عضویت کودکان موصل در گروه تروریستی داعش

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
عضویت کودکان موصل در گروه تروریستی داعش عضویت کودکان موصل در گروه تروریستی داعش

عضویت کودکان موصل در گروه تروریستی داعش

              مجموع :اخبار

 

 داعش,اخبار داعش,خبرهای داعش,کودکان موصل,کودکان تروریستی داعش

نوجوانان داعشی,موصلی های داعشی,جذب کودکان داعش,جذب نوجوانان داعش,جنایات داعش,جنایت های داعش,سایت داعش,گروه تروریستی داعش,آخرین اخبار داعش

کمیساریای حقوق بشر عراق فاش کرد داعش بیش از هزار کودک اهل موصل را برای اجرای عملیات انتحاری، در مقر خود در موصل آموزش می‌دهد.
روزنامه الحیات چاپ لندن در گزارشی به قلم باسم فرانسیس از اربیل نوشت: فاضل الغراوی، مسئول پرونده کودکان در کمیساریای حقوق بشر عراق در بیانیه ای اعلام کرد: گروه تروریستی داعش، از اوایل اکتبر گذشته، بیش از هزار کودک را در شهر موصل، به خدمت گرفته است و اجرای عملیات جنایتکارانه را به آنها آموزش می‌دهد.
به گفته وی، عملیات آموزش کودکان در مرکزی صورت می‌گیرد که داعش تاسیس کرده است. در این مرکز، کودکان شستشوی مغزی داده و برای کشتار و خشونت آماده می‌شوند و برخی از آنها در چندین عملیات تروریستی با خودروهای بمب گذاری شده، شرکت کرده اند.
الغراوی، از جامعه جهانی خواست، برای مبارزه با این جنایت تلاش کند؛ جنایتی که نقض خطرناک حقوق کودک به شمار می رود. علاوه بر این باید کنفرانسی بین المللی برای مبارزه با به کار گیری کودکان برگزار شود و دولت عراق، روحانیان و سازمان های جامعه مدنی باید راهکارهایی در این خصوص وضع کنند تا بتوانند باآنچه داعش در ذهن کودکان حک کرده است، مقابله کنند.
از سوی دیگرف سعید مموزینی، سخنگوی حزب دمکرات کردستان، در استان نینوا نیز به الحیات گفت: کودکانی که داعش آنها را به خدمت گرفته است در سه اردوگاه در منطقه السلامیه، تلعفر و سنجار نزدیک موصل آموزش داده می‌شوند و برخی از آنها نیز در رقه هستند.
به گفته وی، مهمترین ماموریتی که به کودکان داده می‌شود، اعدام با کمک سلاح است تا خشونت در درون آنها نهادینه شود.
مموزینی فاش کرد، برخی از کودکان دیروز، چهل و یک نفر از اعضای داعش را که به فرار از مبارزه متهم شده بودند، اعدام کردند.


داعش,اخبار داعش,خبرهای داعش,اخبار امروز داعش,خبرهای امروز داعش,آموزش های داعش,کودکان موصل,جذب کودکان موصل,داعش و کودکان موصل,کودکان داعشی,بچه های داعشی,کودکان کوچک داعشی,بچه های کوچک داعشی

برچسب ها : داعش , اخبار داعش , خبرهای داعش , اخبار امروز داعش , خبرهای امروز داعش , آموزش های داعش , کودکان موصل , جذب کودکان موصل , داعش و کودکان موصل , کودکان داعشی , بچه های داعشی , کودکان کوچک داعشی , بچه های کوچک داعشی , نوجوانان داعشی , موصلی های داعشی , جذب کودکان داعش , جذب نوجوانان داعش , جنایات داعش , جنایت های داعش , سایت داعش ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام