آموزش ساخت ماسک هندوانه برای سفیدی پوست

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
آموزش ساخت ماسک هندوانه برای سفیدی پوست آموزش ساخت ماسک هندوانه برای سفیدی پوست

آموزش ساخت ماسک هندوانه برای سفیدی پوست

              مجموع :آرایش و زیبایی

 

 ماسک هندوانه,ساخت ماسک هندوانه,ساخت انواع ماسک

ساخت ماسک صورت,ساخت ماسک سفید کننده صورت,ساخت ماسک روشن کننده صورت,ساخت کرم روشن کننده صورت,ساخت کرم شفاف کننده صورت,ماسک شفاف کننده پوست,ماسک روشن کننده,ماسک پاک کننده صورت با هندوانه,ماسک پاک کننده,ماسک مرطوب کننده صورت,ماسک مرطوب کننده صورت با هندوانه,ماسک درخشان کننده صورت با هندوانه

 

هندوانه یکی از پرخاصیت ترین میوه هایی است که در فصل بهار و تابستان مورد علاقه افراد بسیاری است.این بار با هندوانه  ماسک روشن کننده برای صورت تان درست کنید.

این بار وقتی این میوه را می خورید ، بخشی را نیز برای یک ماسک روشن کننده و تازه کننده پوست نگه دارید.

هندوانه با داشتن آنتی اکسیدان های فراوان و ویتامین A و C یکی از گزینه های سالم و بسیار مفید برای مراقبت و جوانسازی پوست است. پس این بار وقتی این میوه را می خورید ، بخشی را نیز برای یک ماسک روشن کننده و تازه کننده پوست نگه دارید.


ماسک روشن کننده,ساخت ماسک روشن کننده,ساخت ماسک سفید کننده

 


ماسک پاک کننده صورت با هندوانه :
مواد لازم : 2 فنجان هندوانه (بدون هسته) و کاسه تمیز
دو فنجان هندوانه را داخل کاسه ریخته با استفاده از چنگال آن را له کنید. دراز کشیده و آن را روی پوست تمیز بگذارید و اجازه دهید 10 دقیقه روی پوست باقی بماند. به صورت حرکات دورانی به آرامی سراسر پوست را با آن تمیز کنید. اسیدهای طبیعی میوه هندوانه همچنین قادر به لایه برداری هستند. ماسک را با آب سرد آبکشی کنید.

 

هندوانهماسک مرطوب کننده صورت  :
مواد لازم : 1/2 فنجان هندوانه (بدون هسته) . 1/4 فنجان انبه . 1/2 فنجان موز. 2 قاشق چای خوری شیر خالص (چربی یا آب آن گرفته نشده باشد). کاسه تمیز در یک کاسه تمیز با استفاده از چنگال از تمام مواد را خرد کنید تا شکل خمیر درآید. می توانید از مخلوط کن نیز استفاده کنید ولی نباید زیاد آن ها را میکس کنید تا جایی که تبدیل به آب روان شود! اگر خمیر زیاد سفت بود می توانید شیر بیشتر و اگر خیلی رقیق بود می توانید موز بیشتری به آن اضافه کنید. بر روی صورت تمیز یک لایه نازک از آن را زده و بگذارید 15 الی 20 دقیقه روی پوست بماند و سپس با آب سرد بشویید.


ساخت ماسک,ساخت ماسک صورت,ساخت ماسک روشن کننده

 

 
ماسک ماسک روشن کننده صورت با هندوانه :
مواد لازم : 1فنجان هندوانه ( بدون هسته ). 1/2 موز رسیده . 1/2 فنجان ماست ساده . کاسه تمیز در یک کاسه تمیز با چنگال مواد را با هم ترکیب کرده تا شکل خمیر در آیند. همان طور که در بالا ذکر شد از مخلوط کن نیز می توان استفاده کرد به شرطی که مواد آبکی نشود. اگر خمیر سفت شد می توانید به آن مقداری آب اضافه کنید و اگر بسیار رقیق بود می توانید به آن ماست بیشتری بزنید. ماسک را داخل یک ظرف تمیز ریخته و به مدت حداقل 1 ساعت بگذارید در یخچال بماند. سپس لایه نازکی از آن را به مدت 15 الی 20 دقیقه روی پوست تمیز قرار دهید. با آب سرد صورت آبکشی کنید.

نکته : مانند تمام دستورالعمل های خانگی و... اگر تاکنون استفاده نکردید، در قسمت کوچکی از پوست آن را تست کنید تا در صورت بروز آلرژی متوجه شوید.

 

منبع :aryanews.com

 

ساخت ماسک,ساخت ماسک روشن کننده پوست,ساخت ماسک سفید کننده پوست,ماسک روشن کننده پوست,ماسک سفید کننده پوست,ساخت انواع ماسک,ازبین بردن تیرگی پوست,ساخت ماسک میوه ای,ساخت ماسک هندوانه,ساخت ماسک هندونه,آموزش ساخت ماسک پوست با هندوانه,فواید هندوانه برای پوست,ساخت ماسک زیبایی برای پوست,ساخت ماسک هندوانه برای صورت

برچسب ها : ساخت ماسک , ساخت ماسک روشن کننده پوست , ساخت ماسک سفید کننده پوست , ماسک روشن کننده پوست , ماسک سفید کننده پوست , ساخت انواع ماسک , ازبین بردن تیرگی پوست , ساخت ماسک میوه ای , ساخت ماسک هندوانه , ساخت ماسک هندونه , آموزش ساخت ماسک پوست با هندوانه , فواید هندوانه برای پوست , ساخت ماسک زیبایی برای پوست , ساخت ماسک هندوانه برای صورت , ساخت ماسک صورت , ساخت ماسک سفید کننده صورت , ساخت ماسک روشن کننده صورت , ساخت کرم روشن کننده صورت , ساخت کرم شفاف کننده صورت , ماسک شفاف کننده پوست ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام