سیدحسن نصر الله:اسرائیل هم جنایات عربستان را مرتکب نشد!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
سیدحسن نصر الله:اسرائیل هم جنایات عربستان را مرتکب نشد! سیدحسن نصر الله:اسرائیل هم جنایات عربستان را مرتکب نشد!

سیدحسن نصر الله:اسرائیل هم جنایات عربستان را مرتکب نشد!

              مجموع :اخبار

 

سید حسن نصر الله,اخبار سید حسن نصر الله,خبرهای حزب الله لبنان

 

سخنان سید حسن نصر الله در مورد ایران,سخنان سید حسن نصر الله در مورد تجاوز عربستان به من,سخنان سید حسن نصرالله در مورد اسرائیل,اسرائیل و عربستان,جنایت های اسرائیل,جنایت های عربستان,اخبار لبنان,اخبار امروز لبنان,ارشیو سخنان سید حسن نصر الله

 

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ایران ثابت کرد دوست ملت یمن است، در حالی که ائتلاف سعودی نشان داد دشمن ملت یمن است.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دبیرکل حزب‌الله با اشاره به بحران یمن  گفت: ما بار دیگر تجاوز آمریکا و عربستان به یمن را محکوم و اعلام می‌کنیم که متجاوزان به اهداف خود نرسیدند بلکه نتیجه معکوس گرفته‌اند.

به گفته وی، سابقه خطرناکی که تجاوز عربستان سعودی علیه یمن رقم زد این است که از این پس، ارتش‌های آمریکا و اسرائیل یا هر ارتش متجاوز دیگری یا گروه تروریستی در حمله به مناطق ممنوعه ابایی نداشته باشند و در برابر امت، هیچ مسئولیتی در قبال این تجاوز احساس نکنند.

سید حسن نصرالله گفت: اسرائیل هم جنایات سعودی ها را مرتکب نشد

وی گفت: خطرناک‌تر از اصل تجاوز و جنگ عربستان سعودی و آمریکا بر ضد یمن،‌ آن است که آن‌ها به تمام امور ممنوعه دست زدند؛ مسائلی که حتی دشمن اسرائیلی هم در جنایات و قتل عام، مزارها و اماکن مقدس را هدف قرار نداد اما آنها چنین کردند.

نصرالله با اشاره به شایعاتی که درباره وضع جسمانی وی منتشر می‌شود، گفت: به این شایعات توجه نکنید. من بحمدالله مشکل جسمانی ندارم و هیچ دارویی استفاده نمی‌کنم.وی این شایعات را در چارچوب جنگ روانی توصیف کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه در خصوص اشغال فلسطین به دست صهیونیست‌ها، گفت: از آن زمان یک دشمن بزرگ به نام اسرائیل در منطقه ما ایجاد شد که با همه ملل منطقه سر جنگ دارد و مردم لبنان و فلسطین بیش از دیگران از دشمنی های مستمر آن رنج برده اند. اما امروز ما در برابر یک پروژه دیگر قرار داریم که پروژه تکفیری است و آمریکا آن را برای تضعیف امت اسلام و ایجاد تفرقه در میان آن‌ها به کار می گیرد.

سید حسن نصرالله سپس با اشاره به پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در قلمون، افزود: در روزهای اخیر درگیری‌های سنگین و شدیدی در منطقه قلمون در مرز سوریه با لبنان درگرفت که تروریست‌ها در این درگیری ها شکست خوردند و عقب‌نشینی کردند و از منطقه ای به منطقه دیگر فرار کردند. ما همچنان در وسط میدان جنگ حضور داریم و شکست های سنگینی را به گروه های تروریستی وارد کرده ایم و آن‌ها را از همه مناطق درگیری به عقب رانده ایم و 300 کیلومتر مربع از اراضی لبنان و سوریه را از آنان بازپس گرفته و تجهیزاتشان را منهدم کرده‌ایم. میدان نبرد، منطقه جرود القلمون در سوریه است که بخش بزرگی از آن سلسله کوه‌های لبنان شرقی واقع است. این منطقه، منطقه‌ای است کوهستانی و به هم فشرده که چندین کیلومتر مربع وسعت دارد.

اخبار,اخبار امروز,سایت خبر,اخبار مهم امروز,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار خارجی,سید حسن نصر الله,خبرهای سید حسن نصر الله,اخبار مهم سیدحسن نصر الله,دبیر کل حزب الله لبنان,سخنان دبیر کل حزب الله لبنان در مورد عربستان

برچسب ها : اخبار , اخبار امروز , سایت خبر , اخبار مهم امروز , اخبار سیاسی , خبرهای سیاسی , اخبار خارجی , سید حسن نصر الله , خبرهای سید حسن نصر الله , اخبار مهم سیدحسن نصر الله , دبیر کل حزب الله لبنان , سخنان دبیر کل حزب الله لبنان در مورد عربستان , سخنان سید حسن نصر الله در مورد ایران , سخنان سید حسن نصر الله در مورد تجاوز عربستان به من , سخنان سید حسن نصرالله در مورد اسرائیل , اسرائیل و عربستان , جنایت های اسرائیل , جنایت های عربستان , اخبار لبنان , اخبار امروز لبنان ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام