پسری که بعد از 8 سال تغییر جنسیت داد!

تبادل لینک با سایت کانال سایت در آپارات تالار گفتمان سایت
پسری که بعد از 8 سال تغییر جنسیت داد! پسری که بعد از 8 سال تغییر جنسیت داد!

پسری که بعد از 8 سال تغییر جنسیت داد!

              مجموع :اخبار


 تغییر جنسیت پسر کوچولو,عمل جراحی جنسیت,تبدیل پسر به دختر,تبدیل دختر به پسر,جنسیت,تغییر دادن جنس,The male sex change

تغییر جنسیت پسر,تغییر جنسیت پسر به دختر,تغییر جنسیت دادن پسر 8 ساله

«دنان» که با جنسیت مذکر متولد شده است حالا می تواند مثل دخترها لباس بپوشد و موهایش را بلند کند، او می گوید هنوز هم در مدرسه بچه ها اذیتش می کنند و یادش می اندازند که پسر بوده است.


 

دختر شدن پسر 8 ساله,پسر 8 ساله ای که تغییر جنسیت داد

به گزارش بوی حرم این دختر هشت ساله ی تغییر جنسیت داده، سوژه ی جدید برنامه های تغییر جنسیت کودکان است. روز چهارشنبه این دختر در برنامه ی ویژه ی «کودکان و نوجوانانی که فیزیک بدنی شان مخالف جنسیت حقیقی آنهاست» روی صحنه رفت و در شبکه ی سی ان ان با آندرسون کوپر مصاحبه کرد.


پسر کوچولویی که تغییر جنسیت داد,تغییر جنسیت پسر کوچولو

«همکلاسی هایم می گفتند که من یک پسر بوده ام و این واقعا غمگینم می کرد» والدین دانان که در این برنامه شرکت کرده بودند به مجری گفتند: «متوجه نشدیم پسر کوچکمان چه مشکلی داشت اما از سن دو سالگی ناگهان شروع به اصرار کرد که یک دختر است نه پسر» در سن شش سالگی او واقعا از اینکه مجبور بود پسرانه رفتار کند احساس ناراحتی می کرد و حتی سعی کرد خودش را بکشد.

عمل جراحی جنسیت,تبدیل پسر به دختر,تبدیل دختر به پسر

در مدرسه او را اذیت می کردند و حتی معلم ها از وی حمایت نمی کردند آنها معتقد بودند رفتار عجیب او در مدرسه ایجاد اختلال میکند. پس از آن پزشکان یک دی وی دی در اختیار آنها قرار دادند و از این طریق والدین او متوجه شدند فرزندشان به مشکل نقص جنسیتی مبتلا است و اینکه در همین سنین کودکی امکان تغییر جنسیت برای وی وجود دارد.


جنسیت,تغییر دادن جنس,The male sex change

بدین طریق بود که موافقت نمودند از طریق عمل جراحی فرزندشان زندگی را که خود خواهان آن است به دست بیاورد. دنان می گوید حالا از زندگی خود خیلی راضی است و به نظر او همه چیز سر جای خود قرار گرفته است.


عمل جراحی جنسیت,تبدیل پسر به دختر,تبدیل دختر به پسر,جنسیت,تغییر دادن جنس,The male sex change

 

اخبار,اخبار جالب,اخبار اجتماعی,خبرهای جالب,اخبار دیدنی,خبرهای دیدنی جالب,تغییر جنسیت پسر,تغییر جنسیت پسر به دختر,تغییر جنسیت دادن پسر 8 ساله,دختر شدن پسر 8 ساله,پسر 8 ساله ای که تغییر جنسیت داد,پسر کوچولویی که تغییر جنسیت داد

برچسب ها : اخبار , اخبار جالب , اخبار اجتماعی , خبرهای جالب , اخبار دیدنی , خبرهای دیدنی جالب , تغییر جنسیت پسر , تغییر جنسیت پسر به دختر , تغییر جنسیت دادن پسر 8 ساله , دختر شدن پسر 8 ساله , پسر 8 ساله ای که تغییر جنسیت داد , پسر کوچولویی که تغییر جنسیت داد , تغییر جنسیت پسر کوچولو , عمل جراحی جنسیت , تبدیل پسر به دختر , تبدیل دختر به پسر , جنسیت , تغییر دادن جنس , The male sex change ,
کانال سایت در تلگرام اپلیکیشن اندروید سایت صفحه سایت در اینستاگرام