سارق گاوصندوق 700ملیون تومانی به دام افتاد

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
سارق گاوصندوق 700ملیون تومانی به دام افتاد سارق گاوصندوق 700ملیون تومانی به دام افتاد

سارق گاوصندوق 700ملیون تومانی به دام افتاد

              مجموع :اخبار

 

سارق,دزد,دزد700ملیون تومانی,سارق 700 ملیون تومانی

دزد گاوصندوق صرافی,سارق گاوصندوق صرافی,سارق هفتصد ملیونی,دزد هفتصد ملیونی,سارق صرافی هفتصد ملیونی,دزد صرافی ها,دستگیری دزد صرافی,دستگیری سارق صرافی,اخبار حوادث,خبرهای دزدی و صرقت,اخبار صرقت

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که بیش از ۷۰۰ میلیون تومان وجه نقد و طلاهای کلکسیونی قدیمی را از یک مغازه صرافی ربوده بود، خبر داد.


سرهنگ عباسعلی محمدیان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، گفت: این دزدی به وسیله دو سارق طراحی و انجام شده بود که ماموران هوشیار پلیس آگاهی توانستند یکی از سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.وی افزود: مقادیر زیادی از وجه نقد یورو ، انگشتر و سکه های طلا از سارق دستگیر شده کشف و ضبط شده است.سرهنگ محمدیان گفت: یکی از متهمان نیز پس از دزدی به امریکا متواری شده است که از طریق پلیس اینترپل در تلاش هستیم تا این سارق را نیز شناسایی و ‌دستگیر کنیم و برای محاکمه به کشور برگردانیم.

تشریح ماجرای سرقت 700 میلیونی از زبان همسایه دیوار به دیوارسارقی که در آخرین روزهای تعطیل نوروزی با برنامه ریزی پیچیده از طریق سوراخ کردن دیوار به سرقت میلیونی از یک صرافی در خیابان فردوسی اقدام کرده بود؛ دستگیر شد.


سوراخ کردن دیوار صرافی برای دزدی
همسایه این مغازه صرافی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و صیما در صحنه جرم، جزئیات سرقت این سارقان را تشریح کرد.

وی گفت: هشتم فروردین امسال دو سارق با سوء استفاده از تعطیلی مغازه ها پس از شکافتن دیوار یکی از صرافی‌های واقع در خیابان فردوسی وارد این ساختمان شدند و به گاوصندوق آن دستبرد زدند.

این همسایه دیوار به دیوار صرافی افزود: این سارقان پس از آن که در این گاو صندوق رقم قابل توجهی نیافتند در کمال خونسردی یک روز را در محل مانده و روز بعد به طبقه پایین این ساختمان مراجعه کرده و اقدام به سوراخ کردن دیوار صرافی مجاور با کلنگ و دستگاه فرز کردند.


همسایه صرافی
 
وی گفت: سارقان پس از شکافتن دیواری که مماس با بدنه گاوصندوق بود، بدنه گاوصندوق را  باز کردند و نزدیک به 750 میلیون تومان ارز، پول نقد و کلکسیونی از طلاهای قدیمی شامل انگشتر و سکه های با ارزش طلا را ربودند و در روز دهم فروردین ماه در کمال خونسردی از محل خارج شدند.

سارق دستگیر شده هم در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: همدست دیگرش که  این سرقت را به طور کامل طراحی کرده است؛ پس از سرقت به امریکا متواری شده است.

بازسازی صحنه سرقت در خیابان فردوسی با حضور پررنگ کسبه و شهروندان همراه بود به طوری که از حد فاصل ساعات 11 تا 13 ترافیک در خیابان فردوسی سنگین بود.

برخی از کسبه از نیروی انتظامی به علت دستگیری این افراد و تامین امنیت محل قدردانی کردند.

سرهنگ محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ و سرهنگ یاراحمدی جانشین رئیس پلیس آگاهی پایتخت در محل حضور داشتند.
 
اخبار,اخبار اجتماعی,سایت خبر,سایت اخبار,اخبار سرقت,خبرهای سرقت,سرقت از صرافی,سرق در روز روشن,دزدی از صرافی,دزدی در روز روشن,دزد هفتصد ملیون تومانی,دستگیری دزد صرافی,دستگیری دزد هفتصد ملیون تومانی,دستگیری دزد گاوصندوق
برچسب ها : اخبار , اخبار اجتماعی , سایت خبر , سایت اخبار , اخبار سرقت , خبرهای سرقت , سرقت از صرافی , سرق در روز روشن , دزدی از صرافی , دزدی در روز روشن , دزد هفتصد ملیون تومانی , دستگیری دزد صرافی , دستگیری دزد هفتصد ملیون تومانی , دستگیری دزد گاوصندوق , دزد گاوصندوق صرافی , سارق گاوصندوق صرافی , سارق هفتصد ملیونی , دزد هفتصد ملیونی , سارق صرافی هفتصد ملیونی , دزد صرافی ها ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام