگ پایه
این رنگ موی بلوند تیره یا همان قهوه ای تیره رنگ مویی بسیار طبیعی می باشد که معمولا رنگ پایه ی آن عسلی می باشد. ماتریس متخصص معروف در زمینه مد و رنگ مو می گوید : اینکه ریشه و پایه ی مو چه رنگی در بیاید، با زیباتر شدن رنگ مو بسیار مطابقت دارد .ریشه های مو باید بدرستی روشن شود و هرچه ریشه سفید تر باشد نتیجه ی بهتری حاصل می شود .

بالایاگ متخصص رنگ موی فرانسوی در دهه ی هفتاد می باشد و او یکی از مهمترین دلایل رنگ موی زیبا روی سر را نرم بودن تارهای مو می داند .

مدل موی Cara Delevigne,تصاویر Cara Delevigne,عکس Cara Delevigne

Cara Delevigne

مدل موی Kate Upton,تصاویر موی Kate Upton,عکس موی Kate Upton

Kate Upton

مدل موی Ciara,مدل آرایش Ciara,تصاویر Ciara

Ciara

قرمز پررنگ
وارن می گوید یکی از بهترین رنگ موهای مناسب با فصل بهار و تابستان رنگ موی قرمز تیره می باشد . هنگامی که رنگ موی قرمز را انتخاب می کنید باید بدانید این رنگ مو به هر حال به رنگ مسی بسیار نزدیک می شود. به این ترتیب بهتر است از رنگ موی پایه که آبی در آن ترکیب شده باشد استفاده شود. در تصویر زیر کریستانا را می بینید که چگونه موهای خود را قرمز کرده و زیبا شده است و اصلا رنگ موی آن بد و زننده نمی باشد .

جدیدترین تصاویر Christina Hendricks,جدیدترین عکس Christina Hendricks

Christina Hendricks

آموزش آرایش مو به شیوه Rachel Mccadams,مدل موی Rachel Mccadams

Rachel Mccadams

مدل موی emma-stone,تصاویر emma-stone,عکس جدید emma-stone

emma-stone

خرمایی رنگ
خانم هایی که رنگ مویشان تیره می باشد می توانند از رنگ موی خرمایی استفاده کنند و بهترین روش این است که رنگ موی خرمایی را لابه لای موها بزنید و تمام مو را رنگ نکنید بلکه آن را هاشوری روی موها بزنید تا روشن و تیره شود و مهمترین نکته این که ریشه مو را اصلا رنگ نکنید تا موهایتان زمخت نشان داده نشود و به صورت هاله های روشن و تیره در آید .

مدل رنگ موی Kate Middleton,تصاویر رنگ موی بازیگران

Kate Middleton

مدل مویAshley Greene,تصاویر مدل موی Ashley Greene,رنگ موی Ashley Greene

Ashley Greene

مدل جدید مویMiranda kerr,جدیدترین مدل موی Miranda kerr

Miranda kerr

 برای اولین بار بود که کلی اسبورن و سپس نیکول ریچی و ایرلاند بالدوین از رنگ موهای بسیار زیبا و خاص و اصطلاحا فانتزی استفاده کردند .وارن در این زمینه تجربیات زیادی داشته و مشتریان خاص خود را دارد و پیشنهاد  می دهد که اگر این مدل رنگ موها را دوست دارید بهترین زمان فصل بهار و تابستان می باشد  .

نیکول ریچی را در زیر می بینید که از رنگ موی ارغوانی که فوق العاده هم زیبا می باشد استفاده کرده است .رنگی که پیشنهاد می شود حداقل یک بار آن را امتحان کنید .

مدل رنگ موی جدید,مدل موی بازیگران ,رنگ موی بازیگران هالیوود,Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

مدل موی Ireland Baldwin,مدل رنگ موی Ireland Baldwin

Ireland Baldwin

 

 

منبع:آرایشیک

 مدل مو,مدل موی بازیگران,مدل رنگ مو,رنگ مو,رنگ موی بازیگران,رنگ موی بازیگران زن هالیوود,مدل موی بازیگران,مدل موی بازیگران زن,بازیگران زن هالیوود,بازیگران هالیوود,مدل های رنگ مو,رنگ موی بلوند,رنگ موی ارغوانی,رنگ ارغوانی,رنگ بلوند,آرایش مو,آموزش آرایش مو

برچسب ها : مدل مو , مدل موی بازیگران , مدل رنگ مو , رنگ مو , رنگ موی بازیگران , رنگ موی بازیگران زن هالیوود , مدل موی بازیگران زن , بازیگران زن هالیوود , بازیگران هالیوود , مدل های رنگ مو , رنگ موی بلوند , رنگ موی ارغوانی , رنگ ارغوانی , رنگ بلوند , آرایش مو , آموزش آرایش مو , آموزش آرایشگری , ارایش و زیبایی , سایت آرایشگری , بلوند عسلی ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام